Είμαι πραγματικά κακός...

  • Δημιουργός θέματος PaloukiLuke
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
SUPER CENSORED
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καταλαβα και τα 2 θυματα...στο 2ο θυμα σε καποιο σημειο σου ξεφυγε το ονομα...
 

DeletedUser

Guest
PALOUKI ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΚΔΊΚΗΣΉ....:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
PALOUKI ΑΝ ΜΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΗ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΕΚΔΊΚΗΣΉ....:mad::mad::mad:

Μπηκα KillBill...αλλα απο την υπογραφη σου φαινεσαι λιγο σαδομαζιχιστης...

καταλαβα και τα 2 θυματα...στο 2ο θυμα σε καποιο σημειο σου ξεφυγε το ονομα...

Δεν πειραζει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
:eek: ανηψιε τι εκανες παλι???????????????????? θα στο κοψω τελικα το ιντερνετ :D
 

DeletedUser

Guest
:eek: ανηψιε τι εκανες παλι???????????????????? θα στο κοψω τελικα το ιντερνετ :D

Μην πεις τιποτα στον πατερα θειε,αλλιως θα κανω κομμα με τον ξαδερφο παυλο να σε ριξουμε απο την εξουσια...
Και μην ξεχνατε...
1269v80.jpg
 

DeletedUser

Guest
παντως παλουκι εισαι πραγματικα κακος..και μια ακομα ερωτηση...εσυ τι κερδισες?εχασες 2 ωρες απο την ζωη σου παριστανωντας τον ηλιθιο για να αποδειξεις σε εμας στο φορουμ οτι εχεις βρει ηδη πολη και να μην σου ξαναστειλουμε μηνυμα?
 

DeletedUser

Guest
παντως παλουκι εισαι πραγματικα κακος..και μια ακομα ερωτηση...εσυ τι κερδισες?εχασες 2 ωρες απο την ζωη σου παριστανωντας τον ηλιθιο για να αποδειξεις σε εμας στο φορουμ οτι εχεις βρει ηδη πολη και να μην σου ξαναστειλουμε μηνυμα?

ειπα οτι ειναι προπονηση για τα ακυρα που ριχνω τωρα στις προσκλησεις στην πολη...και επειδη ειχα πολυ ελευθερο χρονο αυτο το σκ,απο δευτερα τα κεφαλια μεσα...
το μνμ αποτελει προειδοποιηση για ατομα που θελουν να μπουν στην πολη,πρεπει να ξερουν τι τους περιμενει στο τελωνειο...
 

DeletedUser

Guest
αντε να σε δουμε σε αυτον τον κοσμο γιατι πριν αρχισουν οι κοσμοι ακουμε πολλα αλλα οταν φτανουμε στα δυσκολα τα κεφαλια μεσα...
 

DeletedUser

Guest
αντε να σε δουμε σε αυτον τον κοσμο γιατι πριν αρχισουν οι κοσμοι ακουμε πολλα αλλα οταν φτανουμε στα δυσκολα τα κεφαλια μεσα...

Το εχω δηλωσει στους γνωστους,ας το πω και δημοσια για να μην παρεξηγηθω μετα...Σε αυτον τον κοσμο παω χαλαρα σαν hobby για πριν,μετα και κατα την διαρκεια των φετινων εξετασεων,δεν θα κυνηγησω καταταξη,αλλα θα αφοσιωθω στις μονομαχιες (οχι απο την αρχη ομως)
 

DeletedUser

Guest
αν συνεχισεις ετσι θα αφοσιωθουν οι μονομαχιες με εσενα αππο την αρχη....
 

DeletedUser

Guest
αν συνεχισεις ετσι θα αφοσιωθουν οι μονομαχιες με εσενα αππο την αρχη....

δεν με ενοχλει καθολου,δεν εχω τετοια κομπλεξ...ωραια ειναι οι τζαμπα εμπειρια...και επισης οι εργατες των αντιπαλων πολεων ειναι σαν κιντερ εκπληξη δεν ξερεις τι θα βρεις μεσα...εμπειρια,χρηματα,κλα ψιαρικα μνμτα...
 

DeletedUser

Guest
χμμ...σε ολους τους κοσμους που ειμαι εργατης ποτε δεν θεωρησα οτι τα μηνυματα που στελνω μετα απο μονομαχιες που μου κανουν ειναι καλψιαρικα...αλλα καθε φορα που στελνω μηνυμα σταματανε οι μονομαχιες απο εκεινον...ακομα και αν εχω να κανω με αντιπαλο ιδρυτη...αρα μαλλον βολευει η κλαψα..
 

DeletedUser

Guest
χμμ...σε ολους τους κοσμους που ειμαι εργατης ποτε δεν θεωρησα οτι τα μηνυματα που στελνω μετα απο μονομαχιες που μου κανουν ειναι καλψιαρικα...αλλα καθε φορα που στελνω μηνυμα σταματανε οι μονομαχιες απο εκεινον...ακομα και αν εχω να κανω με αντιπαλο ιδρυτη...αρα μαλλον βολευει η κλαψα..

εγω προσωπικα δεν σταματησα να χτυπαω καποιον εργατη λογω μνμτων,μαλιστα μου δινουν και περισσοτερη ευχαριστηση οταν τον ξανανικαω...το μονο που με σταματα ειναι η λιγη εμπειρια...
 

DeletedUser

Guest
κάποιος έχει υπερβολικα πολύ ελεύθερο χρόνο στη διάθεση του μου φαίνεται... :-ρ
 

DeletedUser735

Guest
ξαδερφε γιωργο εχω σε πολλα θεματα να τοποθετηθω :p

κατ' αρχας χαιρομαι που θα ειμαστε παλι μαζι εστω και για λιγο!
τον θειο νικο θα τον ριξουμε απο την εξουσια ετσι και τολμησει να σου κοψει το internet.
οτι εισαι κακος το ξεραμε εδω και καιρο(η νιντζα ειναι μεγαλη απειλη:cool: )

keep noobing....
ωχ λαθος.
keep houtsing
 

DeletedUser

Guest
ο εσύ φοβερέ παλούκι που νομίζεις ότι άμα κάτσεις 2 ώρες και κοροϊδεύεις άλλες πόλεις είσαι πραγματικά κακός σου πήρα την δόξα έμενα προσκυνάνε τώρα:
http://en.tackfilm.se/?id=1271525297328RA96
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή