Ανακοίνωση!

  • Δημιουργός θέματος CLONOA
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
από 5/4 έως 5/5 όποιος μου κάνει μονομαχία και με νικήσει θα έχει ειδική μνεία στο προφίλ μου.αυτό γίνεται λόγω της μειωμένης ''κίνησης'' της περιοχής.
σε περίπτωση αυξημένης πελατείας η προσφορά θα σταματήσει
 

DeletedUser3409

Guest
από 5/4 έως 5/5 όποιος μου κάνει μονομαχία και με νικήσει θα έχει ειδική μνεία στο προφίλ μου.αυτό γίνεται λόγω της μειωμένης ''κίνησης'' της περιοχής.
σε περίπτωση αυξημένης πελατείας η προσφορά θα σταματήσει

εκτός από την μνεία μήπως θα κουβαλάς και καμιά 100000 δολάρια?
 

DeletedUser

Guest
stfu2.jpg

οχι για τον αγαπητο αραμπ,αλλα προετοιμαζομαι για το response του CLONOA
καλα ρε ανθρωπε,εχεις ολους αυτους τους flamers(δεν ξερω τιποτα εγω)στο φορουμ,και κανεις τετοιο topic?Fail.
 

DeletedUser

Guest
από 5/4 έως 5/5 όποιος μου κάνει μονομαχία και με νικήσει θα έχει ειδική μνεία στο προφίλ μου.αυτό γίνεται λόγω της μειωμένης ''κίνησης'' της περιοχής.
σε περίπτωση αυξημένης πελατείας η προσφορά θα σταματήσει

χαχαχαχαχαχχχαχααααχαχαχαχχαχχχαχαχ εισαι για γελια ρεεε, εισαι γελοιος
 

DeletedUser

Guest
οχι για τον αγαπητο αραμπ,αλλα προετοιμαζομαι για το response του CLONOA
καλα ρε ανθρωπε,εχεις ολους αυτους τους flamers(δεν ξερω τιποτα εγω)στο φορουμ,και κανεις τετοιο topic?Fail.

Σπαμάρετε,Flamαρετε να το δουν περισσότεροι
Δεν με νοιάζει.Εγώ μόνο xp θέλω.Κάντε ότι θέλετε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
λες να έχει άπειρες τακτικές και καθόλου εμφάνιση;
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια αφηστε τον κλονο ησυχο! ξερω πως νιωθει! κι εμενα κανεις δεν με βαραει και μου τη σπαει!
 

DeletedUser

Guest
να πατε να κανετε εσεις ρε επιθεση κοτες
 

DeletedUser

Guest
παιδια μην τον ακουτε,μην του την πεσετε,αμα λιποθυμησει υπαρχει μεγαλη περιπτβση να εχουμε μια επιτοπια ανασταση λογω των ημερων...
 

DeletedUser

Guest
παιδια μην τον ακουτε,μην του την πεσετε,αμα λιποθυμησει υπαρχει μεγαλη περιπτβση να εχουμε μια επιτοπια ανασταση λογω των ημερων...

:eek: και να πεις πως παραλιγο να παω να τον βαρεσω να τον βγαλω απο την μισερια του:eek:
 

DeletedUser

Guest
Δεν ξερω τι παιζει,αλλα μου δειχνει τα ποστ που γινονται τωρα 2 ωρες πισω...wtf?!?
http://i39.tinypic.com/2q06pzl.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ρε πηγαινε πινακας ελεγχου > ρυθμισεις επιλογων καπου εκει ρυθμιζεις την ωρα
 

DeletedUser

Guest
λες να έχει άπειρες τακτικές και καθόλου εμφάνιση;

όχι...
απλώς ακούω κάτι άλλους που τους κάνουν πάνω από 3 μονομαχίες την ημέρα και ζηλεύω:p
όσο για το αν τους κάνω εγώ θέλω 1 ώρα για να φτάσω στους desperados και γενικά στην περιοχή υπάρχει ''ξηρασία''
 
Κορυφή