Αποκλεισμος χωρις λογο!!!

  • Δημιουργός θέματος vellerefond
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Εχθες πηγα να κανω login, στον χαρακτηρα μου και μου λεει οτι εινα αποκλεισμενος γιατι ειναι πολλαπλος!
απο την ιδια συνδεση στο σπιτι ειμαστε 4 pc, που μπαινουμε ον λινε, και η αδερφη μου εχει και αυτη εναν λογαριασμο, λβλ 30 ενω ο δικος μου ειναι 49,
με βαση τους κανονες επιτρεπετε, γιατι λοιπον αποκλειστικαμε και οι δυο, ενω ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ ΠΟΤΕ ΠΑΡΑΒΑΣΗ !

θα ηθελα μια υπευθηνη απαναντηση σας παρακαλω,
εχω κανει ticket χωρις καμια απαντηση η αποτελεσμα!

Κανόνες
§1) Ένας λογαριασμός ανά παίκτη

Ο κάθε παίκτης έχει δικαίωμα να έχει μόνο έναν λογαριασμό ανά κόσμο. Η κοινή χρήση κωδικού με άλλους παίκτες απαγορεύετε.
Παραδείγματα:

* Επιτρέπεται να παίζουν 2 ή παραπάνω άτομα από τον ίδιο υπολογιστή ή/και σύνδεση Internet. Παρόλα αυτά επιτρέπεται ο καθένας να παίζει μόνο από τον λογαριασμό του και να δώσει μεγάλη σημασία στον κανόνα §2.

§2) Παίκτες με κοινή σύνδεση Internet

Παίκτες που έχουν κοινή σύνδεση Internet απαγορεύεται να προκαλούν ο ένας τον άλλο σε μονομαχία. Απαγορεύονται επίσης οι συγχρονισμένες μονομαχίες στον ίδιο παίκτη από 2 παίκτες με την ίδια σύνδεση Internet. Πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 24 ώρες μετά από την κοινή σύνδεση για να μπορέσουν να ξανακάνουν μονομαχία.
 

Belle Starr

Νέο Μέλος
καλησπερα.θα ηθελα να σου πω κατι...οτι δεν εισαι ο μονος που εφαγε αποκλεισμο για αυτο το λογο.το ιδιο επαθα και εγω.ελπιζω να βρεις ακρη με το θεμα σου.καλη επιτυχια


με εκτιμιση
 

DeletedUser

Guest
αναφέρσου στο κέντρο υποστήρηξης!
κλειδώνει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή