Ικανοτητες

  • Δημιουργός θέματος Kleidokrator
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Λοιπον παιδια.. θα παρω την ευκερια να κανω ενα ποστ.. και θα ηθελα να μου πειτε αν για μονομαχο 45 επιπεδο.. με τα αντικειμενα
μαυρο σαλι
περιεργο δερματινο καπελο
μαυρο παλτο
καφε μποτες
ακριβες ρεβολβερ

Και ικανοτητες
Στοχευση 53
αποφυγη 53
Σημαδι 61
Αντανακλαστικα 59
Ανθεκτικοτητα 43
Εμφανιση 51
Τακτικες 42

Ειναι καλα.. ? Γιατι εχω αμφιβολιες... Πως γινεται ενα ατομο με χειροτερα αντικειμενα απο εμενα.. στο ιδιο επιπεδο, να μου κανει λιγα hit (2-3) απο 50-60 ζημια, και εγω να του κανω 4-5 hit απο 10-20...
Αυτο το ατομο δηλαδη εχει ανεβασμενα, της τακτικες και το σημαδι-Εμφανιση???
 

DeletedUser

Guest
καλες ειναι οι ικανοτητες σου! προφανως του χανεις λιγα γιατι εχει ανεβασμενα αντανακλαστικα τα οποια χαμηλωνουν την δυναμη των ranged weapons!!
 

DeletedUser

Guest
File anevase POLU emfanish gia na xtipas polles fores.....
kai anevase shmadi gia na kaneis megalutera hit...
````````````````````````````````````````````````````````
Αντανακλαστικα 59
Ανθεκτικοτητα 43
Τακτικες 42

Auta ta exeis para polu upsila afou eisai monomaxos kai thes na eisai epithetikos paikths afairese (liga ews arketa)
``````````````````````````````````````````````````````````
Me ton samano vgale OLA ta asxeta isa isa gia na kaneis tis douleies pou theleis........




Auta apo emena








EDIT:
14133 Kleidokrator 17 -

αφου εισαι λεβελ 17..........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν θα εκανα τοπικ με το πραγματικο μου ονομα.. δεν το βρησκεις λιγο χαζο να ελεγα δημοσιως τα στατιστικα μου?
απλα ο λογαριασμος αυτος ειναι ενος φιλου..
 

DeletedUser

Guest
File anevase POLU emfanish gia na xtipas polles fores.....
kai anevase shmadi gia na kaneis megalutera hit...
````````````````````````````````````````````````````````
Αντανακλαστικα 59
Ανθεκτικοτητα 43
Τακτικες 42

Auta ta exeis para polu upsila afou eisai monomaxos kai thes na eisai epithetikos paikths afairese (liga ews arketa)
``````````````````````````````````````````````````````````
Me ton samano vgale OLA ta asxeta isa isa gia na kaneis tis douleies pou theleis........




Auta apo emena








EDIT:
14133 Kleidokrator 17 -

αφου εισαι λεβελ 17..........


Ναι μόνο που δεν είναι η εμφάνιση να τον χτυπάς πολλές φορές αλλά η στόχευση.Και μην γράφεις με greeklish.
 

DeletedUser

Guest
θα σου προτεινα να ανεβασεις αντοχες(ανθεκτικοτητα-αντανακλαστικα)
ακου εναν pro :p εγω παρ'ολο που εχω μεγαλη (76 παρακαλω!)εμφανιση,νικαω pure μονομαχους και μεγαλυτερου απο εμενα επιπεδο οταν βαρανε,οχι μονο οταν βαραω εγω,γιατι εχω στυσει σωστα το χαρακτηρα μου(T.G. is my mentor :p)
 

DeletedUser

Guest
φιλαρακι για 45 lvl θα σε χαρακτιριζα αμυντικο παιχτι.εγω ειμαι 34 και επι8εση εχω πιο πολυ απο εσενα.αντε στο σαμανο και αλλαξε τα λιγο:)
 

DeletedUser

Guest
Αν εχεις προβλημα με το ποσο damage σκας,τοτε πρεπει να ανεβασεις σθενος/σημαδι (αναλογα με το οπλο).Αυτα ευθυνονται για το ποσο πολυ χτυπας τον αντιπαλο. (οχι ποσες φορες,αλλα ποσο δυνατα)

**Και τωρα που το ειδα,εγινα senior member**
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον παιδια, με αυτα που ειπατε εκανα τις ικανοτητες ετσι :
Στοχευση 60
Αποφυγη 45
Σημαδι 78
Αντανακλαστικα 60
Ανθεκτικοτητα 30
Εμφανιση 50
Τακτικες 40

προτιμω τα αντανακλαστικα να ειναι μεγαλα, γιατι το 70% ειναι σημαδι στο game.. λετε να κατεβασω την αποφυγη 5 και να βαλω 2 στο σημαδι και 3 στην εμφανιση?
 

DeletedUser8

Guest
καταρχας δεν υπαρχη καποια μαγικη συνταγη για μονομαχιες..:rolleyes:
παρολα ταυτα θα προσπαθισω να σε βοηθισω λιγακη..
*προσωπικη μου αποψη ειναι να εχεις ανεβασμενη εμφανιση καθως εκτος απο αρκετα χρησιμη στις μονομαχιες σε βοηθαει να ξεκλιδωσεις και δουλιες(ασημι, ευαγγελισμο κ.α)..
*πιστευω επεισης πως το σημαδι σου ειναι χαμηλο για 45 lvl.(8ες τουλαχιστων 90)
*ακομα κατεβασε 10-15 ποντους Αντανακλαστικα και βαλτους αποφυγη.
* η στοχευση σου ειναι καλη και δεν χρειαζεται να την ανεβασεις για λιγο καιρο

αυτα απο μενα;)
 

DeletedUser

Guest
AΦου εισαι ranged εγω θα σου προτεινα να παιξεις με αποφυγη παρα με
αντανακλαστικα-ανθεκτικότητα. Ετσι θα εξασφαλίσεις περισσότερα skill points
για να βελτιωσεις και το σημαδι σου.

Ο μονομαχος που ανεφερες οτι του εκοβες 10-20 ζημια πρεπει να εχει
ανεβασμένα αντανακλαστικα-ανθεκτικότητα σκεψου.
Ετσι το χαμηλο σημαδι σου δεν επαρκει για να κόβεις καλα hits.

Επίσης πρεπει να ειχε αρκετα καλο σημαδι ώστε να ξεπερασει τα δικα σου αντανακλαστικα-ανθεκτικότητα(τα οποια ειναι σε καλα επιπεδα).

edit: ελπιζω το μπαν που εφαγες με το account που γραφεις εδω να μην ειναι για διπλο γιατι αλλιως κριμα
που απανταμε κιολας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser959

Guest
Αν εχεις προβλημα με το ποσο damage σκας,τοτε πρεπει να ανεβασεις σθενος/σημαδι (αναλογα με το οπλο).Αυτα ευθυνονται για το ποσο πολυ χτυπας τον αντιπαλο. (οχι ποσες φορες,αλλα ποσο δυνατα)

**Και τωρα που το ειδα,εγινα senior member**


συμφωνω σθενθος για να σκας πιο πολυ,ομως για το σημαδι δεν νομιζω :confused: :/
 

DeletedUser8

Guest
συμφωνω σθενθος για να σκας πιο πολυ,ομως για το σημαδι δεν νομιζω :confused: :/

με σθενος σκας πιο πολυ αμα εχεις οπλο κοντινης αποστασης..
αμα εχεις οπλο μακρινης αποστασης πρεπει να ανεβασεις σημαδι για να σκας πιο πολυ.
 

DeletedUser

Guest
για να τον πετυχεις. μην μπερδευετε την εννοια σημαδι-στοχευση παρολο που εχουν την ιδια σημασια
 

DeletedUser

Guest
λοιπον παιδια.. θα παρω την ευκερια να κανω ενα ποστ.. και θα ηθελα να μου πειτε αν για μονομαχο 45 επιπεδο.. με τα αντικειμενα
μαυρο σαλι
περιεργο δερματινο καπελο
μαυρο παλτο
καφε μποτες
ακριβες ρεβολβερ

και ικανοτητες
στοχευση 53
αποφυγη 53
σημαδι 61
αντανακλαστικα 59
ανθεκτικοτητα 43
εμφανιση 51
τακτικες 42

ειναι καλα.. ? γιατι εχω αμφιβολιες... πως γινεται ενα ατομο με χειροτερα αντικειμενα απο εμενα.. στο ιδιο επιπεδο, να μου κανει λιγα hit (2-3) απο 50-60 ζημια, και εγω να του κανω 4-5 hit απο 10-20...
αυτο το ατομο δηλαδη εχει ανεβασμενα, της τακτικες και το σημαδι-εμφανιση???

όπα για να καταλάβω αυτές που έγραψες είναι οι ικανότητες σου με τα προαναφερθέντα ρούχα?
 
Κορυφή