Κατασκευη ανεμομυλου

  • Δημιουργός θέματος PALIAKOUDARAS
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
παιδια στον κ5 ψαχνω απεγνωσμενα εργαλειοθηκη εχω πρεμιουμ και ειμαι και τυχοδιωκτης και το μονο που βρηκα σε 14 ωρες δουλειας ειναι ενας καφε σκουφος.

και ποιο ειναι το αστειο??

πριν λιγο καιρο εκανα μονο ενα 2ωρο και πηρα 2 εργαλειθηκες(δε τις εχω πια)

υπαρχει καποιο προβλημα στο παιχνιδι η η ατυχια μου επεστρεψε δρημυτερη?
 

DeletedUser

Guest
Η ατυχια σου ειναι ο φταιχτης. Συνεχισε να προσπαθεις...και καλη τυχη:wk:wk
 

DeletedUser

Guest
χαχα, τι αλλο θα σκεφτει η τηνλενμαρια;
:d:d
Τουλαχιστον εγω δεν εχω περασει ακομα αυτο το μαρτυριο, γτ δεν εχω κανει ποτε κατασκευη ανεμομυλου. Αφηνω τις εργαλειοθηκες στους εργατες της πολης.
 

DeletedUser

Guest
συνεβει το απιθανο

δε εβρισκα την εργαλειοθηκη πηγα σε ενα φιλο μου χθες μου λεει αν θελω κατι με σχεση τη τυχη μη κανω το σταυρο μου(τον εκανα σε καθε διωρο) και απο το PC του ειδαμε οτι δε το πηρα γιατι δεν τον ακουσα.σημερα και την εκανα

φανταστειτε την αυτονοητη συνεχεια:w
 

cord

Ex-The West Team
Αντικειμενα που δινονται δυσκολα λογω χαμηλου επιπεδου τυχης, καλο ειναι να προσπαθειτε μια στο τοσο να τα βρισκετε οταν δεν σας τα ζηταει καποια
αποστολη, θα τα παρετε πιο ευκολα και δεν θα χρειαστει να παρετε και νεο πληκτρολογιο!
Εγω ετσι κανω και εχω μαζεψει 2-3 απο ολα τα αντικειμενα/προιοντα απο δουλειες εκτος απο την αξινα που εκτος των κ1 και κ4 εχω γινει ενα με τα
πετρωματα και ακομη δεν εχω βρει μια! Ευτυχως εχω εφεδρικο πληκτρολογιο...
:dd
 

DeletedUser

Guest
Αντικειμενα που δινονται δυσκολα λογω χαμηλου επιπεδου τυχης

για εμενα λες...την ηθελα τοσο πολυ την εργαλιοθηκη για την αποστολη "ο τζον μετακομιζει" και να παρω το σημειωμα 2 για το λβλ 57...την αξινα τη πηρα με τη δευτερη προσπαθια και τις χειροπεδες με τη τριτη.το δαχτυλιδι με την δευτερη και την τριτη(10λεπτο)

μονο που δε τα χρειαζομουν.οταν τα χρειαζομαι ουτε στη ζωγραφια δε τα βλεπω:sad
 

DeletedUser3473

Guest
Αντικειμενα που δινονται δυσκολα λογω χαμηλου επιπεδου τυχης, καλο ειναι να προσπαθειτε μια στο τοσο να τα βρισκετε οταν δεν σας τα ζηταει καποια
αποστολη, θα τα παρετε πιο ευκολα και δεν θα χρειαστει να παρετε και νεο πληκτρολογιο!
Εγω ετσι κανω και εχω μαζεψει 2-3 απο ολα τα αντικειμενα/προιοντα απο δουλειες εκτος απο την αξινα που εκτος των κ1 και κ4 εχω γινει ενα με τα
πετρωματα και ακομη δεν εχω βρει μια! Ευτυχως εχω εφεδρικο πληκτρολογιο...
:dd

ο coma σας ειπε το μυστικο! σας ειπε τον πιο ευκολο τροπο να βρεις
αυτο που ψαχνεις...το βρισκεις πριν το χρειαστεις...
 

melenmaria

Μέλος
Αντικειμενα που δινονται δυσκολα λογω χαμηλου επιπεδου τυχης, καλο ειναι να προσπαθειτε μια στο τοσο να τα βρισκετε οταν δεν σας τα ζηταει καποιααποστολη

δεν νομιζω να ισχυει αυτο. εγω ειπα να μαζεψω για την 67 δυναμιτες (παλι) αλλα ακομα κι αν δεν το ξερει το μηχανημα καμια τυχη... εχει χαρη μεγαλη παντως που δε θελει αλλες εργαλιοθηκες. θα εσπαγα απο πληκτρολογιο μεχρι τα πιατα στη κουζινα... :bn
 

DeletedUser

Guest
το θεμα κλείνει μιας και δεν υπάρχει κανένα bug και δεν υπάρχει λογος να είναι ανοιχτό.


 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή