ΚΟΛΗΣΑ ΣΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ

  • Δημιουργός θέματος ΠΕΡΑΜΑ
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
Φύλαξη ταχυδρομικής άμαξας (10 ώρες)
Κυνήγι θησαυρού (10 ώρες)
Συμφωνίες ειρήνης (10 ώρες) ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΙΓΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ. ΑΛΙΟΣ ΤΙ ΑΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ. ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?
ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΡΟΥΧΑ, ΙΔΙΟΤΙΤΕΣ, ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ, ΚΛΠ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.
 

DeletedUser

Guest
ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΤΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ
Φύλαξη ταχυδρομικής άμαξας (10 ώρες)
Κυνήγι θησαυρού (10 ώρες)
Συμφωνίες ειρήνης (10 ώρες) ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΝΙΓΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ. ΑΛΙΟΣ ΤΙ ΑΛΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ.
ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΛΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ. ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΙΣΩ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ?
ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΡΟΥΧΑ, ΙΔΙΟΤΙΤΕΣ, ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ, ΚΛΠ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

τοτε φιλε,ηρθε μαλλον η ωρα να χρησιμοποιησεις το σαμανο,ωστε να αλλαξεις τις ικανοτητες σου για να ανοιξεις τις δουλειες..
μεχρι τοτε θα πρεπει να μαζεψεις χρηματα κανοντας δουλειες με καλο ποσοστο χρηματων οπως η εξορυξη ασημιου.
η να κανεις κι αλλες δραστηριοτητες για να αποκτησεις χρηματα,οπως οι μονομαχιες..θελει υπομονη,και τα καταληλα ρουχα..βαλε στοχο μια δουλεια που θες ν ανοιξεις,και κανε πασα τις ικανοτητες σου εκει..
επισεις υπαρχουν και..κρυφες αποστολες που μπορουν να σε βοηθησουν.τι οποιες απαντησεις θα τις βρεις με προσωπικη αναζητηση ειτε εδω στο φορουμ,ειτε ρωτωντας συμπαικτες σου in game..:)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2953

Guest
γενικά πάντως οι δουλειές αυτές έχουν μεγάλη δυσκολία για επίπεδα<50 οπότε χρειάζονται μεγάλες αλλαγές στο σαμάνο ή υπομονή να ανέβεις...
 

DeletedUser482

Guest
Γενικότερα οι αποστολές ξεκινούν σε κάποιο επίπεδο και στην πορεία οι απαιτούμενες εργασίες είναι για μεγαλύτερα επίπεδα.
Μην απελπίζεσαι τόσο εύκολα.
Μπορείς να χρησιμοποιήσεις τον Σαμάνο για ν' αλλάξεις τις ικανότητες-ιδιότητες ή απλά να την αφήσεις γι' αργότερα.
Το καλύτερο κατά την γνώμη μου είναι να συνεχίσεις να κάνεις εργασίες και ν' αποκτάς εμπειρία και όταν μπορέσεις θα τις ολοκληρώσεις όλες τις αποστολές.
 
Κορυφή