Η αληθινή ταυτότητα του μπάρμαν Henry Walker!

  • Δημιουργός θέματος Anser
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Η αληθινή ταυτότητα των Henry Walker και Maya Roalstad!

Κύριες και κύριοι...
Ακολουθεί κάτι που θα ταράξει τα ήσυχα νερά της δύσης.
Δείτε τα 2 παρακάτω άρθρα από την αποστολή "Halloween" και θα καταλάβετε...
1. Αααα, Anser! Με τρόμαξες! Γιατί είμαι τόσο νευρική; Θα σου πω... Με κυνηγάει ο Χάρος! Έχει πάρει ήδη τόσους ανθρώπους... Δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να κάνω. Θα έρθει και για εμένα! Φοβάμαι να βγω πλέον στο δρόμο... Ίσως με περιμένει εκεί, μπορείς να ρίξεις μια ματιά, εάν είναι εκεί;
2. Είναι αλήθεια λοιπόν πως ο Χάρος πέρασε από τη πόλη; Το ήξερα! Ωχ όχι, τώρα θα έρθει και για εμένα και για όλους τους υπόλοιπους... Ωχ, όχι, όχι! ...Τι; Μην είμαι τόσο προληπτικός; Εάν είσαι τόσο θαρραλέος, βγάλε τον από τη μέση... Εάν δεν φοβάσαι να αντιμετωπίσεις τον Χάρο!

Η ΚΡΥΦΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εγώ πάντα το 'ξερα πως είναι γκόμενα ο Henry! Μου κλείνει ματι ;) εδώ κι χρόνια!!
 

DeletedUser933

Guest
Mετά το "είμαι νευρική" , κατάλαβα ότι πάει κάτι στραβά με τον τύπο.
 

DeletedUser

Guest
Κύριες και κύριοι...
Ακολουθεί κάτι που θα ταράξει τα ήσυχα νερά της δύσης.
Δείτε τα 2 παρακάτω άρθρα από την αποστολή "Halloween" και θα καταλάβετε...
1. Αααα, Anser! Με τρόμαξες! Γιατί είμαι τόσο νευρική; Θα σου πω... Με κυνηγάει ο Χάρος! Έχει πάρει ήδη τόσους ανθρώπους... Δεν ξέρω τι άλλο πρέπει να κάνω. Θα έρθει και για εμένα! Φοβάμαι να βγω πλέον στο δρόμο... Ίσως με περιμένει εκεί, μπορείς να ρίξεις μια ματιά, εάν είναι εκεί;
2. Είναι αλήθεια λοιπόν πως ο Χάρος πέρασε από τη πόλη; Το ήξερα! Ωχ όχι, τώρα θα έρθει και για εμένα και για όλους τους υπόλοιπους... Ωχ, όχι, όχι! ...Τι; Μην είμαι τόσο προληπτικός; Εάν είσαι τόσο θαρραλέος, βγάλε τον από τη μέση... Εάν δεν φοβάσαι να αντιμετωπίσεις τον Χάρο!

Η ΚΡΥΦΗ ΠΛΕΥΡΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ!

Τον/ην Σταυρωσες ...
 

DeletedUser

Guest
Κυριες και κυριοι, η εφημεριδα "Αδεια ποτηρια στο σαλουν" αποκαλυπτει την αληθινη ταυτοτητα και της Maya Roalstad καθως συνομιλεί με τον ινδιάνο Anser:
Ο κλέφτης τέχνης (Συνοδεία)
Maya Roalstad: Ο Vincent μου ζήτησε να βάλω όλους τους άλλους πίνακές του σε ένα ασφαλές μέρος. Θα ήθελα να τους πάω στην επόμενη πόλη με την ταχυδρομική άμαξα, αλλά φοβάμαι να μην επιτεθεί ο κλέφτης ξανά. Θα ήμουν πραγματικά χαρούμενος αν βοηθούσες στην μεταφορά με την συνοδεία σου.
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα.. με τι κάθεστε και ασχολείστε ρε???
 
Κορυφή