Κοσμος 5

DeletedUser

Guest
ναι ειναι αληθεια εγω το περιμενα στην αλλη εκδοση αλλα ειναι αληθεια ο νεος κοσμος 5 ανοιξε!!!!!

μην με βρισετε εξαλου ολοι το ξερουν οτι ανοιξε το θεμα το εκανα απλα για να συζητησουμε για τον κοσμο 5!
 

DeletedUser

Guest
ποιές θα είναι οι υπερσυμμαχείες εδώ? θα συνεχίσει και σε αυτόν τον κόσμο καμία παλιά;
 

DeletedUser315

Guest
εγω λεω να περιμένουμε το 6 για να μπούμε και να μη μπει κανείς στο 5
 

DeletedUser3328

Guest
εγω λεω να περιμένουμε το 6 για να μπούμε και να μη μπει κανείς στο 5

σωστα σε κανα μηνα θα βγει κι αυτος και μεχρι τελος του καλοκαιριου θα περασουμε και τους αγγλικους κοσμους,θα εχουμε καμια 25αρα κοσμους:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
εγώ μπήκα και πολύ απλά για να φτειάξω (πετυχημένα) ελπίζω ξανά έναν στρατιώτη σημάδι.:d
 

DeletedUser315

Guest
εγώ μπήκα και πολύ απλά για να φτειάξω (πετυχημένα) ελπίζω ξανά έναν στρατιώτη σημάδι.:d

ολοι αυτο κανουν αλλα αποτυγανουν

δεν κάνει ο κόσμος τον παίκτη
καταλάβετε το επιτέλους

,...............
 

DeletedUser

Guest
ποιές θα είναι οι υπερσυμμαχείες εδώ? θα συνεχίσει και σε αυτόν τον κόσμο καμία παλιά;

εγω το βλεπω να μενουν ιδιες απλα αλλη θα ειναι στην κορυφη
π.χ
στον κ1 η ccp κραταει τα ηνια
στον κ4 η hd τα κραταει...
κλπ;)
 

DeletedUser

Guest
δεν θα μπω με τιποτα... γιατι πολυ απλα, οι κοσμοι ανοιγουν με υπερβολικη συχνοτητα... και γιατι μου φτανουν οι κοσμοι 1, 3, 4... ;)
 

melenmaria

Μέλος
Εγώ και βέβαια έτρεξα να πιάσω στασίδι στον Κ5. Και στον 1, 2, 3, 4, 11, 12 στον 5ο Τούρκικο και σκέφτομαι και στο Γερμανικό για να εξασκήσω λίγο τα Γερμανικά μου... Είμαι αρρωστάκι πια... Θέλω απεξάρτηση... Tamam :eek:
 

DeletedUser

Guest
Σε αυτο που ειπε ο Ανωδυνος και πολυ αλλοι εμμεσα.. οτι δηλαδη αν καθε δυο μηνες εχουμε και νεο κοσμο , δεν θα μεινει τιποτα και με μαθηματικη ακριβεια οι παλιοι κοσμοι θα εξαφανιστουν, αφου θα παιζουν παρα πολυ λιγα ατομα.
Οπως ολες οι εταιριες ετσι και η Ιnno κοιταει το κερδος και καλα κανει. Το προιον ομως οταν υποστηριζεται και απο εμας θεωρειται επιτυχημενο. Ο μόνος τρόπος να "σωθουν" οι παλιοι κοσμοι και να μην εχουμε 6ο σε δυο μηνες ειναι πολυ απλός. Να μην υποστηριχθει απο την κοινοτητα..
 

DeletedUser

Guest
Nαι αλλα αφου μολις ανοιξει ο 6ος κοσμος ολοι θα προσπαθησουν να αναγνωριστουν να φτιαξουν μια πολη και να πανε για την πρωτια αφου δεν τα καταφεραν στους προηγουμενους...αρα συνεχεια καποιοι θα μπαινουν...

εγω γραφτηκα στον κ5 αλλα παω πολυυυυυυυυ χαλαρα και μαλλον δεν θα τον συνεχισω περα απο τα 10 λεβελ...
 

DeletedUser

Guest
Και δεν ανοιγουμε 24000 κοσμους να εχουμε ολοι απο εναν,και ο panos the kid απο καμια 100ρια?Να ειμαστε ηρεμοι και ωραιοι...
 

DeletedUser3436

Guest
και θα μπορουμε ανετα να λεμε "πρωτος στην καταταξη" πρωτος στις ικανοτιτες και μπλα μπλα μπλα.θα εχουμε οοοοοοολες τις πρωτιες :d:d

Edit:σκατοφατσες οποτε θυμαστε βγαινετε
 

DeletedUser

Guest
εγω μπηκα αλλα δεν ξερω τι χαρακτιρα να παρω χα χα χα
 

DeletedUser3436

Guest
τελικα αποφασισα να φτιαξω και εγω χαρακτηρα.
 

DeletedUser

Guest
εγώ και βέβαια έτρεξα να πιάσω στασίδι στον κ5. και στον 1, 2, 3, 4, 11, 12 στον 5ο τούρκικο και σκέφτομαι και στο γερμανικό για να εξασκήσω λίγο τα γερμανικά μου... είμαι αρρωστάκι πια... θέλω απεξάρτηση... Tamam :eek:

το πολύ σε 2 μήνες θα το χεις βαρεθεί
έτσι έπαθα κι εγώ με τις φυλετικές.εκεί που έπαιζα 2 κόσμους ξαφνικά άρχισα σε άλλους 3-4 και μετά από 1 μήνα το βαρέθηκα και σταμάτησα
 
Κορυφή