Απλα dead

  • Δημιουργός θέματος sira
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
έτσι απλά για να δειτε την ποιότητα των ανθρώπων που παίζουν στο παιχνίδι πήγα σε στημένη μάχη οχυρού των dead και απλά διαβάστε τι έγραφε ο ***** στο chat του οχυρού για μένα:

Δεν επιτρέπεται να μιλάς στο δωμάτιο συζήτησης 'Zeka'.
02:24: Zeka 99 *****: σαν τα κρύα τα νερά κ.sira

02:31: Zeka 99 *****: τώρα πια και ο μάπας στη παρέα μας...

και όταν λιποθ/σα

02:41: Zeka 99 *****: καθαρίσαμε από τα σκουπίδια...

02:42: Zeka 99 *****: ηρωική έφοδος?

02:43: Zeka 99 *****: στον επόμενο...

02:44: Zeka 99 *****: γρήγορο ΑΝΩΔΙΝΟΣ θάνατο, θέλω...

ποιος από τους dead έλεγε κάτι για σεβασμό στον αντίπαλο και πράσινα άλογα? απλά κακομοίρηδες, ανθρωπάκια από τα οποία ξεχωρίζοθν μόνο ο ailouros kai ringo star. και επειδή μάλον ελέγχετε και το forum αντε τιμωρήστε με κι εδώ γιατί σας αποκάλυψα



edit by serra: αφαιρεθηκε το ονομα για ευνοητους λογους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ποιος από τους dead έλεγε κάτι για σεβασμό στον αντίπαλο και πράσινα άλογα? απλά κακομοίρηδες, ανθρωπάκια από τα οποία ξεχωρίζοθν μόνο ο ailouros kai ringo star. και επειδή μάλον ελέγχετε και το forum αντε τιμωρήστε με κι εδώ γιατί σας αποκάλυψα

κανενας δεν ελεγχει κανενα φορουμ κ κανενα παιχνιδι.
 

DeletedUser315

Guest
και συ σιρα τι περίμενες να ακούσεις?
ήρθες σε μια μαχη που ηταν ναι κανονισμένη δεν το κρύβουμε

για να καταφέρεις τι?
να μας την χαλάσεις
δεν τα κατάφερες οπως ειδες

συνέχισε λοιπον την πορεία σου και μη σχολιάζεις τι κάνουμε εμείς
το σεβασμό το δίνουμε εκει που πρέπει
εσυ δεν τον εχεις κερδίζει για να στο δώσουμε
το αντίθετο μάλιστα
 

DeletedUser

Guest
όλε πήρα πολύ καλό xp αν και offline. Αν και κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να απαγορεύονται οι στημένες μάχες-,- Χαλάει τελείως το παιχνίδι ειδικά για εμάς που ψάχνουμε τις αποστολές.
 

DeletedUser

Guest
όλε πήρα πολύ καλό xp αν και offline. αν και κατά τη γνώμη μου θα έπρεπε να απαγορεύονται οι στημένες μάχες-,- χαλάει τελείως το παιχνίδι ειδικά για εμάς που ψάχνουμε τις αποστολές.

+11111111
πες τα δικε μου διαδηλωση εξω απο την βουλη ελατε ολοι στις 27?06 ωρα 12 το μεσιμερη κατω οι μαχες οχυρων(στημενες κ μη)
 

DeletedUser

Guest
anodine φίλε μου η εκτίμηση προς τον συναθρωπό μας πηγάζει από την ανατροφή που μας έχουν δώσει από το σπιτάκι μας κατα αρχήν. και τι ακριβώς δεν έκανα εγώ ώστε να χαίρω τις εκτίμησης σας? έβρισα ας πούμε κάποιον από εσας? εσύ δηλαδή συμφωνείς με τους χαρακτηρισμούς του συμπαίχτη σου? και τι ακριβώς έκανα και είμαι σκουπίδι? επειδή ήρθα σε μιά μάχη να σας την χαλάσω όπως λες? έκανα κάτι που απαγορεύετε? δεν ήταν δικαίωμα μου ή πρέπει κάθε φορά να σας ρωτώ για να μπω σε μια μάχη?
ένα έχω να πω μόνο. από την στάση του καθενός απέναντι σε αυτό το φαινόμενο κρίνετε και η ποιότητα του ανθρώπου. καλώ λοιπόν όλους όσους κατά καιρούς γράφουν εδω μέσα να μας πουν τη γνώμη τους. όσο για σένα anodine απλά ¨" όμοιος ομοίο αεί πελάζει"
 

DeletedUser

Guest
μπορεις να την πεις στημενη μαχη,μπορεις να την πεις και δοκιμη!!
και αλλου γιναν τετοιες προσπαθειες και καταστραφηκαν απο κατι τυπους σαν εσενα.

για να προχωρησει το παιχνιδι και να εχεις επιπλεον ενδιαφερον,μαχες σαν αυτες ειναι αναγκαιες.
αλλιως θα βαραμε με σφεντονες,ξυραφια και πετρες μια ζωη.
 

DeletedUser

Guest
πω καλα ε...παρακολουθω την συζητηση απο την αρχη και εχω πεθανει απο τα γελοια!!!!!ειναι γελοιο να βλεπω 2-3 ατομα, ενω εχουν ηδη (να το πω ευγενικα) μιλησει ασχημα σε ενα αλλο , να προσπαθουν να βγουν απο πανω!παιδια οκ ειστε οι dead man ειστε στο νουμερο ενα της καταταξης...κι εγω ρωταω απλα...και?τι εγινε?επειδη ο ανωδινος ειναι τριτος μπορει να μιλαει ετσι σε οποιον θελει??και gogoulino21 το να χαλασει μια κανονισμενη μαχη οχυρου δεν σημαινει πως θα βαρας με σφεντονες κτλ!αν ξερεις υπαρχουν και ατομα στο παιχνιδι που παιζουν αμυντικα και εχουν "αφησει" τις σφεντονες εδω και καιρο!ελεος δηλαδη ενα παιχνιδι ειναι...χαλαρωστε λιγο!και μην ξεχνατε πως εφοσων ειστε πρωτοι θα υπαρξουν προσπαθειες να σας ριξουν...λογικο ειναι οπως και λογικο ειναι να λαβουν μερος στις μαχες οχυρων που κανετε!δεν ειναι ομως λυση το να μιλατε ετσι...πανω απο ολα αξιοπρεπεια....
 

DeletedUser

Guest
Ερώτηση:Εσύ τι ήθελες στην μάχη;Σε φώναξε κανείς;Δεν κατάλαβα!Πρέπει σε κάθε μάχη να σου κρατάνε και θέση;Στην μάχη δεν έπρεπε να πας,αλλά ήθελες να τη χαλάσεις,επειδή πάντα χάνεις στις μάχες από τους Dead Man και τώρα μας παρουσιάζεις το θύμα που το έβρισε ο *********.Καλά κάναν και σε βρίσανε,επειδή ήθελες να χαλάσεις τη μάχη κ επειδή δε σου βγήκε,βρήκες τον άλλον τρόπο:Να εκθέσεις τον *********.Λοιπόν τρέχα τώρα στην πόλη σου να βάλεις καμιά άλλη πρωινή μάχη και άσε μας.Έχουμε και πιο σοβαρά πράγματα, από 3 σειρές που είπαν σε έναν προδότη...
 

DeletedUser

Guest
πω καλα ε...παρακολουθω την συζητηση απο την αρχη και εχω πεθανει απο τα γελοια!!!!!ειναι γελοιο να βλεπω 2-3 ατομα, ενω εχουν ηδη (να το πω ευγενικα) μιλησει ασχημα σε ενα αλλο , να προσπαθουν να βγουν απο πανω!παιδια οκ ειστε οι dead man ειστε στο νουμερο ενα της καταταξης...κι εγω ρωταω απλα...και?τι εγινε?επειδη ο ανωδινος ειναι τριτος μπορει να μιλαει ετσι σε οποιον θελει??και gogoulino21 το να χαλασει μια κανονισμενη μαχη οχυρου δεν σημαινει πως θα βαρας με σφεντονες κτλ!αν ξερεις υπαρχουν και ατομα στο παιχνιδι που παιζουν αμυντικα και εχουν "αφησει" τις σφεντονες εδω και καιρο!ελεος δηλαδη ενα παιχνιδι ειναι...χαλαρωστε λιγο!και μην ξεχνατε πως εφοσων ειστε πρωτοι θα υπαρξουν προσπαθειες να σας ριξουν...λογικο ειναι οπως και λογικο ειναι να λαβουν μερος στις μαχες οχυρων που κανετε!δεν ειναι ομως λυση το να μιλατε ετσι...πανω απο ολα αξιοπρεπεια....
Σκέφτηκες ποτέ πως το δικό σου ποστ είναι λίγο άκυρο και γελοίο?Αν όχι ξαναδιάβασέ το μία και πες μου...Sorry για το double post αλλά παιδιά πέθανα στα γέλια...
 

DeletedUser

Guest
μα δεν ειναι ακυρω!για να καταλαβεις τι εννοω κανω μια απλη ανακεφαλαιωση σε 3 γραμμες!κακα τα ψεμματα ο/η sirra κανει μπαμ οτι πηγε για να χαλασει την μαχη!απλα λεω πως δεν ειναι σωστο να καθομαστε και να βριζουμε και επισης λεω πως ειναι φυσιολογικο να γινονται τετοια εφοσων τα παιδια ειναι οι τοπ του παιχνιδιου....καταλαβες????
 

DeletedUser735

Guest
έτσι απλά για να δειτε την ποιότητα των ανθρώπων που παίζουν στο παιχνίδι πήγα σε στημένη μάχη οχυρού των dead και απλά διαβάστε τι έγραφε ο ***** στο chat του οχυρού για μένα:

δεν επιτρέπεται να μιλάς στο δωμάτιο συζήτησης 'zeka'.
02:24: Zeka 99 *****: σαν τα κρύα τα νερά κ.sira

02:31: Zeka 99 *****: τώρα πια και ο μάπας στη παρέα μας...

και όταν λιποθ/σα

02:41: Zeka 99 *****: καθαρίσαμε από τα σκουπίδια...

02:42: Zeka 99 *****: ηρωική έφοδος?

02:43: Zeka 99 *****: στον επόμενο...

02:44: Zeka 99 *****: γρήγορο ανωδινοσ θάνατο, θέλω...

ποιος από τους dead έλεγε κάτι για σεβασμό στον αντίπαλο και πράσινα άλογα? απλά κακομοίρηδες, ανθρωπάκια από τα οποία ξεχωρίζοθν μόνο ο ailouros kai ringo star. και επειδή μάλον ελέγχετε και το forum αντε τιμωρήστε με κι εδώ γιατί σας αποκάλυψα



edit by serra: αφαιρεθηκε το ονομα για ευνοητους λογους

ωχ τωρα καταλαβα οτι ''ζεκα'' ειναι το ονομα του τσατ...
δεν μπορουμε να πουμε και πολλα...φυσικα και δεν ειναι ωραιο να βριζουμε και δεν δικαιολογω αυτην την σταση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ερώτηση:Εσύ τι ήθελες στην μάχη;Σε φώναξε κανείς;Δεν κατάλαβα!Πρέπει σε κάθε μάχη να σου κρατάνε και θέση;Στην μάχη δεν έπρεπε να πας,αλλά ήθελες να τη χαλάσεις,επειδή πάντα χάνεις στις μάχες από τους Dead Man και τώρα μας παρουσιάζεις το θύμα που το έβρισε ο *********.Καλά κάναν και σε βρίσανε,επειδή ήθελες να χαλάσεις τη μάχη κ επειδή δε σου βγήκε,βρήκες τον άλλον τρόπο:Να εκθέσεις τον *********.Λοιπόν τρέχα τώρα στην πόλη σου να βάλεις καμιά άλλη πρωινή μάχη και άσε μας.Έχουμε και πιο σοβαρά πράγματα, από 3 σειρές που είπαν σε έναν προδότη...

δεν το καταλαβα αυτο??????? τι παει να πει δεν το καλεσατε σε μαχη αρα δεν ερχεται???? μπορεις να τον βγαλεις προδοτη η να φροντιζατε οταν κανετε στημενες μαχες οχυρων να γεμιζετε τα οχυρα σας.......


κ στην τελικη δεν χρειαζεται να πω τπτ αλλο παρα μια παραθεση:


επειδή αναφέρθηκε το όνομά μου, έχω κάθε δικαίωμα να λαμβάνω μέρος σε μάχες όπως κι ο καθένας σας. δεν ήρθε σύσωμη η dmu για να συσχετίζεις την παρουσία μου με την οικογένεια της dmu.

αν ψάχνεις αιτιολογία για να δικαιολογήσεις τις κινήσεις σου, δε θα βρεις πάτημα στην δική μου παρουσία σε μια μάχη.


δλδ τα ατομα της dmu πηγαινουν οπο γουσταρουν ενω οι αλλοι παιχτες μονο οπο τους καλουν???


( αρχιζει με μπλα μπλα μπλα μπλα)
αυτό που κάνω κι εγώ απολύτως σαφές, είναι ότι η ανεξαρτησία κάθε παίκτη στη συμμετοχή του σε μια οποιαδήποτε μάχη, δεν θα καπελωθεί από κανενός τα "εύκολα συμπεράσματα", ( συνεχιζει με μπλα μπλα μπλα μπλα)

να συνεχισω κ με αλλα ποστ η φτανει???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μα τι ναι αυτα που λετε για πρωτιες και σαχλαμαρες , αφου παλι τα κοαλα ειναι πρωτα :)
 

DeletedUser

Guest
μα τι ναι αυτα που λετε για πρωτιες και σαχλαμαρες , αφου παλι τα κοαλα ειναι πρωτα :)
κοίτα να δεις όπου βρει ευκαιρία ποστάρει...αν έβαζε η κάθε πόλη πόσες φορές είναι 1η θα είχαμε γεμίσει όλο το φόρουμ.χαλάρωσε.
 

DeletedUser315

Guest
πω καλα ε...παρακολουθω την συζητηση απο την αρχη και εχω πεθανει απο τα γελοια!!!!!ειναι γελοιο να βλεπω 2-3 ατομα, ενω εχουν ηδη (να το πω ευγενικα) μιλησει ασχημα σε ενα αλλο , να προσπαθουν να βγουν απο πανω!παιδια οκ ειστε οι dead man ειστε στο νουμερο ενα της καταταξης...κι εγω ρωταω απλα...και?τι εγινε?επειδη ο ανωδινος ειναι τριτος μπορει να μιλαει ετσι σε οποιον θελει??και gogoulino21 το να χαλασει μια κανονισμενη μαχη οχυρου δεν σημαινει πως θα βαρας με σφεντονες κτλ!αν ξερεις υπαρχουν και ατομα στο παιχνιδι που παιζουν αμυντικα και εχουν "αφησει" τις σφεντονες εδω και καιρο!ελεος δηλαδη ενα παιχνιδι ειναι...χαλαρωστε λιγο!και μην ξεχνατε πως εφοσων ειστε πρωτοι θα υπαρξουν προσπαθειες να σας ριξουν...λογικο ειναι οπως και λογικο ειναι να λαβουν μερος στις μαχες οχυρων που κανετε!δεν ειναι ομως λυση το να μιλατε ετσι...πανω απο ολα αξιοπρεπεια....

πως μιλαω δλδ?
αν αναφέρεσαι στα μνμτα που εβγαλε ο σιρα οχι δεν τα έγραψα εγω στο τσατ
και το αν ειμαι 3οσ η 103ος δεν αλαζει τις αποψεις μου


σιρα για την εκτίμηση που λεω επιμένω στο οτι την κερδιζεις το πως δεν θα σου το πω ,φαίνεσαι νοήμον άνθρωπος και θα το καταλάβεις
οταν εσυ πας και δηλώνεις 3 επιθέσεις στα οχυρα απο τις 6 τα χαράματα
και το κανεις με αυτον το τροπο για να μας 'μπεις στο ματι'
αυτο εμεις δεν το αποκαλούμε αντίπαλο για να χαίρει εκτίμησης
ο καθένας φυσικά μπορεί να κανει οτι θελει στο παιχνίδι
δεν θα του το απαγορεύουμε αλλα αυτο θα καθορίζει και τις απόψεις μας γι αυτον.
τωρα για το οτι γράφτηκαν στο τσατ μπορεί να μη συμφωνώ
καλύτερα να σε αγνοούσα επιδεικτικά
 

DeletedUser

Guest
Μα αυτό που λέει ο sira είναι τελείως παράλογο. Τα παιδιά έκαναν μια μάχη οχυρού για να βρουν κανά ντροπ και ήρθε αυτός για να την χαλάσει. Και μετά λέει κάτι πράγματα για σεβασμό και ανατροφή. Αν εσύ είχες σεβασμό προς τους συμπαίκτες σου δε θα είχες έρθει στη μάχη. Δεν είναι λογικό; Τι πας εσύ σαν κύριος να τους το χαλάσεις; Εσύ δηλαδή είσαι πολύ έξυπνος, ε; Έχεις πολύ καλή ανατροφή εσύ που μιλάς για τους άλλους, ε; Και αυτό για το ότι οι dead ελέγχουν και το φόρουμ, στο τέλος θα μας πεις ότι και οι developers dead είναι. Χαλάρωσε. Μη μας πεις τώρα ότι ο Dark Templar βρήκε το Billy's Peacemaker επειδή οι dead man έχουν μπει στο λογισμικό του παιχνιδιού. Εξάλλου και τι το τρομερό σου είπαν; Ότι είσαι μάπας; Αν εσύ ΔΕΝ έδινες τόοσο μεγάλη σημασία σε ένα παιχνίδι, όπως λες ότι κάνουν οι dead man, τότε γιατί δεν έκατσες στην πολούλα σου και πήγες στη μάχη να κάνεις ότι κάνουμε και στην κανονική ζωή οι Έλληνες( είμαστε πολύ έξυποι), μόλις βλέπουμε κάποιον που ανέβηκε να τον σαμποτάρουμε με κάθε τρόπο, ή να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας να του χαλάσουμε ότι κάνει επειδή μας αρέσει να τον βλέπουμε να θυμώνει, αλλά αν μας βρίσει καταυθείαν εμείς έχουμε δίκιο και θέλουμε όλοι να μάθουν ότι μας έβρισε. Μπράβο sira, πάντα τέτοια. Είσαι πολύ περήφανος, ε;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Μα αυτό που λέει ο sira είναι τελείως παράλογο. Τα παιδιά έκαναν μια μάχη οχυρού για να βρουν κανά ντροπ και ήρθε αυτός για να την χαλάσει. Και μετά λέει κάτι πράγματα για σεβασμό και ανατροφή. Αν εσύ είχες σεβασμό προς τους συμπαίκτες σου δε θα είχες έρθει στη μάχη. Δεν είναι λογικό; Τι πας εσύ σαν κύριος να τους το χαλάσεις; Εσύ δηλαδή είσαι πολύ έξυπνος, ε; Έχεις πολύ καλή ανατροφή εσύ που μιλάς για τους άλλους, ε; Και αυτό για το ότι οι dead ελέγχουν και το φόρουμ, στο τέλος θα μας πεις ότι και οι developers dead είναι. Χαλάρωσε. Μη μας πεις τώρα ότι ο Dark Templar βρήκε το Billy's Peacemaker επειδή οι dead man έχουν μπει στο λογισμικό του παιχνιδιού. Εξάλλου και τι το τρομερό σου είπαν; Ότι είσαι μάπας; Αν εσύ ΔΕΝ έδινες τόοσο μεγάλη σημασία σε ένα παιχνίδι, όπως λες ότι κάνουν οι dead man, τότε γιατί δεν έκατσες στην πολούλα σου και πήγες στη μάχη να κάνεις ότι κάνουμε και στην κανονική ζωή οι Έλληνες( είμαστε πολύ έξυποι), μόλις βλέπουμε κάποιον που ανέβηκε να τον σαμποτάρουμε με κάθε τρόπο, ή να κάνουμε ότι περνάει από το χέρι μας να του χαλάσουμε ότι κάνει επειδή μας αρέσει να τον βλέπουμε να θυμώνει, αλλά αν μας βρίσει καταυθείαν εμείς έχουμε δίκιο και θέλουμε όλοι να μάθουν ότι μας έβρισε. Μπράβο sira, πάντα τέτοια. Είσαι πολύ περήφανος, ε;

εγω θα ημουν περηφανος παντως αλλα ετσι ειμαι εγω:cool: αυτο που δεν καταλαβαινω σαν παιχτης ειναι με ποια λογικη βαζετε τις φωνες σε ενα ατομο που στην τελικη δεν εκανε κατι κακο παρα να λαβει μερος σε μια μαχη οχυρου τι σχεση εχει αν ειναι στημενη η οχι??? οπως οι αλλοι εστησαν την μαχη για ντροπ ετσι κ ο καθενας μπορει να λαβει μερος για το εξπ η οτι αλλο εχει στο μυαλο του..... τεσπα ειπα τις αποψεις μου δεν συμμετεχω αλλο στην συζητηση δεν με αποσχολει κιολας.....
 

DeletedUser

Guest
χαλαρος ειμαι και ως συνηθως κανω πλακα , αλλα ελεος και σεις με τον σιρα το παρακανατε , επισης νομιζω οτι θα επρεπε οσοι εχουν χ στις μαχες οχυρων να τρωνε πορτα αλλιως ποιο το νοημα του να εισαι προδοτης , ειλικρινα νομιζω οτι ειναι λαθος αυτο και θα επρεπε να το δουν οι απο πανω
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε συ οκ ελαβε απλα μερος!αλλα μην ξεχνας πως εκεινος εδωσε συνεχια στο θεμα!και στην τελικη αν τον ειχαν βρισει επρεπε να κανει μια αναφορα και τελειωσε η υποθεση!δεν θα καθομασταν τωρα να το συζηταμε!anodine δεν εννοουσα το μηνυμα που εγραψε γιατι κι εγω παραλογο το βρισκω και το εξηγησα και μετα!εχετε δικαιο δεν ειπα το αντιθετο αλλα δεν επρεπε να συνεχιστει τοσο το θεμα!και εφοσων η πλειοψηφια θεωρει πως ειναι παραλογο αδικα συνεχιζουμε την συζητηση!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή