Γριπη τρεχτε!!

  • Δημιουργός θέματος Brave Leader
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Παιδια συνεχως βλεπω γυρω μου κρουσματα παντου απο την γριπη και γενικα αρρωστιες ακομα και εγω ειμαι αρρωστος (οχι γριπη) με 38 πυρετο εσεις τη εχετε να πειτε γιαυτο??
image006.jpg
 

DeletedUser

Guest
εκλεισε το σχολειο μου για μια βδομαδα εξαιτιας της γρυπης.. τι αλλο να ζητησω..
 

DeletedUser

Guest
κι εμενα μαλλον αυριο θα κλεισει το σχολειο μου. εξαπλωνεται ραγδαια η γουρουνογριπη............
 

DeletedUser

Guest
εμας στο τμημα λειπουν 5 ατομα καθημερινα και μαλον ειναι ετοιμοι να το κλεισουν...
 

DeletedUser

Guest
εμενα τωρα παει να κανει εξετασεις ο πατερας μου
γιατι την γα******ε μου φαινεται!
 

DeletedUser2737

Guest
εμενα εχει η μικρη μου αδερφη και κατα 99% με εχει κολησει:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
αληθεια λεω
 

DeletedUser

Guest
Κι εγω αρρωστος ειμαι, δεν ξερω βεβαια αν εχω τη γριπη, αλλα τεσπα...
Εμας σημερα ελειπαν 8 ατομα και απο το αλλο τμημα 12 και δεν το κλεινει ο μ******ς! :mad:
 

DeletedUser

Guest
χααχχααχχχα,εγω την περασα πριν 2 μηνες!για 10 μερες στον ταφο του σπιτιου μου ημουν(στο κρεβατι μου!)αλλα την παλεψα!!!να ξερετε οσοι περισοτεροι την κολησουν τωρα τοσο καλυτερα για μετα..................:)
 

DeletedUser

Guest
παιδιά αυτή η γρίπη είναι πολύ πιο ακίνδυνη από τη συνηθισμένη!
μην ακούτε τις υπερβολές της τηλεόρασης και των μμε.
οι 18 θάνατοι που λένε είναι επειδή οι συγκεκριμένοι είχαν κάποιο χρόνιο πρόβλημα όπως στο ανοσοποιητικό σύστημα..
δεν υπάρχει κανένας λόγος πανικού:)
 

DeletedUser

Guest
κολπακια απο τις φαρμακοβιομηχανιες ειναι αυτα... με τοσα εμβολια που εχουν πουλησει θα βγαλουν και χιλια αλλα παραμυθια
 

DeletedUser

Guest
το ολο θεμα ειναι στα φαρμακα και τις ενεσεις..

περνουν το εμβολιο 3$ και το πουλανε 30$
 

DeletedUser315

Guest
εγώ βήχω σε καθημερινή βάση....
και σε εβδομαδιαίο εκθέτη
 

DeletedUser

Guest
"χωθειτε στα κρεβατια,εμβολιαστειτε,φορεστε μασκες και γαντια,η γριπη ηρθε!!!"
βαρεθηκα να ακουω τα ιδια και τα ιδια,μας εχουν κανει μαριονετες για να παρουμε να εμβολια με το κιλο και να μαζευουνε με τα τσουβαλια τα λεφτα...
 

DeletedUser

Guest
εγω αλλαξα μαρκα και με εχει πειραξει ακομα περισσοτερο!!

ατιμα karelia
 

DeletedUser

Guest
παντως παιδια ειναι γνωστο οτι αυτη η γριππη αυτη ειναι πιο αδυναμη απο την κανονικη..
για να μπουμε σε επιπεδο συνομοσιολογιας καποιοι λενε οτι καπου σε μια ζουγκλα του αμαζονιου σε ενα ειδικο εργαστηριο επιστημονες εφτιαξαν αυτον τον ιο ενωνοντας κομματια 3 αλλων..ενος απο αυτων η γνωστη κοτοπουλογριππη...(τις αλλες 2 δν τις θυμαμαι)

ε κλασσικη τακτικη τρομοκρατιας σε τρομολαγνους συγχρονους λαους ειναι το εμβολιο...


περαστικα σε ολα τα αρρωστακια...
γκουχου
 

DeletedUser

Guest
κι εγώ άρρωστος είμαι...και επίσης τομισό τμήμα μου λείπει και δεν λέεινα κλείσει
 

DeletedUser

Guest
μαθε παιδι μου γραματα.....ε ρε και οταν μεγαλωσετε να δουμε τι θα λετε. την γριπη την κολλησατε απο το πολυ το μισος για το σχολειο
 

DeletedUser

Guest
δινω 20 ευρω σε οποιον με κολησει την γριππη των χοιρων για να αποδειξω οτι χωρις φαρμακα θα ζησω

οποιος θελει να βηξει στη μουρη μου ας το πει τωρα η ας σιωπησει για παντα :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή