Γκαλοπ για το Koμμάτι Σημειόματος Νο. 1

  • Δημιουργός θέματος Zaitsev
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3441

Guest
Με premium στα πυρομαχικά με 4 πόντους εργασίας.
 

DeletedUser3436

Guest
πυρομαχικα,τσαρλατανο,μισθοφορικη,στρατο,αρκουδες,προπονητης
 

DeletedUser

Guest
μεταφορα πυρομαχικων,τσαρλατανος και τυμβωρυχος!
 

DeletedUser

Guest
παιδια παμε weststats παμε στην ελληνικη εκδοση και πολυ απλα βρισκουμε ποια προιντο βρισκεις και απο ποια εργασια.
 

DeletedUser3473

Guest
παιδια παμε weststats παμε στην ελληνικη εκδοση και πολυ απλα βρισκουμε ποια προιντο βρισκεις και απο ποια εργασια.

το κομματι σημειωματος Ν1 δεν ειναι προιον που βρισκεις απο συγκεκριμενη
εργασια... :gl
ειναι κατι που μπορεις να βρεις σε διαφορες δουλειες αλλα χρειαζετε πολυ τυχη...
πρεπει να γινεις σχεδον aramb για να το βρεις...τσε βαλε... :w
 

DeletedUser

Guest
Ωχ.....

το κομματι σημειωματος Ν1 δεν ειναι προιον που βρισκεις απο συγκεκριμενη
εργασια... :gl
ειναι κατι που μπορεις να βρεις σε διαφορες δουλειες αλλα χρειαζετε πολυ τυχη...
πρεπει να γινεις σχεδον aramb για να το βρεις...τσε βαλε... :w

Το ειχα και πιο παλια αλλα δεν ηξερα την χρηση του και ηθελα επειγοντως λεφτα...:dr το πουλησα. το ειχα βρει σε μεταφορα πυρομαχικων οταν το επαιζα πρωτη φορα το παιχνιδι (τωρα ειναι η δευτερη) με 120 περιπου ποντους εργασιας και χωρις πρεμιουμ...

ΥΓ. Αν με ρωτατε που τα θυμαμαι τα ειχα γραψει οπως ολα τα παλια μου drop
 

DeletedUser

Guest
στην μεταφορα πυρομαχικων και ευαγγελισμο
 

DeletedUser3436

Guest
το κομματι σημειωματος ν1 δεν ειναι προιον που βρισκεις απο συγκεκριμενη
εργασια... :gl
ειναι κατι που μπορεις να βρεις σε διαφορες δουλειες αλλα χρειαζετε πολυ τυχη...
πρεπει να γινεις σχεδον aramb για να το βρεις...τσε βαλε... :w

ατυχια θελει.πχ εγω με πρεμ δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα να βρω το κομματι 1 στην μεταφορα.και χωρις πρεμ πρεπει να ειμαι πολυ ατυχος για να βρω μικρης αξιας ντροπ
 

DeletedUser

Guest
στην μεταφορα πυρομαχικων το βρηκα και παλια σε αλλο χαρακτηρα πριν απο 10 μηνες το ειχα βρει σε τυμβωρυγχο το 3ο διωρο
 

DeletedUser

Guest
απο οτι βλεπω οι περισσοτεροι το εχουμε τυχει σε μεταφορα πυρομαχικων ετσι δεν ειναι κια λιγοι σε τυμβωρυγχο ποσοι με πρεμιυμ και ποσοι χωρισ και σε ποσεσ ωρεσ μπορειτε να απαντησετε ολοι μαζι αλλη μια φορα
 

DeletedUser3331

Guest
ναι, και εγώ από μεταφορά πυρομαχικών το βρήκα.

φίλε μην ποστάρεις 2 φορές, κάνε επεξεργασία το προηγούμενο σου μήνυμα.
 

DeletedUser184

Guest
εγω το βρήκα παλια χωρίς πρέμιουμ στην πώληση οπλων με το πρώτο διωρο που εκανα εκεινη την μέρα..
 

DeletedUser1514

Guest
το χα βρει κ1,σχετικα ευκολα σε πυρο(εχω ακομα 4 στ αποθεματα)
ξεκινησα να παιζω κ2 με τον ιδιο σκοπο(να το βρω δηλαδη ευκολα)
αμ δε,,,μετα απο 30λβλ μονο σε δουλειες με τυχη και εκτος πολης με πριμιουμ
(δηλ πυρο,ευαγγ,φλογοβολο.,εμποριο ινδιανων κλπ...)
αλλαξα σκιλ σε σημαδι μ ολα αυτα που βρηκα,,,και απο τοτε
αμαξα,στρατο,τσαρλατανο κλπ ακομα δεν....
 

DeletedUser

Guest
ατυχια μεγαλη τουλαχιστον τυχαινεσ αλλα καλα αντικειμενα ολοι απο μεταφορα βλεπω το βρηκαν αρα μηπωσ η μεταφορα ειναι η πιο καλη μηπως αν τισ ανεβασουμε πολυ τουσ ποντουσ εργασιασ και εχουμε κινητρο 100% εγω λεω εχουμε πολλες πιθανοτητες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
με 400 ποντους εργασιας κανω με πρεμ δεν το βρισκεις οπως ειπα.αλλα και χωρις θελει πολυ ατυχια για να το βρεις.η καλυτερη δουλεια για να το βρεις ειναι αρκουδες με πρεμ
 

DeletedUser

Guest
ναι αλλα οι πιο πολλοι λενε για την μεταφορα πυρομαχικων
 

DeletedUser

Guest
τωρα πλεον με την νεα εκδοση δεν μπορουμε να μιλαμε μονο για δουλειες,αλλα για ποντους εργασιας σε δουλειες,πχ.στον κ1 ενω πρωτα ειχα πιθανοτητα να το βρω στον ευαγγελισμο τωρα δεν εχω λογω λιγων ποντων,μπορω ομως να το βρω σε δουλειες που πρωτα δεν το εβρισκα.
τελοσπαντων,στον κ1 δεν το εχω βρει,κ2 το εχω βρει στην πωληση οπλων σε ινδιανους,κ3 σε 3-4 δουλειες (τσαρλατανο και ληστεια αποικων θυμαμαι μονο)
κ4 πουθενα,κ5 πουθενα...
 

DeletedUser

Guest
αρα λοιπον ειναι πλ ποιο δυσκολο νατο βρεις χωρις πρεμιουμ!!!!
εγω σε μεταφορα και ευαγγελισμο!
 
Κορυφή