Κατευνασμός Σαμάνου και σε άλλους κόσμους

melenmaria

Μέλος
Θα ήθελα να δω αν υπάρχει ενδιαφέρον για να μπει η δυνατότητα κατευνασμού του Σαμάνου και στους άλλους κόσμους εκτός από τον Κ1. Θα ήταν ίσως ένα κίνητρο για να ζωντανέψουν λιγάκι...
 

DeletedUser

Guest
Παιδια σιγουρα θαη ταν ωραια(και το θελω πολυ γτ ο σαμανος ολο ιεναι πανω 500$ η ικανοτητα...)αλλα πρεπει λιγο να παλεψουμε,να τα βγαλουμε περα με τις δυναμεις μας και ναμ ην καθοριζομαστε απο το πριμιουμ(θελω δωρεαν σβολους να βαλωω:w)
 

DeletedUser2953

Guest
εε αφου εχει μπει στον κ1, που είναι ο πιο παλιός κόσμος, τότε ας μπει σε όλους....
 

DeletedUser

Guest
αν πετυχε στον ενα...(εγω τον χρησιμοποιησα και μαλιστα Χ2):D
 

DeletedUser3747

Guest
πιστευω οτι θα μπει αλλα το θεμα ειναι το ποτε,οσο καθυστερει οι κοσμοι χωρις τον κατευνασμο θα αργοσβηνουν.
 

cord

Ex-The West Team
Απο τους χρηστες εξαρταται εαν θα προστεθει η οχι.
Εμεις δεν εχουμε κανενα προβλημα να το ζητησουμε αλλα θα πρεπει να ξερουμε πρωτα οτι συμφωνει τουλαχιστον η πλειοψηφια των παιχτων.
 

melenmaria

Μέλος
ως τωρα ολοι οπως βλεπω συμφωνουν. θα μπορουσαμε να βαλουμε δημοσκοπηση να δουμε και για τους υπολοιπους....?
 

DeletedUser3093

Guest
Ας μπει ψήφισμα in-game για να φανεί καθαρά η άποψη του κάθε παίκτη για τον κόσμο του.
 

DeletedUser

Guest
Προσωπική μου άποψη είναι πως πρέπει να μπει και στους άλλους κόσμους (καλού-κακού ας μπει και στους επερχόμενους κόσμους).
Θέλω πάρα πολύ το πρωί να είμαι τυχοδιώκτης ανοίγοντας δουλειές, το μεσημέρι μονομάχος με 200+ σημάδι και το βράδυ super tank μαχητής οχυρού.....
Τώρα θα μου πείτε ότι αυτό κοστίζει και για κάποιους είναι αδύνατο να δώσουν τόσα λεφτά σε premium, είτε γιατί έμειναν (ή θα μείνουν) χωρίς δουλειά, είτε γιατί τούς έκοψαν τον μισθό...'Ε και, ας πρόσεχαν. Εγώ θέλω να υποστηρίξω την γερμανική οικονομία.

(τώρα αν κάποιοι θέλουν μπορώ να τους δίνω εγώ λεφτά για premium με διάφορες in game "διευκολύνσεις")
 

DeletedUser482

Guest
(τώρα αν κάποιοι θέλουν μπορώ να τους δίνω εγώ λεφτά για premium με διάφορες in game "διευκολύνσεις")

Ούτε για αστείο να μην ξαναγραφεί κάτι τέτοιο.
Και στην περίπτωση που διαπιστωθεί πως συμβαίνει, οι ποινές είναι πολύ μεγάλες.
 

DeletedUser3093

Guest
Προσωπική μου άποψη είναι πως πρέπει να μπει και στους άλλους κόσμους (καλού-κακού ας μπει και στους επερχόμενους κόσμους).
Θέλω πάρα πολύ το πρωί να είμαι τυχοδιώκτης ανοίγοντας δουλειές, το μεσημέρι μονομάχος με 200+ σημάδι και το βράδυ super tank μαχητής οχυρού.....
Τώρα θα μου πείτε ότι αυτό κοστίζει και για κάποιους είναι αδύνατο να δώσουν τόσα λεφτά σε premium, είτε γιατί έμειναν (ή θα μείνουν) χωρίς δουλειά, είτε γιατί τούς έκοψαν τον μισθό...'Ε και, ας πρόσεχαν. Εγώ θέλω να υποστηρίξω την γερμανική οικονομία.

(τώρα αν κάποιοι θέλουν μπορώ να τους δίνω εγώ λεφτά για premium με διάφορες in game "διευκολύνσεις")

Κατ' αρχάς μάλλον δεν ξέρεις τι είναι ο κατευνασμός σαμάνου.
Δεν είναι να αλλάζεις όλες τις ικανότητες με τη μια αλλά να κατεβάζεις το κόστος των αλλαγών από 1000$ σε 250 π.χ.
Για να τις αλλάξεις όλες θα θες πάνω από 400.000 σε μια μέρα σίγουρα, τώρα αν σου είναι εσένα τόσο εύκολο να έχεις 2 φορές τη μέρα κάθε μέρα απο 400.000 ok τι να πώ, να το δούμε και αυτό!!
 

DeletedUser3504

Guest
Ειμαι απολυτα συμφωνος με την εισαγωγη του κατευνασμου του σαμανου και στους υπολοιπους κοσμους μιας και η συνταγη χαλασε μπαινοντας ο κατευνασμος στον Κ1!

(Περαν τουτου μου χρειαστηκε κι εμενα ο κατευνασμος στον Κ1 αρα γι'αυτο πλεον και ειμαι συμφωνος να μπει και στους λοιπους κοσμους)

Υ.Γ Αργησατε κιολας :D :D :D
 

DeletedUser

Guest
χαχαχα Fractal εισαι κορυφη......

δεν εχω προβλημα,ας μπει ο κατευνασμος οπου θελετε..ναι και απο μενα..

μια μικρη παρατηριση μονο..
πολλοι γκρινιαζουν οτι ο κοσμος ταδε θα γινει σαν τον αριζονα,πολλα πριμιουμ, κλαψ κλαψ,ας κερδισει ο πλουσιοτερος,μπλα μπλα μπλα...

τι θα γινει ομως αν υπαρξει ζητηση να ενσωματωθουν κι αλλα πριμιουμ σε ορισμενους κοσμους σιγα σιγα?
θα αποριφθουν βεβαιως βεβαιως..
γιατι?
μηπως τελικα ολοι μας ειμαστε ο,τι μας συμφερει?
 

DeletedUser

Guest
Λεμε οχι στον κατευνανισμο σαμανου στους υπολοιπους κοσμους,ειμαστε και 5-10 ατομα που θελουμε να χαρουμε το παιχνιδι οπως το μαθαμε...(ναι,μολις πατησα διαγραφη και στον τελευταιο κοσμο γουεστ)
 

DeletedUser2414

Guest
και εγω πυστευω οτι αφου σε καποιουσ κωσμουσ ιπαρχει καλο θε ειταν να μπει σε ολουσ! ετσι θυα ειναι ισοτιμοι και ισωσ με περισοτερο ανδιαφερον!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
και εγω πυστευω οτι αφου σε καποιουσ κωσμουσ ιπαρχει καλο θε ειταν να μπει σε ολουσ! ετσι θυα ειναι ισοτιμοι και ισωσ με περισοτερο ανδιαφερον!

με αυτη τη λογικη θα πρεπει να μπουν και αλλα πριμιουμ που δεν υπαρχουν σε καποιους κοσμους.πραγμα που θα χαλουσε τη 'μοναδικοτητα' του καθε κοσμου
 
Κορυφή