Βαθμολογηστε τους Σπαμμερς!

DeletedUser

Guest
Θες να απαντήσουμε......:cool:

Οχι να μην απαντήσετε!!

Συνεχιστε την ψηφοφορία σας αλλά χωρίς προσβολές γιατι θα κλειδώσει.

Ας ψηφίσω και εγώ


Theontor 2
Casavir 5
PaloukiLuke 7
Serra 9
Darkfox 7
BuffaloKill 4
Zaitsev 2 που είσαι οεο??
vayia 10
CrazyScooter 6
Cristal 4
falegk(lol) 1 ?????
Jack Cooper 2
FOTO 2
 

DeletedUser3409

Guest
Theontor 7
PaloukiLuke 8
Casavir 8
Serra 10 (μπορεί να σπαμμάρει μόνο για να γελάσει)
Jack Cooper 5
Darkfox 10
CrazyScooter 7
Vayia 10
BuffaloKill 9
Για τους άλλους δε ξέρω αλλά θα πρόσθετα και την
Joahna με 8 (το πιο ύπουλο σπαμ επιφέρει μαστίγωμα από την ίδια)
 

DeletedUser

Guest
εγω θα εβαζα 10 γιατι σπαμμαρει και μονο το ικανο ματι μπορει να εντωπισει ποια ποστ περιεχουν σπαμ.
 

DeletedUser3409

Guest
και ζητώντας συγνώμη για πριν που το ξέχασα:
Anodinos 11 (για το πιο έξυπνο, σαρκαστικό σπαμ -μη σπαμ -ever δεν είναι
τυχαίο ότι έχει 999 ποστ)


Ωχ! δεν έκανα Flame post
Ωχ! θα ακυρωθώ έβαλα 11!!!
Ωχ! δεν έκανα Flame post ούτε πριν για την Joahna
αλλά αγαπητοί μου Mods πρέπει να παραδεχτείτε ότι έκανα πολλά edit γιατί το warning με συμμόρφωσε αμμ! πώς
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
oλοι -10 εκτος απο τον palouki luke που παιρνει 1000000000000000000000 ρε με ξεχασες
 

DeletedUser

Guest
5?πωωωω εχω γινει πολυ inactive,πρεπει να ανακτησω τη θεση μου... :D
αποκλειω τους πιο χαμηλους,βαζοντας τους απλα στο wall of shame :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Θα βαθμολογησω μονο τους real spammers...
PaloukiLuke 8
Crazy Shooter 7
Serra 9
Casavir 7
Theontor 6
Buffalo Kill 10
Οι αλλοι δεν αξιζουν τιποτα... :rolleyes:
 

DeletedUser3473

Guest
βγηκαν τα αποτελεσματα?
θελω να υποβαλω τα σεβη μου...
 

DeletedUser

Guest
Palouki 10 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser8

Guest
PaloukiLuke : 1
anodinos : 6
Crazy Shooter : 6
blondy : 10
Napo66 : 8
Calamity jane : 10 (πολύ δεν θα το ξερετε αλλα σιγουρα το αξιζει το 10)
DarkFox : 7
Casavir : 8
Harlan Wolf : 8
serra : 8


υπαρχει σπαμ και σπαμ (αλλα και σμαπ) :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
νουμπς, η κρισταλ ειναι η πραγματικη σπαμμερ απλα δεν εχετε αρκετο iq για να το καταλαβετε..
 

DeletedUser

Guest
PaloukiLuke : 1
anodinos : 6
Crazy Shooter : 6
blondy : 10
Napo66 : 8
Calamity jane : 10 (πολύ δεν θα το ξερετε αλλα σιγουρα το αξιζει το 10)
DarkFox : 7
Casavir : 8
Harlan Wolf : 8
serra : 8


υπαρχει σπαμ και σπαμ (αλλα και σμαπ) :rolleyes:

ξέχασες τον ρίπερ.
 

DeletedUser

Guest
ο μοικανος ειναι μεσα?
θα του εβαζα ενα ωραιος 10αρι για ποστχαντινγκ!!!
 

DeletedUser

Guest
Calamity jane : 10 (πολύ δεν θα το ξερετε αλλα σιγουρα το αξιζει το 10)

απλα respect απο τους πιο κουλ ανω των 35 που εχω γνωρισει.......

δεν εχει αξια να μιλησω για τον μποντυ κ τον απαλευτο οτι κ να πω ειναι λιγο.....! ας μην ξησμονησουμε ομως μακακα (μου εσπαγε τα νευρα πιο πολυ κ απο τον σουτερ αλλα μου ελειψε.....) κ τον τσαν κ αλλους που κατα την μαυρη περιοδο του west σε παιχνιδι κ φορουμ τους χασαμε......

Εdit: η αληθεια ειναι οτι ωρες ωρες εχει φαση ο σουτερ κ τον αγαπαμε ολοι αλλα βεβαια πολλες λιγες ωρες......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Εdit: η αληθεια ειναι οτι ωρες ωρες εχει φαση ο σουτερ κ τον αγαπαμε ολοι αλλα βεβαια πολλες λιγες ωρες......

αληθεια??:eek::eek::eek:

macaca -> 15/10 αυτος ηταν ο βασιλιας των σπαμμερ αν και νομιζω τα παρατησε λιγο αφου γραφτηκα στο φορουμ ετσι δεν μπορεσα να τον δω να σπαμμαρει... ομως τα ποστ του ακομα ζουνε μαζι μας εδω στο φορουμ και θα ζουνε εδω για παντα..:p
 

DeletedUser

Guest
Palouki 10 ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
Ε ρε κολλημα! :mad:
 

DeletedUser8

Guest
δεν εχει αξια να μιλησω για τον μποντυ κ τον απαλευτο οτι κ να πω ειναι λιγο.....! ας μην ξησμονησουμε ομως μακακα (μου εσπαγε τα νευρα πιο πολυ κ απο τον σουτερ αλλα μου ελειψε.....) κ τον τσαν κ αλλους που κατα την μαυρη περιοδο του west σε παιχνιδι κ φορουμ τους χασαμε......

οντος ολη η <<παλια σχολη>> αξιζε....
τι μας εκανε τελικα ο greeniaris..:rolleyes:
 
Κορυφή