Δοκιμή

  • Δημιουργός θέματος dimitris01
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
παιδιά έχω μια ιδέα..πριν να φτάσουμε στο λέβελ 10, να υπάρχει η δοκιμή στο παιχνίδι..π.χ: θέλω να διαλέξω ένα χαρακτήρα..αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη..βλέπω τις ικανότητες για τον κάθε χαρακτήρα και δεν ξέρω ποιος είναι ο ιδανικός για εμένα...καλό θα ήταν να υπάρχει η δοκιμή..δλδ..να δοκιμάζω τις ικανότητες του...να πληρώνω ένα μικρό ποσό ή κάτι άλλο και να αλλάζω χαρακτήρα..αυτό θα γίνεται μεχρι το λέβελ 10 που θα αποφασίσω..
 

DeletedUser

Guest
nai vasika m xei perasei i idea apo to myalo kai 8a itan katapliktiki kai gia ta nea paidia eimai mesa.alla exoumew ena arnitiko kai ena 8etiko

8etiko:ta paidia 8a kseroun ti tous tairiazei.

arnitiko:8a dimiourgoyntai polla accounts.

gi ayto na epeksergasto ti gnomi s kai na po na allazei px katigoria kapiois kai an tin dokimazei ana mera kai synolika na mporei na alazei gia 10 meres kai meta na ka8ierosei to xaraktira tou
 

DeletedUser

Guest
καλή μου φαίνεται η αλλαγή σου..κάθε αλλαγή αποδεκτή φτάνει να είναι στα πλαίσια..
 

DeletedUser8

Guest
emena pali den mou aresi..
e3alou ta bonus tou xaraktira xrisimeoun otan exei parei idi arketa lvl
p.x
*sta 1-10 lvl den pisteuo na kaneis kai kamia monomaxia gia na deis ta pleonektimata tou monomaxou-stratioti....
*den eiparxoune doulies me ipsilo kindino kai tixi gia na katalabeis ta pleonektimata tou tixodiokti
* den mporeis na xtisis logo xamilon ikanotiton gia na deis ta pleonektimata tou ergati...
 

DeletedUser

Guest
theontor o dimitris01 eixe mia kalh idea alla 8elei ligo psa3imo...auth dn einai diki mas douleia alla tn diaxeiriston...
 

DeletedUser

Guest
μπορεί στην δοκιμή να βλέπεις την συνέχεια του παιχνιδιού δλδ πως θα εξελιχθεί ο παίχτης σου και για αυτό άλλωστε λέγετε και δοκιμή:p
 

DeletedUser

Guest
μπορεί στην δοκιμή να βλέπεις την συνέχεια του παιχνιδιού δλδ πως θα εξελιχθεί ο παίχτης σου και για αυτό άλλωστε λέγετε και δοκιμή:p

σωστότατο...έτσι πρέπει να γίνεται...!μπράβο ρε dimitis01...;)
 

DeletedUser771

Guest
παιδιά έχω μια ιδέα..πριν να φτάσουμε στο λέβελ 10, να υπάρχει η δοκιμή στο παιχνίδι..π.χ: θέλω να διαλέξω ένα χαρακτήρα..αλλά δεν έχω αποφασίσει ακόμη..βλέπω τις ικανότητες για τον κάθε χαρακτήρα και δεν ξέρω ποιος είναι ο ιδανικός για εμένα...καλό θα ήταν να υπάρχει η δοκιμή..δλδ..να δοκιμάζω τις ικανότητες του...να πληρώνω ένα μικρό ποσό ή κάτι άλλο και να αλλάζω χαρακτήρα..αυτό θα γίνεται μεχρι το λέβελ 10 που θα αποφασίσω..



αυτό δεν μπορείς να το κάνεις... είναι ξεκάθαρο πως τον χαρακτήρα θα τον διαλέξεις μόνο μια φορά στο level 10 και αυτό είναι οριστικό...

επίσης έχεις μπόλικο χρόνο να σκεφτείς και να μελετήσεις τις ικανότητες του κάθε χαρακτήρα μέχρι να φτάσεις στο επίπεδο 10 και φτάσει η στιγμή να διαλέξεις αυτό που σε βολεύει καλύτερα....
 

DeletedUser

Guest
ναι δεν διαφωνώ αλλά θα ήταν καλύτερο να τα δοκίμαζες πρώτα..
 

DeletedUser

Guest
αυτό δεν μπορείς να το κάνεις... είναι ξεκάθαρο πως τον χαρακτήρα θα τον διαλέξεις μόνο μια φορά στο level 10 και αυτό είναι οριστικό...

επίσης έχεις μπόλικο χρόνο να σκεφτείς και να μελετήσεις τις ικανότητες του κάθε χαρακτήρα μέχρι να φτάσεις στο επίπεδο 10 και φτάσει η στιγμή να διαλέξεις αυτό που σε βολεύει καλύτερα....
αλλά ένας παίκτης που δεν έχει εμπειρία και δεν ξέρει να παίζει το παιχνίδι και κάνει λάθος μετά πρέπει να έχει την ευκαιρία αλλαγής η να υπάρχει καθοδήγηση από το παιχνίδι...
 

DeletedUser771

Guest
ούτε και εγώ είχα καθοδήγηση αλλά διάβασα τους κανόνες του παιχνιδιού και έριξα και λίγες ματιές στο αγγλικό και κατάλαβα τί παίζεται...
 

DeletedUser

Guest
για έναν τελείως άπειρο παίκτη που δεν έχει καμία γνώση από lan games τι κάνει???
 

DeletedUser

Guest
Μπορεί κάλιστα να ρωτήσει εδώ στο forum ή κάποιον φίλο του με τον οποίο παίζουν μαζί.
Ένας τελείως άπειρος από lan games παίκτης, σίγουρα έχει μάθει από φίλο του για το παιχνίδι αυτό.
 

DeletedUser

Guest
ναι μα θα ήταν πολύ καλύτερο να δει μπροστά του τις ικανότητες του παίχτη που θα διαλέξει αντί μέσα από γράμματα!!!:d
 

DeletedUser

Guest
εγώ πάντως είμαι υπέρ στο να γίνει αυτό που άρχισε ο δημήτρης..αλλά δεν νομίζω ότι θα γίνει γιατί πρέπει να ειδοποιηθούν οι κατασκευαστές του παιχνιδιού..:(
 

DeletedUser

Guest
καλη ιδεα φαινεται αλλα μπορει να χρειαζεται αναβαθμιση ολοκληρο το παιχνιδι και ισωσ να μην ειναι και τοσο ρεαλιστικη!
 

DeletedUser

Guest
αν όλοι ξόδευαν 10 λεπτα για να διαβάσουν τη βοηθεια πριν αρχίσουν να παίζουν (ή κάνοντας το πρώτο δίωρο τους) θα ήξεραν τα πάντα και θα κατέληγαν και σε χαρακτηρα ευκολα. τα χαρακτηριστικά του καθενός είναι ευδιάκριτα...δε χρειάζονται δοκιμές.
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια και παλι απο το forum τι θα γινει αν γινει αυτο θα αλλαξει ριζικα το παιχνιδι και αυτο θα το κανει η InoGames οχι οι διαχειριστες.. :S. Και παλι ομως εχει δικιο ο ripper ακομα και οταν διαλεγεις χαρακτηρα σου λεει μι περιγραφη οπως:

"Οι τυχοδιώκτες είναι μισθοφόροι και περίεργοι εξερευνητές. Δεν θέλουν μια ήσυχη και οργανωμένη ζωή, αγαπούν το ρίσκο και πασχίζουν για μια μεγάλη περιουσία. Οι τυχοδιώκτες είναι ιδανικοί για παίχτες που τους αρέσουν οι αποστολές και η ανάληψη ρίσκου."... Ενω για τους εγατες λεει οτι εινια ιδανικοι για παιχτες που προτιμουν να δουλευουν για την ποληα τους να καθονται εκει μεσα και να χτιζουνε. Γιαυτο τον λογο διαλεξα τυχοδιοκτη ειναι βαρετο να καθεσε και να χτιζεις κλεισμενος στην πλη σου ενω σαν τυχοδιοκτης κανιες ποσοτολες τρεχεις σε ολο τον χαρτη κ.α.
 

DeletedUser

Guest
katse re dld oi ergates xtizoun alla apostoles dena kanoun pote??periergo
 
Κορυφή