Διαγραφη λογαριασμου...Φορουμ

DeletedUser2546

Guest
εκανα μια γρηγορη αναζητηση αλλα δεν βρηκα απαντηση...πως γινεται να διαγραψω τον λογαριασμο μου απο το φορουμ?ρωτηθηκε παλι αλλα κανενας φμ δεν ειχε δωσει απαντηση ή ειχε πει κατι αρα μηπως γινεται με καποιο τροπο?
 

DeletedUser

Guest
δεν υπάρχει επιλογή για να διαγραφεί κάποιος μόνος του.
 

DeletedUser2546

Guest
οταν λες μονος του?μπορει να με διαγραψει καποιος φμ?
 

DeletedUser

Guest
αυτό δεν το γνωρίζω, θα πρέπει να ρωτήσεις κάποιον φμ.
πάντως μόνος να διαγραφείς δεν μπορείς και το ίδιο συμβαίνει και στο αγγλικό φορουμ
 

DeletedUser2546

Guest
ευχαριστω πολυ αστερακια θα περιμενω καποιον φμ...
 

DeletedUser

Guest
εδώ πράκτωρ φμ.... ήρθα για να σώσω την κατάσταση... :ρ

όχι... δεν μπορώ να στον διαγράψω ... μπορώ όμως να σου ρίξω ένα ωραιότατο μόνιμο μπάν :) γουστάρεις?
 

DeletedUser

Guest
Καλώς τον.
Τώρα αυτό που είπες είναι εξυπνάδα??? :confused:
Είναι συμπεριφορά moderator αυτή?
Το παιδί έκανε μια ερώτηση, αν δεν μπορείτε να απαντήσετε απλά μην λέτε τίποτε!!!
 

DeletedUser2546

Guest
ελα ρε ********* μην τρελενεσαι ειναι το μονο που μπορει να κανει και το προτεινε...κατηγορειτε τους μοντς που τα παιρνουν ολα σοβαρα κατα τα αλλα...ολι πρακτωρ ασε θα τον αφησω ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα που εχω 2 λογαριασμους στο φορουμ ε?
 

DeletedUser

Guest
εδώ πράκτωρ φμ.... ήρθα για να σώσω την κατάσταση... :ρ

όχι... δεν μπορώ να στον διαγράψω ... μπορώ όμως να σου ρίξω ένα ωραιότατο μόνιμο μπάν :) γουστάρεις?

...τι ειπε ρε παιδια το παιδι? να του ριξει ενα μονιμο μπαν αφου δεν μπορει να τον διαγραψει...απο την στιγμη που ο αλλος θελει να διαγραψει τον παικτη του γιατι να μην φαει μπαν? τι τον πειραζει?

τς τς τς

τον παρεξηγησατε τον leader παλι


;) ;) :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Καλώς τον.
Τώρα αυτό που είπες είναι εξυπνάδα??? :confused:
Είναι συμπεριφορά moderator αυτή?
Το παιδί έκανε μια ερώτηση, αν δεν μπορείτε να απαντήσετε απλά μην λέτε τίποτε!!!

Δεν περίμενα τέτοια απάντηση απο εσένα φοίνικα... Γνωριζόμαστε τόσο καιρό.... Μπορεί να είμαι moderator αλλά παράλληλα είμαι και άνθρωπος... Επίσης η απάντηση μου είναι λογική... Τώρα εάν επειδή έκανα μια πλάκα με το "πράκτωρ φμ" και το "γουστάρεις" , και με πάρετε με τις πέτρες , τι να πω.... :cool:


ελα ρε ********* μην τρελενεσαι ειναι το μονο που μπορει να κανει και το προτεινε...κατηγορειτε τους μοντς που τα παιρνουν ολα σοβαρα κατα τα αλλα...ολι πρακτωρ ασε θα τον αφησω ελπιζω να μην υπαρχει προβλημα που εχω 2 λογαριασμους στο φορουμ ε?

Φίλε μου δυστιχώς υπάρχει πρόβλημα που έχεις 2 λογαριασμούς στο φόρουμ... Πες μου σε pm ποιόν απο τους δύο θες να κρατήσεις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ειπε κατι παράλογο ο Leader?
Μην ψάχνετε αφορμή να κράξετε χωρίς να υπάρχει καν λογος.
Αν θελει το παιδι να διαγραφεί και εμεις δεν μπορούμε το μονο που μπορούμε να κάνουμε ειναι να κάνουμε τον λογαριασμό του ανενεργό με μπαν.

Φοινικα εσυ εισαι σοβαρός και σιγουρα δεν κατάλαβες τη ήθελε να πει ο Leader δεν νομίζω να το έγραφες αυτο αλλιώς.
 

DeletedUser

Guest
καλώς τον.
τώρα αυτό που είπες είναι εξυπνάδα??? :confused:
είναι συμπεριφορά moderator αυτή?
το παιδί έκανε μια ερώτηση, αν δεν μπορείτε να απαντήσετε απλά μην λέτε τίποτε!!!

δεν παμε καλα ρε συσ τπτ παραλογο δεν υπε το αφεντικο. και γω μολησ το τωρα που το διαβαζα σκευτικα να του γραψω να κανει σπαμ και διαφορεσ βλακιεσ μεχρει να φαει μπαν.
 

DeletedUser

Guest
Δεν περίμενα τέτοια απάντηση απο εσένα φοίνικα... Γνωριζόμαστε τόσο καιρό.... Μπορεί να είμαι moderator αλλά παράλληλα είμαι και άνθρωπος... Επίσης η απάντηση μου είναι λογική... Τώρα εάν επειδή έκανα μια πλάκα με το "πράκτωρ φμ" και το "γουστάρεις" , και με πάρετε με τις πέτρες , τι να πω.... :cool:




Φίλε μου δυστιχώς υπάρχει πρόβλημα που έχεις 2 λογαριασμούς στο φόρουμ... Πες μου σε pm ποιόν απο τους δύο θες να κρατήσεις...

ειπε κατι παράλογο ο Leader?
Μην ψάχνετε αφορμή να κράξετε χωρίς να υπάρχει καν λογος.
Αν θελει το παιδι να διαγραφεί και εμεις δεν μπορούμε το μονο που μπορούμε να κάνουμε ειναι να κάνουμε τον λογαριασμό του ανενεργό με μπαν.

Φοινικα εσυ εισαι σοβαρός και σιγουρα δεν κατάλαβες τη ήθελε να πει ο Leader δεν νομίζω να το έγραφες αυτο αλλιώς.


Αν αυτά ειπώθηκαν από τον Leader χάριν αστεϊσμού, τότε παίρνω πίσω αυτά που είπα παιδιά και ζητάω συγγνώμη!!!
Και στην περίπτωση αυτή χαίρομαι που και οι moderators "το ρίχνουν λίγο έξω" :D

Ίσως να φταίει και η ώρα που γύρισα σπίτι από ποτάκι, που δεν το κατάλαβα, ίσως και να φταίει που έχουμε γίνει όλοι μας περισσότερο σοβαροί από όσο το επιτρέπει το παιχνίδι :(
 

DeletedUser

Guest


Ίσως να φταίει και η ώρα που γύρισα σπίτι από ποτάκι, που δεν το κατάλαβα, ίσως και να φταίει που έχουμε γίνει όλοι μας περισσότερο σοβαροί από όσο το επιτρέπει το παιχνίδι :(

ρε παλι τα κοπανασ και μασ την λεσ και απο πανω ? ντροπι σου :cool:
 

DeletedUser

Guest
Αν αυτά ειπώθηκαν από τον Leader χάριν αστεϊσμού, τότε παίρνω πίσω αυτά που είπα παιδιά και ζητάω συγγνώμη!!!
Και στην περίπτωση αυτή χαίρομαι που και οι moderators "το ρίχνουν λίγο έξω" :D

Ίσως να φταίει και η ώρα που γύρισα σπίτι από ποτάκι, που δεν το κατάλαβα, ίσως και να φταίει που έχουμε γίνει όλοι μας περισσότερο σοβαροί από όσο το επιτρέπει το παιχνίδι :(

εχω ρίξει μπαν μετα απο ποτακια...χαχα πλάκα κάνω.
Συγχωρεμένος να πας και σε εναν παπα με την πρώτη ευκαιρία να σου πει τα δικα του και αυτος να σε συγχωρέσει ο μεγάλος....

μα ειναι συμπεριφορά μοντ αυτη :p (να δω ποιος θα το πει πρώτος)

α ίσος φταίνε και τα 2 που λες.
 

DeletedUser

Guest
Φοίνικα,
φυσικά και σε κατανοώ και συγχρόνως σε συγχωρώ ;)

Ο χρήστης tom 93 δέχθηκε μόνιμο αποκλεισμό στο φόρουμ με τη θέλησή του :p !!!
Μπορεί ο ίδιος , εάν φυσικά θέλει , να σας αποκαλύψει εδώ ποιός είναι πλέον ο μοναδικός λογαριασμός του και στη συνέχεια να κλειδωθεί το θέμα...!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εχω ρίξει μπαν μετα απο ποτακια...χαχα πλάκα κάνω.
Συγχωρεμένος να πας και σε εναν παπα με την πρώτη ευκαιρία να σου πει τα δικα του και αυτος να σε συγχωρέσει ο μεγάλος....

μα ειναι συμπεριφορά μοντ αυτη :p (να δω ποιος θα το πει πρώτος)

α ίσος φταίνε και τα 2 που λες.

Σε παπά θα πάω σίγουρα μήπως και βρω αυτά τα 10 @@$!$&^%! που αναφέρει ο Junior7 σε άλλο τοπικ :D
Μπορεί στα drops να είμαι καλός αλλά στα προϊόντα χρειάζομαι άνωθεν βοήθεια :p

Υ.Γ.: Πάλι από ποτάκι γύρισα αλλά στο πολύ πιο χαλαρά σήμερα :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή