Διαφορά πόντων

DeletedUser

Guest
Πως εξηγείται αυτό?
Να έχω χαμηλότερο κίνητρο και να βγάζω περισσότερα xp


 

DeletedUser

Guest
Πολλές φορές μου έχει συμβεί και εμένα... Μπορείς να το πεις απλή μ.λ.κ.α αλά West :D:p:rolleyes:;)
 

DeletedUser

Guest
κι εμένα αρκετές αλλά διαφορά 100 πόντων παρά πάει
 

DeletedUser

Guest
τύχη είναι
εμένα μου έτυχε να πάρω τα ίδια περίπου χπ από την ίδια δουλειά σε 1 ώρα και σε 2!
 

DeletedUser

Guest
αν η διαφορα στο κινητρο ειναι 4 ή 5 δεν πειραζει και τοσο.αν ειναι 70 τοτε φυσικα δεν θα παρεις περισσοτερη εμπειρια απο το 100%.
 

DeletedUser3195

Guest
χαχαχαχαχα...απίστευτο!!!!!:D

Μάλλον θα είναι τυχέο!!!:cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
ναι και δεν ήταν τυχαίο μου συμβαίνει συχνά γι αυτό και στις δουλειές βάζω συνεχόμενα 2ωρα γιατί το δεύτερο αποδίδει περισσότερο
 

DeletedUser315

Guest
υπάρχει ένας τυχαίος συντελεστής απο 0.5 μεχρι 1.5 που πολλαπλασιάζετε μαζι με αλλες μεταβλητές για τον υπολογισμο xp
οποτε δεν ειναι σταθερό
 

DeletedUser

Guest
υπάρχει ένας τυχαίος συντελεστής απο 0.5 μεχρι 1.5 που πολλαπλασιάζετε μαζι με αλλες μεταβλητές για τον υπολογισμο xp
οποτε δεν ειναι σταθερό

Ναι αλλα μια απο τις μεταβλητες αυτες ειναι το κινητρο, και ειναι παραλογο αυτο που συμβαινει...:eek:
 

DeletedUser315

Guest
ναι αλλα μια απο τις μεταβλητες αυτες ειναι το κινητρο, και ειναι παραλογο αυτο που συμβαινει...:eek:

ναι αλλα το κίνητρο αν ειναι 90%
στο τυπο παει επι 0.9 ε δεν εχει μεγάλη διαφορά απο το 1 το 0.9
ενω το 1.5 απ το 0.5 εχει
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα μια απο τις μεταβλητες αυτες ειναι το κινητρο, και ειναι παραλογο αυτο που συμβαινει...:eek:

μια χαρα ειναι.γιατι αν με 100% κινητρο τυχεις το 0.5 τοτε θα ειναι σαν με 50% κινητρο,ενω αν με 80% τυχεις 1.5 τοτε θα ειναι σαν με 120% κινητρο.
 

DeletedUser

Guest
μια χαρα ειναι.γιατι αν με 100% κινητρο τυχεις το 0.5 τοτε θα ειναι σαν με 50% κινητρο,ενω αν με 80% τυχεις 1.5 τοτε θα ειναι σαν με 120% κινητρο.

ναι τελικα εχεις δικιο...δεν το ειχα σκεφτει αυτο, γιατι τη θεωρησα ακραια περιπτωση...
 

DeletedUser

Guest
και σε μένα συμβαίνει αυτό το πράγμα αλλά μόνο στην συγκεκριμένη δουλειά. έχω σταματήσει να την κάνω γιατί σπάνια μου δίνει xp. όλο 80+ πιάνει και σπάνια 150+
 
Κορυφή