Εκκλησία [προσευχή]

  • Δημιουργός θέματος invenemy
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Εκκλησια

παιδια μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε τι ακριβως κανει το κτηριο εκκλησια??
δηλαδη ποιος ο λογος να το χρησιμοποιω??
ευχαριστω
 

DeletedUser6273

Guest
Μόνο ο Θεός ξέρει τι κάνει η εκκλησία.

Δεν υπάρχει κάτι επίσημο σχετικά με την εκκλησία.
 

DeletedUser3328

Guest
παιδια μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε τι ακριβως κανει το κτηριο εκκλησια??
δηλαδη ποιος ο λογος να το χρησιμοποιω??
ευχαριστω

εχουν πει οτι μπορει να σχετιζεται με το σπαθι των χιλιων αληθειων
 

DeletedUser

Guest
Επισης εχει αναφερθει οτι σε βοηθαει για να εχεις καλυτερα drop ειτε απο δουλειες ειτε απο θηκες...Γενικα εχουνε ακουστει παρα πολλα πραγματα για την εκκλησια αλλα απο καποιον "επισημο" της innogames η απο καποιους dev του beta τι ακριβως κανει...
 

DeletedUser

Guest
Aυτες τις μερες παιζω με εκκλησια... Κανοντας προσευχη στη πολη μας (επιπεδο 1) χωρις αλογο και οπλα,με ασημενιο σταυρο βιβλιο και ζωνη δεν ειδα καμια βελτιωση..Αντ'αυτου δεν βρηκα προιοντα πανευκολα που ανετα εβρισκα τουλαχιστον 1 την ωρα.. Μετα εκανα σε αλλη πολη που εδινε μπονους προσευχης +3 με ιδια ρουχα.. Για 3 εργασιες 3ωρες απλα ημουν φυσιολογικος στα αντικειμενα που εβρισκα.. Ξαφνικα αρχισα να βρισκω πραγματακια με ευρος τυχης απο 1000 και πανω.. Το φοβερο ειναι οτι ειχα κανει πολλες μεταφορες πυρομαχικων για να βρω "ενα κομματι λασπης".. Μεχρι να το βρω το κινητρο πηγε 58%.. Μετεπειτα στην αποστολη 'Μεξικανικος Θησαυρος" στο 4ωρο που σε βαζει βρηκα 2 δεσμιδες δυναμιτη, σανδαλια και μια μπλε κουμπωτη ζωνη! Ενω πιο πριν με προσευχη στη πολη μου,οσο εψαχνα το "συστατικο" του κολτ, δεν βρηκα ουτε δεσμιδα δυναμιτη! Και η πλακα ειναι οτι οταν εκανα το 4ωρο της αποστολης το κινητρο αρχικα ηταν ακομα χαμηλο.. Τα σανδαλια τα πηρα στο 73% κινητρο... Μηπως δεν σχετιζεται τελικα το κινητρο με τα ντροπς αλλα μονο με τα προιοντα?
Μηπως οταν χανεις ζωη (πχ τυμβωρυχος καηκες απτον ηλιο κηνυγι γκριζλι σε δαγκωσε η αρκουδα) βρισκεις σχεδον παντα αντικειμενο αλλα οχι παντα προιον?
παντως με πεσμενο κινητρο εισαι πιο "επιρρεπης σε εργατικο ατυχημα" ΚΑΙ δεν παιρνεις το προιον της εργασιας.
 

DeletedUser482

Guest
Τα θέματα ενώθηκαν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή