Βουβάλι Terminator!!!!!

kronos86

Νέο Μέλος
ρε παιδια ειναι δυνατον να κανεις 2 ωρες Κυνήγι βούβαλου και να λυποθυμας?! τι βουβαλια κυνηγαμε δηλαδη? με οπλα και μπαζουκες?

δειτε:

Ένας βούβαλος σε χτυπάει και σε ρίχνει από το άλογο. Έχασες 503 πόντους ζωής

Οι πόντοι υγείας σου έχουν πέσει στο 0. Λιποθύμησες και για αυτό δεν μπορείς να πάρεις χρήματα ή πόντους εμπειρίας από αυτήν την δουλειά. Όταν ξυπνήσεις θα είσαι σε ένα δωμάτιο ξενοδοχείου. Κατά την διάρκεια του ατυχήματος έχασες όλα τα χρήματα που είχες μαζί σου. Είσαι πολύ κουρασμένος και το μόνο που χρειάζεσαι είναι ύπνος.

ΜΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ 503 ΠΟΝΤΟΥΣ ΥΓΕΙΑΣ?????????? :eek: :eek: :eek:
 

DeletedUser

Guest
βρε ολα ειναι δυνατα στις δουλειες. να μην παραξενευεσαι.
και να μην ειναι συνηθισμενο γτ μας το ρωτας αυτο;
νομιζεις οτι καποιος σε εστεισε να το παθεις αυτο;
ε δεν γινεται αν αυτο νομιζες!
 

DeletedUser

Guest
μπορει να ηταν τσατισμενο,you never know :)
πολυ λιγη ζωη δεν εχεις?
 

kronos86

Νέο Μέλος
δε λεω οτι καποιος το έστησε αυτο φυσικα, ομως μου φανηκε παρα πολυ παραξενο! παιζω μηνες τωρα, ειδικα στον κοσμο 1 στο αγγλικο εχω κανει και πιο επικυνδικες δουλειες ομως πρωτη φορα λιποθυμαω απο ενα 2ωρο δουλειας! :confused:
 

DeletedUser

Guest
τελος παντων καλα να παθεις :p
εγω μια φορα στον κ6 του .νετ λιποθυμησα απο NPC και εχασα $9000 (τοτε που δεν ειχα πολη ακομα)
 

DeletedUser184

Guest
είναι πολύ πιθανό συμβαίνει...σε δουλείες με χαμηλό ρίσκο και χάνεις...το κυνήγι βούβαλου έχει ρίσκο 72% που είναι μεγάλο ρίσκο..με πόσους πόντους εργασίας έκανες την δουλεία?
 

kronos86

Νέο Μέλος
μα μολις τον ειχα ξυπνησει! ειχε σιγουρα 100% κίνητρο και 530 ποντους υγειας(τα ειχα ελεγξει και τα 2). ομως λιποθυμησε οταν εχασε 503 πιθανον τους υπολοίπους να τους εχασε στη πορεια για τη δουλεια δεν εξηγειται αλλιως. :confused:
 

DeletedUser

Guest
μηπως σου κανενα μονομαχια κατα την διαρκια της δουλειας και επεσαν πο ποντοι ζωης ??? αυτο εξηγει και τα υπολοιπα:επεσαν πυροβολισμοι ξυπνισες τον βουβαλο τα πηρε στο κρανειο και σε κοπανησε!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αυτο για να μαθεις να τσατιζεις το βουβαλι.αστο στην υσηχια του
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα φιλε εισαι πολη καντεμης μηπως δυπνησες με τον μιτσοτακη της προαλλες?γιατι δεν εξηγητε αλλιως
 
Κορυφή