Αντικείμενα.

  • Δημιουργός θέματος Lucky-Luke
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
παίζει κάποιον ρόλο ποιό αντικείμενο έχεις πάνω σου όταν κάνεις συγκεκριμένες δουλειές?
 

DeletedUser280

Guest
αν εννοεις ρουχο ναι, αν εννοεις προιον απο καποια δουλεια τοτε οχι. παντως πρεπει να ποσταρεις στις ερωτησεις κι οχι εδω
 

DeletedUser

Guest
δεν εννοώ τα ρούχα....
τα αντικείμενα λέω... (σφυριά, φτυαρια, ποτήρι με νερό κλπ)
 

DeletedUser280

Guest
οχι, αυτα χρησιμευουν μονο για να τελειωνεις αποστολες, και φυσικα για να κανεις καζουρα στους υπολοιπους, αν μοστραρεις καμια αστεροεσσα ή κανενα 2ο μερος του σημειωματος
 

DeletedUser

Guest
οχι, αυτα χρησιμευουν μονο για να τελειωνεις αποστολες, και φυσικα για να κανεις καζουρα στους υπολοιπους, αν μοστραρεις καμια αστεροεσσα ή κανενα 2ο μερος του σημειωματος


τι είναι αυτό?
 

DeletedUser

Guest
κανονικά θα έπρεπε.
αν πας για σκάψιμο πχ και έχεις φτυάρι να πέρνεις περισσότερα λεφτά ή περισσότερη εμπειρία...
 

DeletedUser

Guest
γιατί με τα χέρια σκάβεις; δηλαδή αν πας για τρόμαγμα πουλιών και έχεις καλαμπόκι πάνω σου θα ρίξεις το ρίσκο;
 

DeletedUser280

Guest
ειναι ινδιανικο φαγητο, το βρισκεις σε μια κρυμμενη αποστολη στο επιπεδο 18 απο τον ινδιανο.

κοστιζει 680 δολλ γιατι λεει περιεχει το αστερ, ενα σπανιο φυτο που φυτευτηκε απο τον ιδιο το μανιτου.

μα τον μανιτου που ελεγε και ο θλιμενος μπουφος
 

DeletedUser280

Guest
και πριν να βγει καποιος να μου κανει τον εξυπνο, θα πω οτι ειναι η σημαια της αμερικης,
αυτη με τα αστερακια και τις γραμμουλες
 

DeletedUser

Guest
ειναι ινδιανικο φαγητο, το βρισκεις σε μια κρυμμενη αποστολη στο επιπεδο 18 απο τον ινδιανο.

κοστιζει 680 δολλ γιατι λεει περιεχει το αστερ, ενα σπανιο φυτο που φυτευτηκε απο τον ιδιο το μανιτου.

μα τον μανιτου που ελεγε και ο θλιμενος μπουφος

χαχα καλό τον ξέρω αυτόν είναι από την περιπέτεια!!!
 

DeletedUser

Guest
βασικά εγώ έχω δει στο stats να λέει στις συμβουλές αποστολων άμα έχεις εργαλειοθήκη πάνω σου
παίρνεις μπόνους 50 πόντους επισκευής πχ σε μερικές αποστολές ζητάει πολλούς πόντους για κάτι για αυτό το είπα καη δεν ξέρω άμα πιάνει και εκτος αποστολων
 

DeletedUser

Guest
δεν λεει αυτό, λέει οτι πρεπει να έχεις την εργαλειοθήκη πάνω σου και 50 ποντους επιδιώρθωση για να κανεισ την αποστολή
 

DeletedUser

Guest
πάντως αν ήταν να γίνετε αυτό πχ να βάζεις βαριοπούλα k να παίρνεις bonus χτίσιμο τότε k τις δουλειές θα τις κάνανε ποιο δύσκολες dld να χρειάζονται περισσοτερους πόντους...οποτε δεν θα είχε νόημα αλλα θα ήταν ποιο αληθινό :D
 

DeletedUser

Guest
Kαταρχάς συγνώμη που απαντάω 1 μήνα μετά, αλλά 3 αντικείμενα παίζουν σημαντικό ρόλο...

1)ξύλο περπατήματος (+2 χαρισματικότητα)
2)τεκίλα (όταν τη φοράς με έστω και 1 άλλο αντικείμενο από το σετ μεξικάνου δίνει +2 δύναμη)
3)ελιξίριο(δίνει επιδεξιότητα στο σετ τσαρλατάνου)
 

DeletedUser

Guest
λαθος...υπαρχουν και αλλα..βιβλιο με τραγουδια κτλ...και τωρα με τα οχυρα σχεδον ολα τα προϊοντα ειναι χρησιμα
 

DeletedUser

Guest
χαχα ειδα πολλους να την κρατουν!!!:d
και το δακτυλιδι απο τον τυμβορυχο ειναι προϊον αν φορας και αλλο ρουχο
 
Κορυφή