Απαντήθηκε Γενέθλια The-West

AnakinVader

Νέο Μέλος
Χθές το The-West έκλεισε 14 χρόνια αλλά δεν υπήρξε ούτε και μία δημοσίευση, τόσο πολύ ξεχασμένο είναι το παιχνίδι απο την Innogames? Είναι πραγματικά λυπηρό να βλέπεις ένα παιχνίδι που σου αρέσει να μην παίρνει τόσο αγάπη όσο παίρνουν τα άλλα παιχνίδια της innogames .

Αφού έκλεισε 14 χρόνια μήπως θα έχουμε κάποιο δωράκι όπως κάθε χρονιά? Μήπως ενα τριήμερο VIP? Ομόλογα? Κάποια ειδική εκδήλωση? Θα έχουμε κάποια ενημέρωση?

@knightmaregr
 

knightmaregr

Μέλος προσωπικού
Community Manager
Δεν υπάρχει κάθε χρόνο δημοσίευση για τα γενέθλια του παιχνιδιού. Θα δοθεί όμως από εμάς μόλις ολοκληρωθεί η Πασχαλινή Αναμέτρηση μιας και δόθηκε ήδη δώρο (πασχαλινά αυγά) χθες και πρέπει να υπάρχει μια διαφορά ημερών μεταξύ των δώρων γενικότερα.
 

MyTurn21

Μέλος
Ρε παιδιά μόνο εμένα μου φαίνεται περίεργο που δεν υπάρχει κανένα δώρο απο την εταιρία για το ίδιο της το παιχνίδι; Έτσι γίνεται και στα υπόλοιπα η μόνο εδώ είναι αφημένο τελείως; 14 χρόνια και να παίρνουμε ένα 3μερο πρεμ και αυτό από τα παιδιά της διαχείρησης...

Ένα mini event στους ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ κόσμους να πάρουμε ΟΛΟΙ απο ένα δώρο και να πούμε οτι κάναμε έστω καμία μάχη;
 

DoUzOs

Παλαίμαχος
Ρε παιδιά μόνο εμένα μου φαίνεται περίεργο που δεν υπάρχει κανένα δώρο απο την εταιρία για το ίδιο της το παιχνίδι; Έτσι γίνεται και στα υπόλοιπα η μόνο εδώ είναι αφημένο τελείως; 14 χρόνια και να παίρνουμε ένα 3μερο πρεμ και αυτό από τα παιδιά της διαχείρησης...

Ένα mini event στους ΚΑΝΟΝΙΚΟΥΣ κόσμους να πάρουμε ΟΛΟΙ απο ένα δώρο και να πούμε οτι κάναμε έστω καμία μάχη;
Μα το έχουμε καταλάβει εδώ και πολύ καιρό ότι η Ίννο δεν υποστηρίζει πια το West. Έχει άλλα, πιο κερδοφόρα παιχνίδια ν' ασχοληθεί και να χώσει το μπάτζετ της. Το παιχνίδι μένει ζωντανό από την εκάστοτε διαχείριση και από τους παίκτες του.
 
Κορυφή