Λήξη

  • Δημιουργός θέματος panos the kid
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΙΣΧΟΣ
Oλα καλά πλέον... κατάφερα να ενεργοποιήσω το παλιό μου mail (να λάβω 8.000 μηνύματα) και να πάρω πίσω το χαρακτήρα μου.
Προσοχή σε όλους όσους βάζουν όπως είχα κι εγώ εύκολους κωδικούς. Υπάρχουν κάποια ζώα που τους ψάχνουν στην τύχη.
Και κάτι ακόμα ο χαρακτήρας μου εκλάπη σήμερα το πρωί κι αμέσως μπήκε στην πόλη ASGARD.
Μπορεί κάποιος από την πόλη και κυρίως ο lambrianos
lambrianos Σήμερα η ώρα 1:54 μ.μ.
molis sou po epoite8omaste stin poli(Βυθός του Μπικινι).
(που έστειλε το παραπάνω μήνυμα)
να μου εξηγήσει πως έγινε αυτό...
Γελοίοι, ε γελοίοι...
Για να μη γράψω τίποτα χειρότερο...

Ο panos the kid που επέστρεψε
 

DeletedUser

Guest
κατσε δεν νομιζω οτι ειμαι ο καταλληλος για να το πω αλλα και πριν ο γκρινιαρης το ειπε και το εχει ξαναπει πολλες φορες τετοια θεματα στο κεντρο υποστηρηξης.παντως καλη συνέχεια:d
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ενταξη ειναι δυνατόν??

βλέπουμε συνεχεια τα ιδια και τα ιδια χαλαρώστε λιγο καθε 5 λεπτα ανοίγει και νεο τοπικ για οτι του κατέβει του καθενος.

οι μοντερ εχουν βαρεθει να τα κλείνουν και να σας λενε οτι για τέτοια θεματα να μην απευθύνεστε στο φορουμ....και μετα τους κράζετε και απο πανω.

ελεος.

σορρυ για το "σπαμ" αλλα δεν γίνετε να μπαίνουμε στο φορουμ και να βλέπουμε 50 άσχετα τοπικ την μερα.
 

DeletedUser

Guest
Το κέντρο υποστήριξης μου έγραψε ότι δε μπορούσε να κάνει τίποτα...
Απλά έξαχνα όλο το πρωί για να ενεργοποιήσω το παλιό μου mail και να πάρω πίσω το χαρακτήρα αιτούμενος νέο κωδικό.
 

DeletedUser

Guest
Το θέμα θα φάει close παντος.Αλλα το θεμα ειναι να μην γεμιζετε ακυρα τοπικ το φορουμ!!!:mad:
 

DeletedUser

Guest
μια εξήγηση ζητάω από την asgard...
πως γίνεται να μπαίνω στην πόλη 5 λεπτά μετά την αλλαγή του κωδικού μου...
λέω ότι κάποιοι από την asgard είναι καθίκια κι είναι αυτοί που προσπαθούν να κλέψουν κωδικούς!
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια δεν ειναι λαθος του να γραψει οτι ο χαρακτηρας του δεν ελεγχεται πια απο αυτον..και οτι τον πηρε πισω,,απλα ενημερωσει τι γινεται δεν ειναι τοσο κακο..

και σταμτηστε να γλυφετε τους μοντ...ελεος...
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια δεν ειναι λαθος του να γραψει οτι ο χαρακτηρας του δεν ελεγχεται πια απο αυτον..και οτι τον πηρε πισω,,απλα ενημερωσει τι γινεται δεν ειναι τοσο κακο..

και σταμτηστε να γλυφετε τους μοντ...ελεος...


μπαίνω μεσα και βλεπω 20 θεματα κοκκινα που τα 10 απο αυτα ειναι για το κεντρο υποστήριξης και οχι για το φορουμ....τα 5 ειναι....ασχετα
και τα 5 το πολυ εχουν κατι να πουν.
απο αυτα τα 20 τα 15 εχουν απαντηθεί πανω απο 2-3 φορες.....και μας λες οτι γλείφουμε τους μοντερ???τα ματια μας πονάνε.

δεν ειναι αναγκη να το συνεχίζουμε εδω τα εχουμε πει πολες φορες αλοστε σε λιγο θα κλειδώσει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή