Βρείτε τον κάστορα

  • Δημιουργός θέματος Lakedaimona
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
γιατί στην επιλογή εργασίας δεν εμφανίζεται πουθενά το "κυνήγι κάστορα"? πού ειναι ο κάστορας οέο?
 

DeletedUser

Guest
στο δικό μου χάρτη δεν υπάρχει πουθενά! μόνο "κυνήγι γαλοπούλας" έχει. τι μπορεί να συμβαίνει?
 

DeletedUser

Guest
τα δοκίμασα αυτα και τίποτα! έχει εξαφανιστει και η εργασία "μεταφορα πυρομαχικών". δε μπορω να καταλάβω τι γίνεται...
 

DeletedUser

Guest
έχουν εξαφανιστεί από τον μικρό χάρτη κάτω ή από την επιλογή "δουλειά" στο μενού δεξία?
 

DeletedUser

Guest
σε κανένα από τα δύο δεν υπάρχει. τώρα μιλάω και με άλλον και δεν υπάρχουν ούτε σ'αυτόν...
 

DeletedUser

Guest
έκανα και πάτησα "αποστολή". να περιμένω κάποια απάντηση?
 

DeletedUser

Guest
ρε φίλε είναι σίγουρα στα lvl σου η αποστολή. μήπωσ είσαι μικρό επίπεδο και γιαυτό δε τη βλέπεισ??
 

DeletedUser

Guest
Το κυνήγι κάστορα θέλει 119 πόντους εργασίας και η μεταφορά πυρομαχικών 144.
Όπως λέει και ο V4rtimai0s, έχεις τους απαραίτητους πόντους?
 

DeletedUser

Guest
αφού μου την έχει δώσει κανονικά την αποστολή και έχει αυτην τη συμβουλή αλλά ειναι στα γερμανικά "Συμβουλή: Du hast zwei Möglichkeiten dich zu entscheiden. Du kannst mit John die Biber fangen oder die Fallen wieder einsammeln."
 

DeletedUser

Guest
ρε φίλε... ο γερμανός σου μιλάει για την αποστολή!!!
 

DeletedUser

Guest
Αν μιλάς για τις 2 αποστολές στο lvl 25, το έχουμε ξαναγράψει στο φορουμ αυτό!
ΜΟΝΟ μία από τις 2 αποστολές μπορείς να κάνεις.
Ή να δώσεις τα δέρματα ή τις παγίδες.
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδιά, χθες μπορούσα να τις δω αυτες τις εργασίες,θολές βέβαια γιατί είχα πιο λίγους πόντους εργασίας, αλλά τώρα έχουν εξαφανιστεί τελείως!!!
δεν υπάρχουν ούτε θολές!!!!!
 

DeletedUser

Guest
Σήμερα μου τις έδωσε στο lvl 28. Δεν θα έπρεπε να μπορώ να επιλέξω? Γιατί έτσι μόνο τα δέρματα μπορώ να επιλέξω...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε παιδιά, χθες μπορούσα να τις δω αυτες τις εργασίες,θολές βέβαια γιατί είχα πιο λίγους πόντους εργασίας, αλλά τώρα έχουν εξαφανιστεί τελείως!!!
δεν υπάρχουν ούτε θολές!!!!!

Δοκίμασε να φορέσεις τα κατάλληλα ρούχα και θα τις δεις και σήμερα πάλι θολές.
Δες στο westats, τι ρούχα (απο αυτά που έχεις) πρέπει να βάλεις.

http://gr.weststats.com/Jobs/?type=personal
 
Κορυφή