Κατάταξη Πόλεων (Μονομαχία)

  • Δημιουργός θέματος TakashiMiike
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
και να μη σου αναφερω οτι εχουν κατασκηνωσει απο την cuenga μερικοι και καλα κανουν .εσεις δε μπορειτε να μας λυποθημησετε..οι αλλοι δεν μπωρουν ε ποσες πολεις πρεπει να ερθουν φιλε μου ?οσο για το που ειμαστε σε τοποθεσια ..εκι μας εβγαλε το παιχνιδι οταν ξεκινισαμε εκι την χτισαμε :)
random ηταν.
 

DeletedUser293

Guest
Φίλε μου όπως λες και εσύ είναι απλά ένα παιχνίδι, αλλά γιατί ποστάρεις αναφορές δεν καταλαβαίνω. Έχω και εγώ μία αν θες να δείς:
kounoupidi.jpg


Ακόμα γι αυτό που λες για το αν κοιμάστε ή όχι :

Όνομα χαρακτήρα Επίπεδο μονομαχίας Εμπειρία Μονομαχία
teroblade 54 127 κοιμάται αυτήν την στιγμή
kounoupidi 50 99 κοιμάται αυτήν την στιγμή
PANO13 36 0 κοιμάται αυτήν την στιγμή
Crypto 49 92 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες
flokos 50 99 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες
MACDOUL 37 8 μονομαχία
raggaman 47 78 κοιμάται αυτήν την στιγμή
soulkeeper 31 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
ultimate-master 32 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
Galadriel 31 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
Mitsaklas 34 0 κοιμάται αυτήν την στιγμή
DarckRaven 42 43 Δεν είναι δυνατή η μονομαχία για 48 ώρες
LightHeArT 33 0 κοιμάται αυτήν την στιγμή
Methisto 27 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
silas 32 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
fifikos 26 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
instict 33 0 κοιμάται αυτήν την στιγμή
king7 30 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
Nick... 36 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
Bander 25 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
likos2 30 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
magkas 28 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
miltosgr 29 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
Keftes 25 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
DimiSoldier 9 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή
Mousas 9 0 Μονομαχία δεν είναι δυνατή

Έκανα λάθος, έπρεπε να πω αυτοί που μπορώ να χτυπήσω όλοι κοιμούνται ή είναι εκτός πόλης όπως εσύ για παράδεγμα.

Όσο για την θέση της πόλης σου στον χάρτη δεν σας κατακρίνω ούτε λέω ότι πήγατε στην άκρη του χάρτη επίτηδες απλά εκεί βρισκόσαστε, μακριά από άλλες δυνατές πόλεις. Όσο για το αν σας χτυπάνε πολλές πόλεις δεν το αμφισβήτησα ποτέ αλλά πόσες φορές έχουν έρθει μαζί 4 και 5 άτομα από την ίδια πόλη σε εσάς για μονομαχίες; Έτσι ανεβαίνει ο αριθμός των κατεστραμμένων μελών....

Φυσικά όλα τα παραπάνω τα λέω απλά σχολιάζοντας, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω την πόλη σας ούτε και τους παίκτες σας... Έτσι κι αλλιώς its only a game.... Lets have fun with it...

Edit: Για το αιχμηρό ξίφος δεν μου είπες, είναι εξοπλισμός Α τοπικού; :d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
des ti forane oi dikoi mou pextes k meta krine .
enas exei to aixmiro kai to pire apo sas .

episis to oti oloi kimountai sigoura de fobithikane esena kai oute einai mentioum na gnorizoun to pote tha kaneis epithesi gia na pesoun gia upno.tora peri lipothimies an thelete kante k maziki epithesi apo tin poli sou na doume ti tha kaneis .
oso gia tin anafora pou postara k apanthses me anafora des tin hmerominia pou postares kanontas parapona oti koimomaste kai oti den iparxoun kaloi pextes na pareis xp (kai katebikes eki na mazepsis moura..leo ego tora..) (xtes stis 3 to apogeuma )kai des k ti ora arpakses tin psoli@ sou pou ekanes epithesi (stis 9 k 29 tis idias meras).kai shmera mou postareis proxtesini anafora gia na mou deikseis ti?oti nikises melos mas mia fora ?klain kati trexei tora sta giftika ...
tora..
1) i eisai anoitos..
2)i eimaste kaloi pextes k de theleis na to paradexteis ...(mesa stin 20ada top monomaxia exoume 5 pextes k esis 1 .kai bgazeis stoma k milas ?)
3)i de to katalabes oti sta statistika ton poleon pali se monomaxies eimaste kaliteroi apo esas...
5)kai malon de ksereis apo to damage pou kanoun ta opla ..
episis den katalabes to oti eseis kanate 2 kai 3 poleis de mas lei tpt auto sto leo gia na katalabeis pos den exete kan stratigiki afou oles tis kanate ti mia dipla dtin ali...
sto synolo ton melon sas eiste oi karpazoispraktores tou game.
eleos eleos eleos ...pexe simcity opos kanete oloi eki k ase tous monomaxous na pexoun to game..
oso gia to an ego eimai ektos polis des kalitera ..den eimai ektos polis apla eimai se ali poli ..
aloi anikoun se bp kai einai ektos polis gia na anebenoun k na xparoun aneta.
des geniki katataksi empirias k tha katalabeis.
Enan mono paradexome apo esas .ton takashimike .giati to pedi kanei auto pou tou aresei (xtizei )kai spania den einai se poli .:D
filika ...
 

DeletedUser

Guest
Έκανα λάθος, έπρεπε να πω αυτοί που μπορώ να χτυπήσω όλοι κοιμούνται ή είναι εκτός πόλης όπως εσύ για παράδεγμα.

kala ama perimeneis ergati gia na kaneis to xp sou ti na sou po ..eisai gtp..
 

DeletedUser

Guest
κοψτε την εδώ την κουβέντα αυτή... είστε off topic και πολυ εριστικοί και οι δύο. Βρειτε τα με πμ τα προβλήματα σας.
 

DeletedUser293

Guest
Αποδέχομαι την προτροπή του Ripper να σταματήσω καθώς έχει δίκιο ο άνθρωπος του χαλάμε το ποστ με τις μακακίες μας...

Πάντως μία συμβουλή μάθε να μιλάς και να σέβεσαι τον άλλο. Ανοήτος είσαι και φαίνεσαι όπως και gtp... και εχω δει τι φοράνε τα μέλη σας και για αυτό μιλάω δεν είμαστε ηλίθιοι βλέπουμε ξέρεις.
 

DeletedUser1003

Guest
Αποδέχομαι την προτροπή του Ripper να σταματήσω καθώς έχει δίκιο ο άνθρωπος του χαλάμε το ποστ με τις μακακίες μας...

Πάντως μία συμβουλή μάθε να μιλάς και να σέβεσαι τον άλλο. Ανοήτος είσαι και φαίνεσαι όπως και gtp... και εχω δει τι φοράνε τα μέλη σας και για αυτό μιλάω δεν είμαστε ηλίθιοι βλέπουμε ξέρεις.

Έλα όμως που συνεχίζετε.. Και μετά κλαίγεστε για τα Warnings και τα Bans. :rolleyes:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1003

Guest
Σπαμάρεις σε όλο το φόρουμ και στο επόμενο Infraction είναι ban.. Στο χαρίσω για τώρα αλλά στην επόμενη ανούσια απάντηση δνε θα στο χαρίσω. Αρκετά!
 

DeletedUser1003

Guest
τι δουλειά έχω εγώ με το παιχνίδι φίλε μου.. στο φόρουμ μιλάμε..
 

DeletedUser1044

Guest
Σπαμάρεις σε όλο το φόρουμ και στο επόμενο Infraction είναι ban.. Στο χαρίσω για τώρα αλλά στην επόμενη ανούσια απάντηση δνε θα στο χαρίσω. Αρκετά!

ουυυπς..καποιος νευριασε..:rolleyes:.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ante

gia xalaroste merikoi pou tha bannare te kiolas...den exoume xounta edo an eine dinaton san na pareksigisan kapioi oti edo eine game ke nomizoun oti eginen kaoumpoides ..ti allo xazo tha doume epitlous edomesa...kipros dinasteia mia zoi ..i poli eginepri 1 mina oxi mines ke na to pezoun k eksipnoi merikoi
 

DeletedUser

Guest
foveri doulia?

milame etsi xazous exei kero na do ...na se kala re esi tha eise poli kamenos...get a life reeee ..kipros dinasteia mia zoi
 
Κορυφή