Δημιουργία υπογραφών και Avatar

DeletedUser

Guest
Με αυτήν εδώ τρως ένα πολύ ωραίο μπαν...
194 pixels ύψος omg...
 

DeletedUser

Guest
Πρέπει να έχει 80 pixels ύψος...διάβασε τους κανόνες...
 

DeletedUser

Guest
και ποσα ειναι η δικια μου? μου λεει 244x85 png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Απλό..πήρα αυτή την εικόνα...http://img818.imageshack.us/img818/9695/wsfireflames1600x1200.jpg

Ορίστε GSmirlis...αν το θες ακόμα πιο χρυσό μετά ξεφεύγουμε προς το κιτρινέ...:p

gsmirlis.png

thanks τέλειο :))
 

DeletedUser

Guest
λοιπον ηρθε ο ποιο απαιτητικος πελατης...λογικα θα με εξυπηρετησει ο law οποτε τα λεω...

το ονομα μου επειδη ειναι καπως μεγαλο(μη τολμησεις να με γραψεις παλιακουραδας σε εσφαξα, ας μπει κατω δεξια γωνια με μικρα γραμματα να μη φτανει εως το κεντρο.βρες μια καλη γραμματοσειρα ξερεις εσυ τετοιες που ξεχωριζουν

φοντο ας εχει μια μαχη σε ενα πολεμο οπου με ενα τροπο να φαινετε οτι απο τη μια ειναι η σα και απο την αλλη η ca.Καλυτερα οι μπλουζες να σχηματισουν τα 2 γραμματα καθε φορα στους 2 αντιπαλους...στο ποιο ανοιχτο σημειο βαλε και ενα θρυλικο σπαθι ιππικου και εισαι ετοιμος:)

ευχαριστω προκαταβολικα
 

DeletedUser

Guest
λοιπον ηρθε ο ποιο απαιτητικος πελατης...λογικα θα με εξυπηρετησει ο law οποτε τα λεω...

το ονομα μου επειδη ειναι καπως μεγαλο(μη τολμησεις να με γραψεις παλιακουραδας σε εσφαξα, ας μπει κατω δεξια γωνια με μικρα γραμματα να μη φτανει εως το κεντρο.βρες μια καλη γραμματοσειρα ξερεις εσυ τετοιες που ξεχωριζουν

φοντο ας εχει μια μαχη σε ενα πολεμο οπου με ενα τροπο να φαινετε οτι απο τη μια ειναι η σα και απο την αλλη η ca.καλυτερα οι μπλουζες να σχηματισουν τα 2 γραμματα καθε φορα στους 2 αντιπαλους...στο ποιο ανοιχτο σημειο βαλε και ενα θρυλικο σπαθι ιππικου και εισαι ετοιμος:)

ευχαριστω προκαταβολικα

χαχαχαχα....ευχαριστώ φίλε με έκανες και γέλασα πρωινιάτικα...
όσο για την υπογραφή θα δω τι μπορώ να κάνω...:))
 

DeletedUser

Guest
Ορίστε PALIAKOUDARAS...

paliakoudaras.png

Κώδικας:
http://img710.imageshack.us/img710/8615/paliakoudaras.png

Έβαλα τα σα και ca στις σημαίες....καλύτερο από τις μπλούζες νομίζω...:p
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω πολυ εισαι ασσος σε αυτο...μονο αν μπορεις λιγο πριν το βαλω το σα στα αγγλικα:wk
 

DeletedUser

Guest
ορίστε paliakoudaras...

paliakoudaras.png

Κώδικας:
http://img710.imageshack.us/img710/8615/paliakoudaras.png

έβαλα τα σα και ca στις σημαίες....καλύτερο από τις μπλούζες νομίζω...:p

νίκο δεν θα ήταν καλήτερο να φύγεις την επιλογή που το βάζει μεσα;

δεν φένετε πολύ ωραίο!
 

DeletedUser

Guest
Θελω μια υπογραφει που να εχει την πολη BLACKWATER απο το Red Dead Rademption σαν θαμπο φοντο απο πισω και στο κεντρο να λεει WELCOME TO(αυτο τα γραμματα να κανουν μια αψιδα πανω απο το BLACKWATER) BLACKWATER

ευχαριστω
 

DeletedUser2677

Guest
καλησπερα,ειπα να αλλαξω κ εγω υπογραφη ενοψει νεας σεζον!
το τι θελω,ειναι ψιλοαναμενομενο..
τον kenny και το χουτσαααα!
κατα τα αλλα αυτοσχεδιαστε!
μονο που ειμαι λιγο παραξενη με τις υπογραφες,επειδη η τωρινη μου ειναι υψηλων προδιαγραφων!
ε,αυτα,τα υπολοιπα στην πορεια!
 

DeletedUser

Guest
Ορίστε Evender...

evender.png


Την δικιά σου Vayia θα την κάνω αύριο...δεν έχω άλλες δυνάμεις σήμερα...:p
 

DeletedUser2677

Guest
lawpaok,δεν βιαζομαι καθολου..
παρε οσο χρονο θες!:))
 
Κορυφή