Αποστολές

  • Δημιουργός θέματος Phoinikas
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
κοιταχτε τι λεει η δευτερη αποστολη Η κατάρα σου ζηταει να δωσεισ το σπαθι για πεντακοσια xp.απλα ελεοσ.ποιος θα το δωσει για 500 αξιοθρηνητα xp?
 

DeletedUser

Guest
εγω..:pδεν ξερω για 500.000xp μπορει και να το σκεφτομουν..χαχα..αλλα για να το θελει πισω μαλλον δινει κατι καλυτερο..(κατι πιο μυστηκο ισως..:rolleyes:)
δοκιμαστε το και πεστε μου να ξερω!!!
 

DeletedUser

Guest
ναι αυτο δεν το καταλαβα.....
ακου εκει 500χπ για το σπαθί :p

ισος η συνεχεια των αποστολών να δεινει κατι καλο αλλα ποιος το ρισκάρει?
 

DeletedUser

Guest
συμφωνα με οτι ξερουμε δεν υπαρχει συνεχεια.
βεβαια δε νομιζω κανεις να το ρισκαρε να το εξακριβωσει.
 

DeletedUser

Guest
δεν αξιζει!

σιγουρα δεν αξιζει να δωσεις το σπαθι για 500 εξπι!! ειναιτ ο καλυτερο οπλο!! καλυτερα να το κρατισεις!!
 

DeletedUser

Guest
σιγουρα δεν αξιζει να δωσεις το σπαθι για 500 εξπι!! ειναιτ ο καλυτερο οπλο!! καλυτερα να το κρατισεις!!

εγω αν το επερνα θα το εδινα,τι να το κανω το σπαθι αν εχω 5 σθενος:p(δεν ειμαι προθυμος να δωσω τοσα για τον σαμανο)

*θα σας ελεγα τι κρυβεται,στην συνεχεια!
αλλα μεχρι στιγμης ουτε ενα σημειωμα δεν εχω βρει:(
 

DeletedUser

Guest
βοηθεια

παιδια ψαχνω εδω και ωρα να βρω ποια αποστολη θα μου δωσει την εργαλειοθηκη και απαντηση δεν βρηκα!! πειτε μου σας παρακαλω ποια δουλεια θα μου την δωσει
 

DeletedUser

Guest
παιδια ψαχνω εδω και ωρα να βρω ποια αποστολη θα μου δωσει την εργαλειοθηκη και απαντηση δεν βρηκα!! πειτε μου σας παρακαλω ποια δουλεια θα μου την δωσει


Αφου στο αλλο thread σου απαντησα σου ειπα να κοιταξεις εκει δεν τα εχουμε ολα ετοιμα και εμεις κατσαμε και ψαξαμε το weststats και το μαθαμε.
 

DeletedUser

Guest
paidia egw eimai prothumos na dwsw to spathi tou hernardo an mou peite pou mporw na brw to kleidi No1 exw hdh parei sti doliofthora ton waupae
kai kserw olous tous orous gia na to parw eimai 31lvl akoma 26lvl kai tha to parw hahahaha tespa kserei kaneis pou briskoumai kleidi No1



parakalw ton foroum moderator na min mou dwsete ban epeidi grafw me greeklsh ekana format to pck ai den exw ellinika akoma ok?parakalw gia katanoisi(den peftw kai sta podia sas omws:D):cool:
 

DeletedUser2507

Guest
paidia egw eimai prothumos na dwsw to spathi tou hernardo an mou peite pou mporw na brw to kleidi No1 exw hdh parei sti doliofthora ton waupae
kai kserw olous tous orous gia na to parw eimai 31lvl akoma 26lvl kai tha to parw hahahaha tespa kserei kaneis pou briskoumai kleidi No1



parakalw ton foroum moderator na min mou dwsete ban epeidi grafw me greeklsh ekana format to pck ai den exw ellinika akoma ok?parakalw gia katanoisi(den peftw kai sta podia sas omws:D):cool:

1. γράψε τα εδώ http://services.innoetics.com/greeklish/Service.aspx σε greeklish και μετά κανε τα μετατροπή σε ελληνικά

2. αν σου μένουν ακόμα 26lv για να πάρεις το σπαθί του Hernando για να πάρεις το κλειδί θέλεις ακόμα 44lv lol http://gr.weststats.com/Questgroup/?group=33
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλά παιδί είσαι και ο πρώτος:):D:cool::eek:
a ναι και αυτό που έβαλες για το κλειδί το γέρτς το έψαξα λίγο μετά στο stats και το βρήκα
 
Κορυφή