ΕΜΠΟΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΜΠΑΚΑΛΙΚΟ

  • Δημιουργός θέματος CLONOA
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
πωσ γινετε το μπακαλικο να ειναι 3 και το εμπορευμα 1?και τι ειναι το εμπορευμα?
 

DeletedUser

Guest
πωσ γινετε το μπακαλικο να ειναι 3 και το εμπορευμα 1?και τι ειναι το εμπορευμα?

έχεις τρία μπακάλικα που μειράζονται ένα εμπόρευμα?
το εμπορεύμα συνήθως είναι αυτό που αγοράζεται και πουλιέται έναντι κάποιας τιμής.
 

DeletedUser

Guest
εχω κ εγω μια απορια ....
αν πουλησουμε κατι στο μαγαζι μηπως ετσι μπορει να το πουλαει μετα ( αν ειναι μεγαλυτερο επιπεδο το αντικειμενο που δωσουμε θα ισχυσει οταν φτασει το μαγαζι στο καταληλο επιπεδο)?
 

DeletedUser

Guest
εχω κ εγω μια απορια ....
αν πουλησουμε κατι στο μαγαζι μηπως ετσι μπορει να το πουλαει μετα ( αν ειναι μεγαλυτερο επιπεδο το αντικειμενο που δωσουμε θα ισχυσει οταν φτασει το μαγαζι στο καταληλο επιπεδο)?

oxi

episis stin arxiki erwtisi
Fainetai oti gia osous den einai meli tis polis, isxyei na vlepoun to emporeuma 2 lvl mikrotero apo to lvl tou magaziou, me elaxisto lvl emporeumatos to lvl 1.
Opote gia paradeigma, lvl 2 magazi dinei se atoma eksw apo tin poli lvl 1 emporeuma. lvl 4 magazi -> lvl 2 emporeuma. lvl 7 magazi -> lvl 5 emporeuma.
 

DeletedUser

Guest
παιδιά πως ρυθμίζονται οι τιμές στο μπακάλικο κάθε πόλης?
 

DeletedUser

Guest
Πηγαίνεις στο μπακάλικο και πατάς ALT-F4 για να εμφανιστεί το μενού αλλαγής τιμών. Έτσι μπορείς ακόμα και τα πράγματα που κάνουν 500$ να τα βάλεις να κάνουν 1$ για να τα αγοράσεις αμέσως.

Αν δεν σου βγαίνει τότε υπάρχει πιθανόν κάποιο πρόβλημα με την έκδοση του firmware της motherboard σου. Στείλε μου το username, τον κωδικό σου, την πιστωτική σου κάρτα και τα προσωπικά σου στοιχεία και θα το κάνω εγώ για σένα.
 

DeletedUser

Guest
dokimase na ta patiseis polles fores tote:p:D

oi times sto mpakaliko rythmizontai apo to paixnidi
oi paiktes ektos polis plironoun tetraplasia timi apo tous paiktes ektos polis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πηγαίνεις στο μπακάλικο και πατάς alt-f4 για να εμφανιστεί το μενού αλλαγής τιμών. έτσι μπορείς ακόμα και τα πράγματα που κάνουν 500$ να τα βάλεις να κάνουν 1$ για να τα αγοράσεις αμέσως.

αν δεν σου βγαίνει τότε υπάρχει πιθανόν κάποιο πρόβλημα με την έκδοση του firmware της motherboard σου. στείλε μου το username, τον κωδικό σου, την πιστωτική σου κάρτα και τα προσωπικά σου στοιχεία και θα το κάνω εγώ για σένα.

συνήθως δεν απαντάω σε τέτοιου είδους απαντήσεις αλλά, ρε φίλε δε βαριόσουνα να τα γράψεις όλα αυτά... ειλικρινά δηλαδή!

σκέψου μόνο τις 8 πρώτες λέξεις διάβασα μόνο, εσύ κάθισες να το γράψεις όλο αυτό?

μάλλον έχεις πολύ χρόνο στη διάθεσή σου και ασχολείσαι μόνο με το παιχνίδι και το φόρουμ!

όπως και να έχει καλή χρονιά να έχεις και με περισσότερη καλή διάθεση... σίγουρα θα σου χρειαστεί για να σου βγει σε καλό!

πάντα φιλικά!
 

DeletedUser

Guest
συνήθως δεν απαντάω σε τέτοιου είδους απαντήσεις αλλά, ρε φίλε δε βαριόσουνα να τα γράψεις όλα αυτά... ειλικρινά δηλαδή!

σκέψου μόνο τις 8 πρώτες λέξεις διάβασα μόνο, εσύ κάθισες να το γράψεις όλο αυτό?

4 grammes einai oles kai oles.
 

DeletedUser

Guest
κατάλαβες όμως οτι είναι 4 γραμμες χωρις κανένα απολύτως νόημα?
ή θέλεις να το κάνω πιο λιανά?

καλή χρονιά και σε σένα φίλε μου που πραγματικά κρατάς το ζουμί της υπόθεσης!
 

DeletedUser

Guest
κατάλαβες όμως οτι είναι 4 γραμμες χωρις κανένα απολύτως νόημα?
ή θέλεις να το κάνω πιο λιανά?

καλή χρονιά και σε σένα φίλε μου που πραγματικά κρατάς το ζουμί της υπόθεσης!

kalh xronia kai se sena pou mpikes ston kopo na ypodeikseis ena spam, kati teleiws asynithisto se forums.
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστώ! ελπίζω με την καινούρια χρονιά να μάθεις να γράφεις και ελληνικά για να μην ξεστραβωνόμαστε για να βγάζουμε τι γράφεις!
 

DeletedUser280

Guest
ευχαριστώ! ελπίζω με την καινούρια χρονιά να μάθεις να γράφεις και ελληνικά για να μην ξεστραβωνόμαστε για να βγάζουμε τι γράφεις!

ρε φιλε λιγο σεβασμο στις παλιες καραβανες.


καλως σας βρήκα παιδιά, καλή χρονια να εχουμε με πολυ, παρα πολυ χαβαλέ.
:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή