Αποστολή

  • Δημιουργός θέματος astanapane1
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser280

Guest
θα σου πω αλλα θα μου υποσχεθεις οτι δεν θα το πεις σε κανένα. λοιπόν αρχικά θα ελλατώσεις την πολλή τηλεόραση γιατί κάνει κακό στην σκέψη. μετά θα βάλεις το μυαλό σου να δουλέψει. δεν ειναι δύσκολο απλά προσπαθεις να σκεφτεις, τίποτα άλλο.
όταν με το καλό αρχισεις να σκέφτεσαι θα δεις ότι για να μάθεις πως να παιζεις ενα παιχνίδι πρέπει να το ψάξεις. όταν αρχίσεις να ψάχνεις θα δεις:
1 τη βοήθεια, δεν τη λενε τυχαια βοηθεια. ειναι ενα εγχειριδιο που αν το διαβασεις θα μαθεις να παιζεις.
2 το φορουμ, που ειναι ενα σημειο που συναντώνται όλα τα φωτισμένα μυαλά του παιχνιδιού για συζητηση, και για να λυνουν αποριες.
3 ένα κουτάκι που λέγεται ικανότητες. εκει θα πας και θα αναβαθμίσεις την αντιστοιχη ικανοτητα.

το 3 θα σε βοηθησει πολυ λιγο. σου συνιστω ανεπιφυλακτα να ακολουθήσεις πρώτα τα βήματα 1 κ 2.

γεια και καλη τυχη.
 

DeletedUser

Guest
θα σου πω αλλα θα μου υποσχεθεις οτι δεν θα το πεις σε κανένα. λοιπόν αρχικά θα ελλατώσεις την πολλή τηλεόραση γιατί κάνει κακό στην σκέψη. μετά θα βάλεις το μυαλό σου να δουλέψει. δεν ειναι δύσκολο απλά προσπαθεις να σκεφτεις, τίποτα άλλο.
όταν με το καλό αρχισεις να σκέφτεσαι θα δεις ότι για να μάθεις πως να παιζεις ενα παιχνίδι πρέπει να το ψάξεις. όταν αρχίσεις να ψάχνεις θα δεις:
1 τη βοήθεια, δεν τη λενε τυχαια βοηθεια. ειναι ενα εγχειριδιο που αν το διαβασεις θα μαθεις να παιζεις.
2 το φορουμ, που ειναι ενα σημειο που συναντώνται όλα τα φωτισμένα μυαλά του παιχνιδιού για συζητηση, και για να λυνουν αποριες.
3 ένα κουτάκι που λέγεται ικανότητες. εκει θα πας και θα αναβαθμίσεις την αντιστοιχη ικανοτητα.

το 3 θα σε βοηθησει πολυ λιγο. σου συνιστω ανεπιφυλακτα να ακολουθήσεις πρώτα τα βήματα 1 κ 2.

γεια και καλη τυχη.

Τα σπας ρε φίλε... love your sense of humour :D
 

DeletedUser280

Guest
ειναι οι παρενεργειες μωρε απο τη δουλεια. δουλευα καποτε σε μια φυτεια στα ζωνιανα. καποια στιγμη πηρανε τα καπνα φωτιά και απο τοτε.......
 

DeletedUser

Guest
πως το βρήκες και εγό αυτό έλεγα τι είναι και τι είναι
 

DeletedUser

Guest
εδώ βρήκε πως καλέις τον μπάτμαν να σε βοηθήσει.....στο δικό σου πρόβλημα θα κόλλαγε?
 

DeletedUser

Guest
apo tin alli sou leei kiolas ekei apo opou dexese tin apostoli pos tha tin pragmatopoiiseis giafto na diabazeis auta pou sou leei kserei autos;););)
 

DeletedUser376

Guest
καλησπερα παιδια και χρονια πολλα σε ολους. επειδη δεν εχω ξαναγραψει στο φορουμ και δεν ξερω πως να κανω νεο θεμα γι'αυτο ρωταω απο εδω. ειναι ενας απο την πολη μου και πατησε ακυρωση μιας αποστολης και δεν μπορει να την ξαναπαρει ξερει κανεις τι γινεται?
 

DeletedUser376

Guest
με τους μεξικανους? παντως η δικη μου περιπτωση ειναι ανιατη δεν γινεται τιποτα
 

DeletedUser

Guest
Ντινννν
ντινννν
ντινννν
και:

Τρίγωνα, κάλαντα,
σκόρπισαν παντούουουουου......

Χεϊ!!!:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
μεσα στην τρελη χαρα σε βρισκω , μια χαρα !!!
:)
 

DeletedUser280

Guest
τι να πω...

κάποια πράγματα δεν αλλάζουν ποτέ.
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα παιδια και χρονια πολλα σε ολους. επειδη δεν εχω ξαναγραψει στο φορουμ και δεν ξερω πως να κανω νεο θεμα γι'αυτο ρωταω απο εδω. ειναι ενας απο την πολη μου και πατησε ακυρωση μιας αποστολης και δεν μπορει να την ξαναπαρει ξερει κανεις τι γινεται?

μαλλον θα μιλας για την αποστολη με τον σκουφο η τα ξυλα .
ηταν αποστολες μονο για τον δεκεμβριο πανε , του χρονου παλι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή