Αποστολή

  • Δημιουργός θέματος astanapane1
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
σε μια αποστολή μου λέει να μαζέψω φύλλα ταμπάκου πως να το :dκάνω?
 

DeletedUser

Guest
πας στο εικονιδιο με τα καπνα,μετα το πατας μετα βαλε να δουλεψεις για 2 ωρες(για πιο σιγουρια οτι θα παρεις ταμπακο) και τελειωσες:)
 

DeletedUser

Guest
μετά πατάς το κουμπί βοήθεια και μαθαίνεις το παιχνίδι...
 

DeletedUser

Guest
Ας μου απαντήσει κάπιος μετά τι κάνω:mad:
 

DeletedUser

Guest
μήπως σκέφτηκες την ευθανασία?

... λέω εγώ τώρα
 

DeletedUser

Guest
τσαντιζεται κιόλας...λες και ειμαστε κεντρο υποστήριξης
δε σου λέμε, τα εχουμε γραψει σε 50 διαφορετικα θεματα κι αν εψαχνες θα τα εβρισκες και εδω και στην βοήθεια του παιχνιδιου.
 

DeletedUser280

Guest
α να χαθειτε παλιοπαιδα, μια ερωτηση εκανε το παιδι και του τη βγαλατε ξινη.
ακου τεκνον μου να μαθαινεις.
καθε αποστολη εξαρτάται και απο μια εργασια. όποτε σου ζητάνε ένα ή παραπάνω αντικειμενα εσυ πας και δουλεύεις στην αντιστοιχη εργασία εως ώτου βρεις αυτά τα αντικείμενα. όταν τα βρεις γυρίζεις πίσω σε εκείνον που σου ανέθεσε την αποστολή και πατάς ολοκλήρωση.
στη συγκέκριμένη περιπτωση πας στη χασισοφυτεια και αφου βρεις αρκετο χορτο το πας στο σαλουν και περνάτε μια υπέροχη νύχτα.
 

DeletedUser

Guest
επειδή δεν κατάλαβα μου ζήτησε να φέρω ένα φύλλο ταμπάκου τελείωσα τώρα τι να κάνω?
 

DeletedUser280

Guest
αν εχεις ολοκληρώσει την αποστολή, λογικά ο μπάρμαν θα σου δώσει μια νέα αποστολή. ολοκλήρωσε λοιπόν την επόμενη αποστολή
 

DeletedUser

Guest
τελείωσα και πάω στο μπάρμαν μου λέει πως δεν βρήκα
 

DeletedUser280

Guest
ε τότε πήγαινε ξανα στη χασισοφυτεια δουλεψε για μια ώρα και σιγουρα θα βρεις. μετα πηγαινε ξανα στο μπαρμαν. για να βρεις ενα αντικειμενο πρεπει να δουλεψεις το λιγοτερο μιση ωρα και παλι δεν ειναι σιγουρο οτι θα το βρεις. όταν τελειωνεις μια δουλεια σου ερχεται μια αναφορα και εκει λεει τι ακριβως κερδισες από τη δουλεια που εκανες και αν βρήκες ή όχι κάποιο αντικείμενο.
 

DeletedUser280

Guest
πηγαινε να δουλέψεις ξανά. αντε μη βαριεσαι πήγαινε. και στο τέλος ο μπάρμαν θα σου στρίψει ένα τρίφυλλο όλο δικό σου.
 

DeletedUser

Guest
πήγα πανω πάνω δεξιά όταν δουλεύω στην αρχή μου δείχνει ότι δουλεύω μετα οτι κάφομαι στη φωτιά σημαίνει κάτι? α το έκανα επιτέλους
 

DeletedUser

Guest
τώρα μου ζητάει να αυξήσω ένα τη ζοτικότητα πως θα το κάνω?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή