Ανατολικά της Washington

DeletedUser

Guest
Μία νέα πόλη δημιουργήθηκε σήμερα... το όνομα της? *GH - Ghost Hunters* .
Αυτός που την ίδρυσε είναι ο περίφημος χτίστης τις οικογένειας των Τσαμπατζήδων από τον κόσμο 1, Darknick 2.
Θέλω να σας πω επίσης πως είναι πολύ καλό σημείο για μονομαχίες γιατί συνήθως στα 4 ακριανά τετράγωνα είναι οι καλύτερες και περισσότερες πόλεις
(εξακριβωμένο από τον κόσμο 1 & τον κόσμο 2) .
Θέλω να προσθέσω ότι δεν χρειάζεται να χτίζετε, όμως θέλουμε χορηγίες των $ 100 ανά μία εβδομάδα. Αν θέλετε να βάλετε παραπάνω $ βάλτε, χατήρι δεν σας χαλάμε.
Τέλος το σημείο που φτιάχτηκε είναι πολύ καλό γιατί είναι ανάμεσα σε δύο οχυρά, το μεσαίο και το μεγάλο οχυρό του τετραγώνου !
Θα είναι μία πολύ καλή εμπειρία για όσους θέλουν μία παρέα που θα είναι οργανωμένη σε μονομαχίες, χτίσιμο αλλά και που ποτέ δεν ξεχνάει πως είναι ένα παιχνίδι .
Η πόλη έχει χτιστεί και σας περιμένουμε. Όμως ακόμα και αν δεν θέλετε να μπείτε εμείς πάντα ανοιχτεί για μία συμμαχία !

Για οτιδήποτε σχετικό με την πόλη στείλτε μου μήνυμα εδώ ή στον κόσμο 3 .

*GH - Ghost Hunters* = Η πόλη θα μετονομαστεί !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
κριμα που δεν παιζω στον κ3.παρολα αυτα αν θες μια συμβουλη το 10$ καντο 50$ γιατι μονο ετσι οι πρωτες πολοις πανε ψηλα.
 

DeletedUser

Guest
Σε ευχαριστώ για την συμβουλή, θα το συζητήσω και άμα είναι θα κάνω edit το αρχικό post μου .
 

DeletedUser

Guest
εγω και 2 φιλοι μου ενδιαφεορμαστε.ειμαιστε και οι 3 εμπειροι παικτες απο τους 3 ελληνικους κοσμους και ακομα εγω και ο 1 φυλος μου παιζουμε και κοσμο 10(εμενα με λενε kokos12).ειμαστε 2 στρατιωτες και 1 τυχοδιοκτης.
 

DeletedUser

Guest
εγω και 2 φιλοι μου ενδιαφεορμαστε.ειμαιστε και οι 3 εμπειροι παικτες απο τους 3 ελληνικους κοσμους και ακομα εγω και ο 1 φυλος μου παιζουμε και κοσμο 10(εμενα με λενε kokos12).ειμαστε 2 στρατιωτες και 1 τυχοδιοκτης.

στον κόσμο 10 σε ξέρω, αλλά θέλω να μου πεις τα ονόματα των φίλων σου .
 

DeletedUser

Guest
saddy και jimmy22.και εγω ξερω πιος εισαι στον κοσμο 10.
 

DeletedUser

Guest
οκ.περιμενουμε προσκλισεις.αν θες βαλε με εμενα να μπω να σας βαλω 100 και να βγω και μετα να ξαναμπω οταν κανετε κατικιες.(αν φισικα γινετε θα προτιμουσα να μινω μεχρι να αναβαθμιστουν να κανω και καμια μονομαχια)
 

DeletedUser

Guest
οκ.περιμενουμε προσκλισεις.αν θες βαλε με εμενα να μπω να σας βαλω 100 και να βγω και μετα να ξαναμπω οταν κανετε κατικιες.(αν φισικα γινετε θα προτιμουσα να μινω μεχρι να αναβαθμιστουν να κανω και καμια μονομαχια)

Είσαι κοντά στην πόλη, μπορώ να σου κάνω μια εξυπηρέτηση, αλλά δυστυχώς ο Darknick 2 έχει να μπει από το μεσημέρι, όμως θα του πω να μπεις άμα είσαι κοντά και να μείνεις !

Ξέχασα να σου πω πως σε λίγο παίζει να είναι 1 επίπεδο ο ράφτης! Έχω 147 κατασκευή. Σε λίγο αν τα καταφέρω θα κάνω ξενοδοχείο και μετά νεκροθάφτη (δεν είναι αναγκαίος έχουμε εμένα :p) .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
o.αν δεν κανετε νεκροθαφτι δεν ειναγ να μεινω.μπορω παλα να βαλω τα λεφτα και να φυγω.επισεις νομιζω πως θα ηταν καλα να υπυρχε και ενας συμβουλος γιατι δεν ειναι καλα να ιεναι μονο ενας ο ιδριτης και αν του συμβει κατι να μινει η πολη ετσι(οταν λεω να του συμβει κατι εννοω προβλιμα στη συνδεση και τετια)
 
Κορυφή