Ενδειξη τομεων στις μαχες

melenmaria

Μέλος
Κατα τη διαρκεια της μαχης οι τομεις εχουν ενα χαιλαιτ στο ιδιο χρωμα με το χρωμα των παιχτων
με αποτελεσμα να μην φαινονται ευδιακριτα οι τομεις. Μικρο το κακο αν ξερεις το οχυρο αλλα πολλες φορες καποιοι (οπως και εγω) την εχουν πατησει.
 

DeletedUser

Guest
1) τι εννωεις χαιλαιτ?
2) οι τομεις δεν φαινονται καθαρα?
3) τι θα ηθελες να αλλαξεις για αυτο?
 

melenmaria

Μέλος
κατα τη διαρκεια της μαχης αν περασεις τον κερσορα πανω απο καθε τομεα διαγραφεται πιο εντονα το περιγραμμα του. τους εχουν κανει ομως ιδιο χρωμα με τους παιχτες και ετσι οταν ειναι γεματοι οι τομεις να μην ξεχωριζεις τα περιγραμματα αυτα με αποτελεσμα πολλες φορες να γινονται λαθος κινησεις. εγω θελω να αλλαξουν χρωμα ή να φαινονται πιο εντονα. :))
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
ναι σύμφωνο αλλα θα προτεινα να διαλεγες εσυ τα χρωματα που θα υπαρχουν στις μαχες....
 

DeletedUser

Guest
Και ετσι μου φαινεται αρκετα καλο...σε εμενα δεν δημιουργει κανενα προβλημα πλεον.
 

DeletedUser

Guest
Εγώ θα ήθελα οι τομείς να είναι είτε αριθμημένοι είτε ονομασμένοι για να μπορεί ο συντονισμός να γίνετε πιο εύκολα.
 

DeletedUser1777

Guest
Κατα τη διαρκεια της μαχης οι τομεις εχουν ενα χαιλαιτ στο ιδιο χρωμα με το χρωμα των παιχτων
με αποτελεσμα να μην φαινονται ευδιακριτα οι τομεις. Μικρο το κακο αν ξερεις το οχυρο αλλα πολλες φορες καποιοι (οπως και εγω) την εχουν πατησει.

Την παταω και εγω οντως ...
 
Κορυφή