Εκκλησία [προσευχή]

  • Δημιουργός θέματος invenemy
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
παιδια η προσχευη ειναι ενα ζιτιμα που δεν προκετε να λιθει. εμενα πρσοπικα εχει τυχη με προσευχη να βγαλει καλα ρουχα αλα με προσευχη μου εχει βγαλει και σκουριασμενα οπλα . πιστευω ποσ βγαζει οτι να ειναι . απλα εχει περσει η αποψη ποσ η προσευχη βοιθαει. εγω λεω ποσ ειναι θεμα ψυχολογιασ.
 

DeletedUser315

Guest
ολα είναι μύθος

το τι
pipe.png
pipe.png
εχω ακούσει
δεν λέγετε
ο καθένας βγάζει μια θεωρία
και το αστείο ειναι οτι προσπαθεί να μας πει οτι ισχύει
 

DeletedUser3409

Guest
αυτή αγαπητέ ανώδυνε είναι η αρχή της θεωρίας αλλιώς ο καθένας θα ζητούσε από τον άλλον να του βγάλει μία θεωρία
 

DeletedUser3373

Guest
πίστευε και μη ερεύνα... νομίζω ότι τελικά η προσευχή δε σημαινει απολύτως τιποτα ή απλά είναι ό,τι πιστεύει ο καθένας ότι μπορεί να είναι. όπως και η πίστη γενικότερα! νομίζω ότι οι προγραμματιστές του παιχνιδιού ή είναι πολύ θρήσκοι ή πολύ άθεοι και μας κάνουν χαβαλε.
 

DeletedUser

Guest
το οτι επιρεαζει κατι ειναι σιγουρο, αλλιως δεν θα υπηρχε το +praying στο σετ του υπναρα
 

DeletedUser3473

Guest
η προσευχη οπως στην πραγματικη ζωη, ετσι κι εδω, βοηθαει!
οσο περιστερο πιστευεις...τοσο περισοτερο νομιζεις οτι σε βοηθησε...
αλλες φορες προσευχεσε αλλα δεν παιρνεις αυτο που ζητησες...
οπως και να χει, η προσευχη δεν ειναι παραγγελια σε σουβλατζιδικο...
- 2 πιτα γυρο με απ ολα χωρις κρεμμυδι και μια πρασινη!!!
- εφτασεεεεε
 

DeletedUser

Guest
Σημερα εκανα προσευχη και εκανα την εξημερωση αλογων και βρηκα σελα με την πρωτη!:D::cool:
 

DeletedUser

Guest
η προσευχη πριν απο μια δουλεια δινει καλα αντικειμενα και περισσοτερο εισοδημα (δοκιμαστε το, πετυχαινει!)
 

DeletedUser3328

Guest
εκκλησία

η εκκλησία είναι ένα μέρος για προσωπικές προσευχές. η συνέπειες της προσευχής είναι κρυφές και δεν θα αποκαλυφθούν σε κανέναν. ακόμα και το κέντρο υποστήριξης δεν ξέρει την απάντηση.
η προσευχή παίρνει 15 λεπτά. δεν είναι χρήσιμη η συχνή προσευχή.
 

DeletedUser2953

Guest
η προσευχη βοηθάει συνήθως στο να βρίσκεις 'καλά' αντικείμενα σε δουλειές με μαγάλη τύχη... κ συνήθως όταν ανεβάζεισ ένα κτίριο(οπλοποιό, ράφτη, μπακάλικο) κάνοντας προσεύχη λίγο πριν το περάσεις στο επόμενο επίπεδο λένε ότι σου δίνει τα καλύτερα αντικείμενα του επιπέδου...:hh
 

DeletedUser184

Guest
η προσευχη βοηθάει συνήθως στο να βρίσκεις 'καλά' αντικείμενα σε δουλειές με μαγάλη τύχη... κ συνήθως όταν ανεβάζεισ ένα κτίριο(οπλοποιό, ράφτη, μπακάλικο) κάνοντας προσεύχη λίγο πριν το περάσεις στο επόμενο επίπεδο λένε ότι σου δίνει τα καλύτερα αντικείμενα του επιπέδου...:hh

συμφωνώ αλλα αυτο δεν είναι αποδεδιγμένο..μπορεί να σου βγεί σε καλό ή σε κακό.στην πόλη σου εχει ενα κτήριο εκκλησία πατάς πάνω και μετά πατας στο προσευχή..
 

DeletedUser

Guest
σε βοειθα να βρισκεις αντικειμενα μετα την προσεφχη η για παντα
 

DeletedUser

Guest
και πως κανουμε προσευχη?

Θα σου απαντουσα με καποιο απο τα θεϊκα ποστ του blondy αλλα εχω υποσχεθει να κατσω φρονιμος...
Απλα πηγαινε σε μια οποιοδηποτε πολη και κλικαρε στο κτηριο με τον καμπαναριο και με τον σταυρο στην κορυφη...μετα θα σου εμφανισει μια καρτελα με μονο μια επιλογη."Προσευχη"
Απλα πατα το αριστερο κλικ στο καφε πλαισιο...
 

DeletedUser4433

Guest
κανενας δεν ξερει!

Μην γραφεις ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή