Εξειδίκευση - Poll

  • Δημιουργός θέματος Ripper
  • Ημερομηνία έναρξης

Τι θα επίλέξετε?

  • Τυχοδιώκτης

    Ψήφοι: 40 39,2%
  • Μονομάχος

    Ψήφοι: 17 16,7%
  • Εργάτης

    Ψήφοι: 29 28,4%
  • Στρατιώτης

    Ψήφοι: 16 15,7%

  • Σύνολο ψηφοφόρων
    102

DeletedUser

Guest
για να πάρουμε μια ιδέα...
τι είναι πιο πιθανό να επιλέξετε στο επίπεδο 10...
 

DeletedUser

Guest
re c ripper esy gine oti thes...min akous tous allous kai epele3e monos sou.Tha akouseis tous allous kai to metaniwseis meta.
 

DeletedUser

Guest
re c ripper esy gine oti thes...min akous tous allous kai epele3e monos sou.tha akouseis tous allous kai to metaniwseis meta.

δε ζητάω να μου πείτε τι να γίνω... ρωτάω τι θα γινει ο καθενας απο εσάς. απλά για να δούμε αν θα εχουμε 100000000 κεφαλοκυνηγούς και 1 εργάτη ή ειναι μοιρασμένα τα πράγματα.
 

DeletedUser

Guest
Εγώ πάλι πιστεύω ότι θα δουλέψει ο νόμος της προσφοράς και της ζήτησης.

Στην αρχή οι πόλεις θα χρειαστούν πολλούς εργάτες (και νεκροθάφτες :D) και μετά θα χρειάζονται και άλλες ειδικότητες.

Θα μπορέσει κάποιος να μας δώσει συμβουλές για το πώς θα πρέπει να παίξουμε στην αρχή με τις πόλεις μας; Είναι ζήτημα το πολύ δύο ημερών να υπάρχξει η δυνατότητα από παιδιά ψηλά στην κατάταξη να ιδρύσουν την πρώτη πόλη του server και δεν ξέρω εάν υπάρχει η εμπειρία να γίνει αυτό αποτελεσματικά.
 

DeletedUser

Guest
Ego...

STATHERA ERGATIS!!!!
OUTOS I ALLOS EIMAI 6 SE KATASKEUI KAI 17 SE DYNAMI!!!!:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
δε ζητάω να μου πείτε τι να γίνω... ρωτάω τι θα γινει ο καθενας απο εσάς. απλά για να δούμε αν θα εχουμε 100000000 κεφαλοκυνηγούς και 1 εργάτη ή ειναι μοιρασμένα τα πράγματα.

mpa den nomizw na exoume tosous polous dueler...egw kserw hdh 3 atoma pou tha ftia3oun ergath.Xwris ergath den pas pouthena.Oloi einai xrisimoi
 

DeletedUser

Guest
tora stin arxi oi ergates xriazontai poli pisteuo gia auto oloi kanoun ergates !
 

DeletedUser

Guest
Τώρα που είναι αρχή και δεν ξέρουμε το παιχνίδι (εκτός από παιδιά που έπαιζαν και σε ξένο server), κατά πάσα πιθανότητα οι περισσότεροι θα γίνουν εργάτες και τυχοδιώκτες. Προσωπικά δεν μπλέκω με τη Θεά Τύχη και τις μονομαχίες... Ίσως για πλάκα, αλλά όχι σπουδαία πράγματα...
 

DeletedUser

Guest
ούτε ένας στρατιώτης για την ώρα...? και πολλοί εργατες!!
 

DeletedUser

Guest
mexri stigmhs ta apotelesmata einai endiaferonta..egw perimena 15 pistolero kai kana 2 tyxodiwktes:D
 

DeletedUser

Guest
pediA mia aporia? o nekro8aftis 8a mpori na xtizi to idio kala me ton cowboy? k o kavalaris 8a kani akrvos oti kani o mexikanos stratiwtis?
 

DeletedUser

Guest
mwre ti letai alloi dn 3eroun ti katigoria kai 8es na sou vrw eikona.....kala tespa mallon mersenary
 

DeletedUser

Guest
axaxaxa poly asteio stratiwths dn einai h eikona se peira3e......pane gine oti 8es

filika panta e..
 

DeletedUser

Guest
Pedia sas vlepw oulous ntimenous me to kokkino pontso....P mporw na to vrw ke egw?
 
Κορυφή