Δεν πειρα το level !

  • Δημιουργός θέματος xxxmakisxxx
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Βρε παιδια ενω κοιμομουνα ειδα οτι μπορουσα να τελειωσω μια αποστολη και μολις την τελειωσα μου εβγαλε αλλες 2 η 3 και ηταν μονομαχιες και τις νικησα μονο σε μια εχασα και σε μια μονομαχια μου εγραψε οτι πηρα το level ! Ενω τις ικανοτητες μπορουσα να τις ανεβασω πανω στον χαρακτηρα δεν ανεβηκε το επιπεδο !

Τι να κανω ?
 

DeletedUser

Guest
nai re bges kai xanampes alliws. apla argei kamia fora na ananewthei opws kai i thesi stin katataxi...
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΑ

ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΕ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ.ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΩΧΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ:eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΕΚΑΝΕ ΠΑΝΤΟΓΝΩΣΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ.ΜΗΝ ΤΑ ΔΙΩΧΝΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ:eek::eek::eek::eek:

χαλαρωσε αν ειδες δεν τον αποπηρε κανενας...
ο ενας του ειπε, refresh tin selida mhpws????
κ ο αλλος , nai re bges kai xanampes alliws. apla argei kamia fora na ananewthei opws kai i thesi stin katataxi...

Αντι να ειρωνευεσαι τους "παντογνωστες" μηπως θα πρεπει να μαθεις να γραφεις χωρις το caps γιατι ειναι σαν να μας φωναζεις ?
 

DeletedUser

Guest
ΑΠΑΝΤΗΣΗ

μην τρελενεσε.δεν ειπα για εσενα και δεν το κανω αυτο που λεσ.ο εχων τη μυγα....................................
 

DeletedUser

Guest
ΑΠΑΝΤΗΣΗ

θυμος κακο πραγμα.σορυ που σε θυμωσα:d
 

DeletedUser

Guest
Τα εκανα !

βρε παιδια τα εκανα ολα αυτα αλλα τιποτα ! τι να κανω ???
 

DeletedUser293

Guest
αν είσαι σίγουρος ότι ισχύει αυτό που λες, ότι πήρες επίπεδο και δεν στο έδωσε, πάς ρυθμίσεις αίτηση υποστήριξης...
 

DeletedUser

Guest
de nomizw na ginetai auto pou les. eidika afou anebases ikanotites emena mou fainetai apithano. mipws de thymosoun kala to epipedo? i mipws eixe allaxei apo meres kai esy apla eides oti eginan mple oi ikanotites kathysterimena?
 

DeletedUser

Guest
Ειμαι σιγουρος !

ειμαι σιγουρος γιατι ηθελα να περασω και ενα παιδι απο το ιδιο χωριο καια ανυπομονουσα να παρω το επιπεδο και μολις το πηρα βλεπω να ειμαι παλι κατο απο αυτο και τρελαθηκα !
 

DeletedUser184

Guest
pathaino

file me ena reftesh kai ola exoune teliosei kai ego etsi pathaino
 

DeletedUser

Guest
1)Αιτηση υποστιριξης.
2)Ρωτα κανενα φιλο σου που παιζει the west.
3)Ανανεωση.
4)Μπορει να ανεβηκε και ο αλλος.
5)Μπορει να ειδες τις ικανοτητες και τις ιδιοτητες καθυστερημενα.
6)Απο μονομαχιες σε quest δεν παιρνεις τιποτα(εκτος απο την ανταμοιβη).

Ελπιζω να βοηθησα.:)
 
Κορυφή