Απόκομμα ενός Χάρτη....

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser437
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser437

Guest
ξέρετε τι είναι αυτό?

Apokomaharti.jpg


Έψαξα με την αναζήτηση αλλά δεν το βρήκα οπότε sorry αν έχει συζητηθεί...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οχι,απλα κανεις τις εργασιες που πρεπει και βρισκεις τα κομματια.
 

DeletedUser

Guest
προφανως προκειτε για καποια αποστολή που μπηκε με την νεα εκδοση.

δεν ειναι αναγκη ομως να τα πουμε ολα απο την πρωτη μερα.

οποιοδηποτε τετοιο ποστ θα σβήνετε και θα προειδοποιείτε.
 

DeletedUser

Guest
omg ΕΛΕΟΣ είστε πολύ ενοχλητικοί οι μοντς!! Γιατί να μην το λένε δηλαδή ρε γμτ??? Κοιτάξτε τους άγγλους που κάναν ολόκληρο ξεχωριστό φόρουμ για μυστικές αποστολές! Γιατί να μην κάνετε εσείς κάτι τέτοιο;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
omg ελεοσ είτε πολύ ενοχλητικοί οι μοντς!! γιατί να μην το λένε δηλαδή ρε γμτ??? κοιτάξτε τους άγγλους που κάναν ολόκληρο ξεχωριστό φόρουμ για μυστικές αποστολές! γιατί να μην κάνετε εσείς κάτι τέτοιο;

δεν μπορεις να ξερεις τι ετοιμάζουμε και τι όχι.
το μόνο σίγουρο είναι οτι εσύ δεν θα μπορείς να το δεις γιατι θα είσαι ενα μήνα εκτός.
 

DeletedUser

Guest
πηρα και εγω το κομματι...αν βρει καποιος αλλος κανενα αλλο κομματι απο τα 4 τυχαια ας το πει
 

DeletedUser

Guest
πηρα και εγω σημερα το κομματι 2 απο τον χαρτη
 

DeletedUser

Guest
κατι τετοια σπαμμαρισματα δικαιωνουν τους μοντς ελα ρε δε κανω πλακα αν ξερει κανεις ας πει
 

DeletedUser

Guest
εγω ξερω αρκετα αλλα απαγορευετε να πω.παντως καλο θα ηταν να πσαχνατε και λιγο μονοι σας
 

DeletedUser

Guest
η τζοανα βλεπω τσατ πατ παει ολοκληρωσε το χαρτη...δοκιμαζω δουλειες μηπως πετυχω καποια δωστε και εσεις κανενα στοιχειο μας εχετε και βαδιζουμε στο σκοταδι
 

DeletedUser

Guest
πολλοι ξερουν ολες τις δουλειες. αλλα ενας φιλος μου εφτασε στο επιπεδο της λιστας με τα ψωνια
αλλα αυτο που θα πω για τις δουλειες ειναι οτι ειναι 2 ευκολες-2δυσκολες για τον χαρτη
 

DeletedUser

Guest
pragmatar.png


ο χάρτης ολοκληρωμένος και μερικά άλλα πράγματα της αποστολής....:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
αυτα τα ξερω τις 3 αλλες δουλειες δε ξερω:sad

για ποτε το βλεπετε να το ξερουν μεχρι και οι πετρες?
 

DeletedUser

Guest
ολοκληρωσα την αποστολη , δεν κερδιζεις τπτ σημαντικο, μαλλον θα εχει κ συνεχεια
 

DeletedUser

Guest
εγώ ξέρω πως την κάνουμε αλλά δεν την έχω ολοκρηρώσει. σχετικά δεν είναι και απτις πιο δύσκολες...
 

DeletedUser

Guest
καλα και εγω τωρα ξερω παρα πολλα ειναι σχετικα ευκολη αλλα εχει παρα πολλα ταξιδια....
 

DeletedUser

Guest
βασικα εψαξα και τη βρηκα την ακρη με τα αποκομματα του χαρτη....προσ το παρον.απλα εκανα απο ενα δυωρο ολες τις δουλειες που μπορω να κανω.για μενα τουλαχιστον ηταν οι δυο δυσκολες και η αλλες δυο πανευκολες....απ αυτες που εκανα στα πρωτα λεβελ.
η συνεχεια θα δειξει......προς το παρον βρηκα τα αποκομματα
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερω αν πρεπει να το ρωτησω αυτο αλλα μηπως υπαρχει κανενα στοιχειο για το πως θα ενωσω το χαρτη?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή