Απειρα σημαντικο θεμα

  • Δημιουργός θέματος polaretti
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Την παρασκευη 12 μαρτιου καλουντε οσοι μπορουν να συμμετασχουν στην συγκεντρωση διαμαρτηριας εξω απο τη βουλη (στις 5:00 μμ) στην αθηνα,και στην καμαρα (στις 5:00 μμ) στη θεσσαλονικη που διοργανωνεται για τη συλληψη των αντμινς του ****.Σιγουρα εστω και μια φορα ολοι σας εδω μεσα χρησιμοποιησατε το site χωρις να δωσετε ποτε τιποτα,και αυτη ειναι μια ευκαιρια να δειξετε τη συμπαρασταση σας στα παιδια αυτα που τοσα μας εχουν προσφερει.Ας πληρωσουν αυτοι που κλεψαν στ'αληθεια,ξερετε ποιοι ειναι......

***
***
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τα σπαει που το iphone πιανει νετ και μεσα στο κρατητηριο


Παιδια ολοι για συμπαρασταση ρε
 

DeletedUser

Guest
fox κινέζικο iphone με 100 ευρώ μάλιστα. Μη πιάνεστε κορόιδα.

Polaretti για βουλευτής οεοεοε! Ε τι μόνο στη Σουηδία;
 

DeletedUser3328

Guest
λευτερια στα παιδια του ***;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser735

Guest
παιδια οσοι μενετε σε αυτες τις πολεις αξιζει να πατε...
 

DeletedUser

Guest
εγω μενω λαμια...αλλα οντως αξιζει να πατε...κριμα παντως ολοι απο κει κατεβαζουμε ρε παιδια...:(:(
 

DeletedUser

Guest
δεν νομιζω να παω αλλα ολο κ καποιον θα στειλω στην θεση μου
 

DeletedUser

Guest
αα ρε pollareti...περιμενε μεχρι να μπει η joahna να σε banαρει.
Βαλτε το και στο Facebook.
 

DeletedUser

Guest
γτ να τον μπαναρει για να κανουμε κ εμεις διαμαρτυρια για το αδικο μπαν του στην βουλη κ στην καμαρα?
 

DeletedUser3409

Guest
παιδιά συμφωνώ και εγώ έχω κατεβάσει τραγούδια.. από τον γμτ αλλά είναι χαζομάρα σ' αυτήν την χώρα να πάμε συνέχεια με το παράνομο... γι' αυτό μας κατακλέψαν με το χρηματιστήριο αδειάσανε τα ασφαλιστικά ταμεία ...(και τους ξαναψηφίσαμε μπας και μας βολέψουν στο δημόσιο)... για αυτό μας βατοπεδιάσαν και γυρίσαμε από την άλλη γι' αυτό η ζίμενς...(και ξαναψηφίσαμε τους χρηματιστήριο, σύνταξη μόλις πεθάνουμε...) για αυτό και τα νέα μέτρα που θα μειώσουν τον κάθε μισθό κατά 200 με 400 € (μαζί με τις αυξήσεις) και αντί να φωνάζουμε για αυτό και γιατί δεν την πληρώνει κανείς φωνάζουμε γιατί αυτοί που κλέβουν τα πνευματικά δικαιώματα πήγαν φυλακή και όλο αυτό γιατί εμείς είμασταν οι κλεπταποδόχοι... συγνώμη αλλά δεν συμφωνώ...!!!!
 

DeletedUser

Guest
παιδιά συμφωνώ και εγώ έχω κατεβάσει τραγούδια.. από τον γμτ αλλά είναι χαζομάρα σ' αυτήν την χώρα να πάμε συνέχεια με το παράνομο... γι' αυτό μας κατακλέψαν με το χρηματιστήριο αδειάσανε τα ασφαλιστικά ταμεία ...(και τους ξαναψηφίσαμε μπας και μας βολέψουν στο δημόσιο)... για αυτό μας βατοπεδιάσαν και γυρίσαμε από την άλλη γι' αυτό η ζίμενς...(και ξαναψηφίσαμε τους χρηματιστήριο, σύνταξη μόλις πεθάνουμε...) για αυτό και τα νέα μέτρα που θα μειώσουν τον κάθε μισθό κατά 200 με 400 € (μαζί με τις αυξήσεις) και αντί να φωνάζουμε για αυτό και γιατί δεν την πληρώνει κανείς φωνάζουμε γιατί αυτοί που κλέβουν τα πνευματικά δικαιώματα πήγαν φυλακή και όλο αυτό γιατί εμείς είμασταν οι κλεπταποδόχοι... συγνώμη αλλά δεν συμφωνώ...!!!!

ασε να μαντεψω παπαρηγα ftw σωστα?
 

DeletedUser3409

Guest
όχι δεν νομίζω ότι εκφράζεται από κόμματα... απλώς οργισμένος και κουρασμένος... από το ότι αποδεχόμαστε τα πάντα αρκεί να είναι καλά ο εαυτούλης μας... (και χωρίς να εξαιρώ και μένα...για αποφυγή κάθε παρεξήγησης)
 

DeletedUser

Guest
τεσπα εδω ειναι για οσους θα πανε κ ειναι κατα αν θες να πεις κατι αλλο σε εμενα στο προφιλ μου
 

DeletedUser

Guest
duffy παράνομο με τους σημερινούς νόμους ναι. όπως είπε και ο γιωργάκης στον obama, αν πλήρωναν πνευματικά δικαιώματα για όσα προσέφερε η Ελλάδα τώρα θα είμασταν όλοι πλούσιοι. δλδ τι είναι τα πνευματικά δικαιώματα και ανήκουν σε κάποιον; ελεύθερη διακίνηση πολιτισμού. αυτό είναι το ίντερνετ και πονάει τις εταιρίες γτ στο κάτω κάτω μόνο αυτές χάνουν. Οι τραγουδιστές κερδίζουν από τα live, οι ηθοποιοί από τα σινεμά...από cd και Dvd παίρνουν ελάχιστα και όλα τα άλλα οι εταιρίες. Και στο κάτω κάτω είναι τόσο πλούσιοι που δε χρειάζονται άλλα. Σε έναν καλύτερο κόσμο anw δε θα διαφωνούσες ούτε κι εσύ. Φοβούνται το ίντερνετ γτ είναι κάτι το διαφορετικό και δε μπορούν να το πολεμήσουν.
 

DeletedUser3409

Guest
duffy παράνομο με τους σημερινούς νόμους ναι. όπως είπε και ο γιωργάκης στον obama, αν πλήρωναν πνευματικά δικαιώματα για όσα προσέφερε η ελλάδα τώρα θα είμασταν όλοι πλούσιοι. δλδ τι είναι τα πνευματικά δικαιώματα και ανήκουν σε κάποιον; ελεύθερη διακίνηση πολιτισμού. αυτό είναι το ίντερνετ και πονάει τις εταιρίες γτ στο κάτω κάτω μόνο αυτές χάνουν. οι τραγουδιστές κερδίζουν από τα live, οι ηθοποιοί από τα σινεμά...από cd και dvd παίρνουν ελάχιστα και όλα τα άλλα οι εταιρίες. και στο κάτω κάτω είναι τόσο πλούσιοι που δε χρειάζονται άλλα. σε έναν καλύτερο κόσμο anw δε θα διαφωνούσες ούτε κι εσύ. φοβούνται το ίντερνετ γτ είναι κάτι το διαφορετικό και δε μπορούν να το πολεμήσουν.

γιώργο δε διαφωνώ αλλά να σε ρωτήσω και κάτι οι διαφημίσεις που μπαίνανε στο σάιτ ήταν πληρωμένες ή τις έβαζαν οι μάγκες γιατί είχαν ελέγξει και ήταν καλά τα προϊόντα και θέλανε το καλό μας.. νομίζω πως όταν διακινείς πολιτισμό δεν κερδοσκοπείς...

(τα υπόλοιπα μας κάλεσε ο μιχάλης να τα πούμε στο προφίλ του και από σεβασμό στον σίμο θα κάνω την πάπια στο θέμα)
 

DeletedUser

Guest
δε νομίζω να κέρδιζαν τπτ από διαφημίσεις-μάλλον παραπληροφόρηση αν το διάβασες κάπου. Τέσπα, δε χαλάμε το θέμα- συζήτηση γίνεται dont worry.
 

DeletedUser

Guest
Το θέμα κλειδώνει διότι αναφέρετε σε κάποια σελίδα με παράνομο downloading. Η ανακοίνωση έχει γίνει οπότε όποιος ενδιαφέρετε για πληροφορίες ας ενημερωθεί απο τους υπολοίπους.


Ακραίο περιεχόμενο
Όλα τα θέματα που περιέχουν ακραίο πολιτικό, πορνογραφικό, θρησκευτικό ή άλλου είδους παράνομο υλικό απαγορεύονται ασχέτως αν είναι γραμμένα στο φόρουμ ή σε μορφή συνδέσμου σε μια άλλη σελίδα. Ρατσιστικά σχόλια είναι επίσης απαγορευμένα όπως και σχόλια που παροτρύνουν χρήστες σε παρανομίες.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή