ΚΡΥΦΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

DeletedUser

Guest
Μέχρι στιγμής είναι γνωστές δύο (2) κρυφές αποστολές.

Η πρώτη κρυφή αποστολή έχει ως εξής:

α) Βρίσκουμε την "εργαλειοθήκη" και τη βάζουμε στο κάτω αριστερό κουτάκι στα αποθέματά μας.
β) Πάμε στον μπάρμαν και μας λέει να ανεβάσουμε την ικανότητα "επιδιόρθωση" στο 25 (μαζί με τα bonus από ρούχα κλπ).

- Η ανταμοιβή είναι 30 πόντοι εμπειρίας και 200$.

------------------

Η δεύτερη κρυφή αποστολή έχει ως εξής:

Για να εμφανιστεί θα πρέπει να συντρέχουν οι παρακάτω προϋποθέσεις:
α) Θα πρέπει να έχουμε τελειώσει την αποστολή του lvl 33 "Το κυνήγι - Κυνήγι Βουβάλων"
β) Πρέπει να έχουμε στο κάτω αριστερό κουτάκι στα αποθέματά μας (και σε όλη τη διάρκεια της αποστολής), το "Βραχιόλι από δόντια" (το παίρνουμε από τη δουλειά "κυνήγι λύκων" )

Στη συνέχεια πάμε στο saloon και ο Ινδιάνος ο Waupee, μας ζητάει στην αρχή να ανεβάσουμε την ικανότητα "εξαιρετικές κινητικές ικανότητες" στο 50 (μαζί με τα bonus από ρούχα κλπ).

- Η ανταμοιβή είναι 200 XP (πόντοι εμπειρίας)

Στη συνέχεια, πάλι ο Waupee μας ζητάει να του δώσουμε ένα δαχτυλίδι.
Το δαχτυλίδι αυτό το παίρνουμε από τη δουλειά "Τυμβωρύχος".

- Η ανταμοιβή είναι 1000 XP (πόντοι εμπειρίας)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οχι είναι το δαχτυλίδι της κέιτ το οποίο παίρνεις ως ανταμοιβή από άλλη αποστολή
 

DeletedUser

Guest
οχι είναι το δαχτυλίδι της κέιτ το οποίο παίρνεις ως ανταμοιβή από άλλη αποστολή

Καμμία σχέση το δαχτυλίδι της Kate με το δαχτυλίδι που χρειάζεται στην παραπάνω κρυφή αποστολή.
Ξανακοίτα καλά τις αποστολές στο lvl 46 και θα δεις που δίνουμε το δαχτυλίδι της Kate.
 

DeletedUser

Guest
ρε τη "κατασκευή ανεμόμυλου" δεν την εχω βρει ακομα
τις δουλεις πως τις ανακαλυπτεις
 

DeletedUser

Guest
οσο πιο κοντα εισαι στο να ξεκλειδωσεις μια δουλεια εμφανιζεται στο χαρτη σ αν πχ εχεις πολλους ποντους - τοτε δεν την βλεπεις......
 

DeletedUser

Guest
nomizw pws prepei na pesei px katw apo 70 h dyskolia c na kaneis thn douleia...( dn 8umamai pws to lene)
 

DeletedUser

Guest
Ο Steve Chuck δεν είναι κρυφή αποστολή!!!
Συμπεριλαμβάνεται στην έκδοση 1.17.
Αν δεν γνωρίζετε σας παρακαλώ μην χαλάτε το topic.
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα παιδες .......εχω φαει τον χαρτη 2 24ωρα για να βρω αυτον τον στηβ..........ειμαι σε απογνωση δεν μπορω να τον βρω.........βοηθεια
 

DeletedUser

Guest
πραγματικα εδω και μια εβδομαδα ψαχνω τα περιδεραια που 8ελει η κοπελια.... δεν τα βρηκα που8ενα....αν αυτη δεν ειναι κρυφη αποστολη ποια ειναι.....
 

DeletedUser

Guest
********************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Στηβ

για να βρείς τον στηβ στο χαρτη πρέπει πρώτα να πατήσεις ''αποδοχή αποστολής'' και μετα εμφανίζεται.
 

DeletedUser

Guest
***************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλησπερα παιδες .......εχω φαει τον χαρτη 2 24ωρα για να βρω αυτον τον στηβ..........ειμαι σε απογνωση δεν μπορω να τον βρω.........βοηθεια

και εγώ τον ψαχνω αλλά δεν μπορώ να τον βρώ καθόλου αν τον βρεισ στείλε μου μήνυμα.... δεν μπορώ αλλο....
 

DeletedUser

Guest
μονο αυτες οι 2 κρυφες αποστολες υπαρχουν?
 

DeletedUser184

Guest
μέχρι τώρα

όχι,μέχρι τώρα είναι γνωστές δύο κρυφές αποστολές.
 

DeletedUser

Guest
γιατι τις λενε κρυφες αφου τωρα πια ολοι τις ξερουνε? :p:p:p
 

DeletedUser

Guest
file exo kani tin mia apostoli me tin epidior8osi alla tin ergalio8iki mou tin ixe dosi mia alli apostoli, katatixis ixa vali tin ergalio8iki sto kato kouti.kai ontos mou ixe vgali epidior8osi sto 25...file esi p den mporis na vris ton stive stin apostoli sou lei oti ine pano ston bora stin anatoli kai stin disi kai noto enas apo tis tesseris perioxes ine k o stive 4axe to ligo kalitera.....:)
 

DeletedUser

Guest
*****************
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή