Δασκαλος μονομαχος

  • Δημιουργός θέματος planitarxis
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Κερδισμένα μετάλλια (Δάσκαλος μονομάχος)
Δάσκαλος μονομάχος
Κατόρθωμα στις 20/04/2011

Οπως παντα... ειμαι ο πρωτος που κερδιζει το εν λογω μεταλλιο σε οποιον κοσμο παιζω... τωρα ελατε In Game να σας διδαξω:dd..

Χορηγος των μαθηματων ειναι η ΦΑΠΑ Airlines


http://www.youtube.com/watch?v=tiVZmEGxUWI
 

DeletedUser

Guest
3194 εμπειρια με 1031 νικες μας κανει το απιστευτο 3,0979 εμπειρια ανα μονομαχια...!!!!τι βαρουσες?κουνουπια?10-10 φανταζομαι μαζι..γι'αυτο η αναρχη πολη εχει τοσες κερδισμενες μονομαχιες...ευγε..τυφλα να χει ο chuck norris μπροστα σου.
 

panos-the-best

Νέο Μέλος
Το λογικο ειναι να βαραγε με 0% κινητρο,ειναι 62 επιπεδο μονομαχιας,αν ειναι καλος μονομαχος τους ολους στο επιπεδο του,εργατες-τυχαδες-στρατιωτες-μονομαχους.
Το θεμα ειναι γιατι το μεταλειο δεν το ονομαζουν panos-the-best?
Δινω μαθηματα 2.000$την εβδομαδα!Τζαμπα

Περα απο το σπαμ συγχαρητηρια,αν γινοταν θα σε μονομαχουσα αλλα εισαι το μισο επιπεδο μονομαχιας μου
 

DeletedUser

Guest
3194 εμπειρια με 1031 νικες μας κανει το απιστευτο 3,0979 εμπειρια ανα μονομαχια...!!!!τι βαρουσες?κουνουπια?10-10 φανταζομαι μαζι..γι'αυτο η αναρχη πολη εχει τοσες κερδισμενες μονομαχιες...ευγε..τυφλα να χει ο chuck norris μπροστα σου.

πυροτουβλο τι καλο εχει να δειξει η πολη σου στις μονομαχιες?? πηγαινε στην καταταξη μονομαχιες και μετρησε ποσοι απο την αναρχη πολη ειναι στο top20.. οποτε μαλλον πηρες την απαντηση που εψαχνες γιατι η ΑΝΑΡΧΗ ΠΟΛΗ εχει τοσες κερδισμενες μονομαχιες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ο Νικος(στο west ToArgoPistoli) ηταν ο πρωτος που πηρε το μεταλλιο Δασκαλος Μονομαχος και Πιστολερο και μεσα σε ενα μηνα αφου μπηκε στην πολη μου μην πατε να κλεξετε τη δοξα του:grr:p
 

DeletedUser

Guest
Ο Νικος(στο west ToArgoPistoli) ηταν ο πρωτος που πηρε το μεταλλιο Δασκαλος Μονομαχος και Πιστολερο και μεσα σε ενα μηνα αφου μπηκε στην πολη μου μην πατε να κλεξετε τη δοξα του:grr:p

μαλλον δεν διαβασες οτι το γραψαμε αυτο στα επομενα ποστ.. οπως κ να εχει οταν το πηρε το μεταλλιο αυτο εγω δεν ειχα κανει ακομα εγγραφη
 

DeletedUser

Guest
Ναι αλλα ο νικος το πηρε σε 1 μηνα και 2 μερες αφου αρχισε τις μονομαχιες!Ενω εσυ απο οτι βλεπω εκανες πανω απο 2 μηνες!

ToArgoPistoli RULEZ
 

DeletedUser2571

Guest
..γι'αυτο η αναρχη πολη εχει τοσες κερδισμενες μονομαχιες...ευγε..τυφλα να χει ο chuck norris μπροστα σου.

η αναρχη πολη εχει τοσες κερδιμενες μονομαχιες, επειδη οι παιχτες της χτυπανε παντου, ασχετα με το επιπεδο του αντιπαλλου... και οταν ερχεται καποιος για μονομαχια στην πολη μας τον χτυπαμε ΟΛΟΙ αδιαφορωντας αν θα χασουμε η αν θα κερδισουμε.
γι' αυτο θα παρακαλουσα σε οσους ΔΕΝ περασαν ΠΟΤΕ απο την πολη μου για μονομαχια, να μην βγαζουν φανταστικα συμπερασματα απ' το μυαλο τους.
ο πλανιταρχης χτυπαει με 0% κινητρο, μονο για $$$, δεν τον ενδιαφερει το xp απ' τις μονομαχιες προς το παρον...
αν καποιος νομιζει πως ειναι καλυτερος του δεν εχει παρα να τον δοκιμασει.


αν και ελαχιστα με ενδιαφερει το εν λογω μεταλιο, αφου οπως λετε το πηρε πρωτος ο αργοπιστολης εγω του δινω τα συγχαρητηρια μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δηλαδη αμα ερθω εξω απο την πολη σας θα με βαρατε?Επρεπε να το πεις αυτο πριν βαλω ολες μου τις τακτικες :dr:grr:p
 

DeletedUser

Guest
Από πλευράς ΟΜΑΔΑΣ ΘΑΝΑΤΟΥ το μόνο που μπορώ να πω είναι πως το αργό πιστόλι το είχε παρακάνει...βάραγε μονομάχους στο όριο διαφοράς επιπέδων μονομαχίας...το έκανε και σε μας...βάραγε συμπαίκτες μου για 9 πόντους εμπειρίας...Βέβαια δεν αντιλέγω μπορεί να το έκανε για το μετάλλιο αλλά και πάλι είναι πολύ άσχημο.Εως νούμπικο...
Για την άναρχη πόλη τώρα...Εγώ δεν έχω πρόβλημα με την αξία τους το πάνε οι ανθρώποι κει κάτω....Απλά ρε φίλε παρά κοροϊδεύετε...όχι για μένα εμένα δεν με ενοχλείτε,μια φορά έχω κατέβει σε εσάς αλλά ήσασταν 5 ον λάιν και έφαγα φάπα..γενικά παρατηρώ όμως πως παρά κοροϊδεύετε
 
Κορυφή