Απατεώνας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2065
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2065

Guest
Κυκλοφορεί ενας απατεώνας που πάει σε πόλεις ζητά πάσο, κάνει τις αγορές του και φεύγει χωρίς να προσφέρει ουτε ένα δολλάριο στην πόλη. Δεν κάνω το πόστ για τα δολλάρια που έχασα αλλα γιατι δεν μαρεσει κάποιοι να νομίζουν οτι μπορούν να υποτιμούν εμας, τη νοημοσύνη μας και τη δουλειά που κάνουμε για να ανέβουν οι πόλεις μας. Το όνομά του είναι nick biskinis.. Δεν το έχει κάνει μόνο μια φορά
 

DeletedUser

Guest
αν γινεται κατι τετοιο, πιστευω οτι ειναι απαραδεκτο...ειπαμε παιζουμε αλλα να σεβομαστε κ τους αλλους, αυτο ειναι κοροιδια...:mad::mad::mad:
εγω προσωπικα αν μου το ειχε κανει πολλες φορες θα τον ειχα αναφερει...:mad:
 

DeletedUser

Guest
προτον δν εχει 3αναγινει και δευτερον δν μου βγικαν τα λεφτα τ ν κανουμε 14 λεβελ ειμαι
μιν εχεισ και παραπονο εβαλα και 150$ χορισ να κανεισ τιποτα
 

DeletedUser2993

Guest
προτον δν εχει 3αναγινει και δευτερον δν μου βγικαν τα λεφτα τ ν κανουμε 14 λεβελ ειμαι
μιν εχεισ και παραπονο εβαλα και 150$ χορισ να κανεισ τιποτα


αν δεν σου βγαινουν τα λεφτα , ΔΕΝ ζητας πασο ! :eek::eek:πρεπει να εισαι σιγουρος για τα λεφτα , και δεν εχει σημασια τι επιπεδο εισαι !;):cool:
 

DeletedUser2065

Guest
Το πασο είναι 240$ και εβαλες 106$, ας πουμε οτι δεν εβγαινες γιατι δεν ειναι το θέμα εκεί. Γιατι με blockαρες στο τηλεγραφείο; Εμενα αυτο μου την εδωσε, γιαυτο δεν πιστεύω οτι δεν εβγαινες απλα τελευταία στιγμή σου ήρθε να παρεις και κατι αλλο και δεν σε ενοιαξαν οι "χαζοι" που καθοντε και χτιζουν μερα-νυχτα και δεν τους σεβάστηκες καθόλου. Με μπλοκαρες κιολλας να μη σε ενοχλησω. Α-Π-Α-Ρ-Α-Δ-Ε-Κ-Τ-Ο-Σ. Μην δικαιολογήσε
 

DeletedUser

Guest
καλα

ζητας και τα ρέστα τώρα; Καλά είσαι φοβερός! :mad: :mad: :mad:
 

DeletedUser

Guest
έχει ωρα που παρακολουθώ το θέμα και θα ήθελα να πω και εγο κάτι...

αυτοί που μπαίνουν στην πόλη και δεν κατάθετουν το ανάλογο ποσό του πάσου θεορούνται κλεφτεσ & ακμεταλεφτεσ.αν πεις το άλλου, ''φιλε θελω πασο για την πολη σου'' πρεπει να εχεις τα καταλληλα λεφτα.
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια ετυχε και σε μενα να μπω να μην τα εχω υπολογισει σωστα και να μην βαλω οσα λευτα χρειαζονται...γιατι πολυ απλα δεν τον αφηνεις να μαζεψει τα λευτα να μπει και να τα καταθεσει οποτε τα μαζεψει?εγω ετσι ειχα κανει...
 

DeletedUser8

Guest
ηρεμα παιδια..
δεν ειναι αναγκη να μαλωνεται.
κακως που δεν καταθεσε το συμφωνημενο πασο. αλλα ισως γινει μαθημα για το ποιους θα δινεις πασο.
ακομα δεν θα αλλαξει κατι τωρα. εξαλου αυτα ηταν συνηθισμενα εκεινη την εποχη.
 

DeletedUser

Guest
εξαλου αυτα ηταν συνηθισμενα εκεινη την εποχη.

μαρεσε πολυυυ ο ρεαλισμος σου! xD :p
(για να αποφυγω το σπαμ θα προσθεσω και γω κατι..)
1ο βήμα): Υπολόγισε τα χρήματα
2ο βήμα): Ξαναυπολόγισέ τα
3ο βήμα): Στείλε μήνυμα για πάσο
4ο βήμα): Έναν τελευταίο υπολογισμό
και εισαι ετοιμος! :rolleyes:
 

DeletedUser2065

Guest
το θεμα δεν ειναι μονο οτι δεν εβαλε τα λευτα, αλλα με μπλόκαρε μολις βγήκε.
 

DeletedUser

Guest
αυτο ειναι το χειροτερο σιγουρα...:mad::eek::mad:
τελικα αναθεωρω αυτο που ειχα πει πριν κ λεω να του δωσεις μια ευκαιρια να ξεπληρωσει το χρεος του....καλεσε τον στην πολη κ πες του να επιστρεψει τα λεφτα...αν υποπτευθεις οτι εχει αγορασει κ κατι, αναφερε τον;)

ταπεινη μου αποψη
 

DeletedUser2065

Guest
δεν θελω τα λευτα, ουτε εκανα το θεμα για τα λευτα.. για την κίνηση που εκανε το εκανα...
 

DeletedUser

Guest
παιδια μην δινετε πασο.ξερω πως ειναι αυτου του ειδους απατες και ετσι δεν δινο πασο ουτε βαζω νεα μελη που φενεται οτι θα κλεψουν.
 

DeletedUser

Guest
αμα ειναι ετσι να μην δινει κανεις πασο ειδικα τωρα στην αρχη θα μεινουμε με τα κουρελια

το πασο βοηθαει λιγο την αναπτυξη της πολης αλλα βοηθαει και τον αλλον που δεν εχει αυτα τα ρουχα και τα θελει για να ανοιξει μια δουλεια
μου εχει τυχει να ειναι 4 πολεις να εχουν αυτο το ρουχο που ηθελα και καμια να μην δινει πασο τοτε ειναι μεγαλο σπασιμο γιατι δεν μπορουσα να βρω αλλου αυτο που ηθελα
 

DeletedUser

Guest
εγω μιλω για τον εαυτο μου.εχω οτι χρειαζομαι και συμμαχους που με εμπιστευονται για να παιρνω οτι δεν εχω.
 

DeletedUser

Guest
Όταν διαβάζω τέτοια τόπικ που ανοίγουν του στυλ "δεν εβαλε τα λεφτά" και αλλα τέτοια νοιώθω λες και βλέπω την Πάνια που πάει ο καθένας και λέει τον πόνο του...

no offence..

:D
 

DeletedUser

Guest
Μα γιατι? Το παιδι ηθελε να πει το προβλημα του...τι σε πειραζει εσενα?:eek::eek::eek:
Αληθεια, τι εγινε με το προβλημα? Βρεθηκε καμια ακρη?:confused:
 
Κορυφή