Απλά μια σκέψη...

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser482
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
βασικα σε κατι τετοιο πρεπει να συμμετεχουν παιδια ανω των 18.παιδια μικροτερων ηλικιων θετονται σε σοβαρο κινδυνο και δεν μιλω για τα αλκοολουχα ποτα!
 

DeletedUser482

Guest
βασικα σε κατι τετοιο πρεπει να συμμετεχουν παιδια ανω των 18.παιδια μικροτερων ηλικιων θετονται σε σοβαρο κινδυνο και δεν μιλω για τα αλκοολουχα ποτα!

δεν διαφωνώ!!!

αλλά ας ξεκινήσουμε!!!

μετά κάνουμε "μάζωξη" σε παιδότοπο!!!
 

DeletedUser3473

Guest
Ας κάνουμε λοιπόν μια αρχή...

Εγώ λέω να ξεκινήσουν να μαζεύονται λίγοι λίγοι, να γνωριστούν και μετά μιλάμε με την διαχείριση του West για κάτι πιο μεγάλο...
Οι Αθηναίοι δεν είναι λίγοι.

Ας πούμε πως πάμε στο ίδιο μαγαζί την ερχόμενη Τετάρτη 30 Ιουνίου 2010.
Όσοι μπορούν και θέλουν.
Έχουν χρόνο μία εβδομάδα να κανονίσουν το πρόγραμμά τους (αν τους ενδιαφέρει).

Ποιον θα βλάψει μια τέτοια πρόταση?
Το πολύ πολύ να πάνε 2-3...
Ακόμα κι έτσι, μια γνωριμία και ένας καφές είναι προτιμότερος από μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο.

αν το ελεγες σε μια σηζητηση σε ενα καφε...θα συμφωνουσαν ολοι μαζι σου
αν το ελεγες σε μια σηζητηση σε ενα νετ καφε...δεν θα σε ακουγαν καν...
εδω που το λες...χμμμ...μπορει να βοηθησεις στην απεξαρτηση καποιου... :p

παντως περιμενετε να δειτε ποσοι θα μαζευτουν στο παρτυ των φυλετικων και μετα το ξανασυζηταμε...
 

DeletedUser

Guest
παιδια μην το κανονιζετε τοσο νωρις!εγω πχ εχω εξεταστικη τοτε!δεν θα μπορω σιγουρα να ερθω.....:confused:
 

DeletedUser482

Guest
παιδια μην το κανονιζετε τοσο νωρις!εγω πχ εχω εξεταστικη τοτε!δεν θα μπορω σιγουρα να ερθω.....:confused:

μα αν γίνει μια φορά, σίγουρα θα ξαναγίνει.
δεν μιλάω για οργανωμένο πάρτι, μιλάω απλά για μια συνάντηση για έναν καφέ...
 

DeletedUser

Guest
οτι και αν πειτε μεσα ειμαι,αλλα μετα απο 2 βδομαδες γιατι δεν παει η αντιβιωση με το αλκοολ...
 

DeletedUser

Guest
οχιιι!!τωρα να το κανετε!να ερθει ο αλλος με τα χαπακια του και να γελαμε!!!:p
 

DeletedUser

Guest
Eλα ρε παλουκι,παιδι της νυχτας.. :D

Εγω προτεινω να μιλησουμε σε οσους ξερουμε απ'το game , στις πολεις και συμμαχιες μας,
να δουμε ποσοι μπορουν να ερθουν και αν ειναι να το κανονισουμε.
Εδω η CCP ειχε κανει συναντηση περυσι και ειμασταν ποσα ατομα,δεν θα μαζευτουμε απο ολοκληρο το παιχνιδι...?
 

DeletedUser

Guest
Η όποια συνάντηση θα κανονιστει για να είναι επίσημη πρέπει να γίνει απο τον Community Manager ή κάποιον απο τον οποιο θα έχει πάρει άδεια απο αυτόν.

Όταν και εφόσον γίνει αυτό θα υπάρξει σχετική πρόσκληση/ανακοίνωση στο φόρουμ.

αν εσεις θέλετε να κανονίσετε καφε μέσα απο την πολη σας και την συμμαχία σας παρακαλώ να το κάνετε εκτός φόρουμ διότι απαγορεύεται στο φορουμ σύμφωνα με την Ελληνική νομοθεσία.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή