Αμαξι

  • Δημιουργός θέματος alexis 7
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
διαστημικο παιχνιδι

Η πρωταπριλια να φαντστω?δεν μπορουσα να μπω στην τραπεζα και αρχησαν να περνανε διαστημοπλοια απο την πολη οσο περιμενα...Παω να τα κλικαρω και με εβγαλε να πυροβολαω και διαστημοπλοια που δεν πεφτουνε και η απορια:Aμα το τερματισεις τι κερδιζεις?
 

DeletedUser

Guest
ελα να βλεπω high scores!
 

Συνημμένα

  • Χωρίς τίτλο.jpg
    Χωρίς τίτλο.jpg
    60,3 KB · Προβολές: 199

DeletedUser

Guest
..καλο το παιχνιδι αλλα ρε παιδια αλλα το bug το εχουμε για μια φορα ακομα...πως το κλεινουμε το σποιλερ που μενει ανοικτο κατω απο το flash τρεχει το αυτοκινητακι ? κολαει το ρημαδι και δεν μπορω να εχω προσβαση στη τραπεζα... (τωρα μαλλον κανεις δε καταλαβε τη γραφω χαχαχαχαχαχα...) ποτε θα στατηση να τρεχει ? :sad
 

DeletedUser4509

Guest
Βασικα το ιδιο προβλημα ειχα και εγω (με browzer τον Chrome)
δυο λυσης βρηκα:
1) πας σε μια αλλη πολη που δεν εχει προφιλ και καταθετης εκει τα χρηματα σου.*ΣΗΜΑΝΤΗΚΟ* να καθεστε πανω στη δικι σας πολη για να μην κρατησει τον φορο
2) απλα ανοιγης το West με FireFox :p.Εκει -τουλαχιστον σε εμενα- το pop up ειναι στο μισο της πολης.
 

DeletedUser

Guest
Βασικα το ιδιο προβλημα ειχα και εγω (με browzer τον Chrome)
δυο λυσης βρηκα:
1) πας σε μια αλλη πολη που δεν εχει προφιλ και καταθετης εκει τα χρηματα σου.*ΣΗΜΑΝΤΗΚΟ* να καθεστε πανω στη δικι σας πολη για να μην κρατησει τον φορο
2) απλα ανοιγης το West με FireFox :p.Εκει -τουλαχιστον σε εμενα- το pop up ειναι στο μισο της πολης.

Thanks :wk !@! δοκιμασα Opera, Chrome, IE8 δε σκεφτηκα να δω και firefox (δεν το ειχα εγκαστηση αληθεια ειναι...χαχαχαχαχa) αντε βαλαμε αλλο ενα browser στη ζωη μας...αλλα το bug ειναι bug...
 

DeletedUser

Guest
βρε παιδια καντε οτι σας πω:
1) πηγαίνετε στην πολη
2) περιμενετε λιγο
3)θα δειτε ενα αυτοκινητο να περναει στον ουρανο!

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΠΡΙΛΙΑΤΙΚΟ ΑΣΤΕΙΟ!

αμα το πατησεις παιζεις ενα παιχνιδι!
 

DeletedUser

Guest
αληθεια ειναι κοιτα:
audiv.png

και αν συνεχιζεις να μην με πιστευεις περιμενε λιγο και θα το δεις!
 

DeletedUser4509

Guest
Βασικα κανε κατι... προσπαθησε να πετυχεις με το ποντικι σου το αμαξι :)):wk:D
Θα γινει μπουμ! δοκιμαστε το!
 

melenmaria

Μέλος
και αν κανεις προσευχη χωρις παπουτσια βγαινει ενας παπας και σου δινει 5 χαρισματικοτητα 5 δυναμη.
 

DeletedUser

Guest
καλα αφου δεν με πιστευετε καντε το σας λεω και πατηστε το!!!!παιζεις αυτο το παιχνιδι:
gamelb.png

βλεπετε καμια καρτελα με παιχνιδι βλεπετε κατι αλλο?
ε και αν συνεχιζετε ειστε τελειως απιστοι! δοκιμαστε το!και περιμενετε λιγο δεν χανετε και κατι!!! ξεικιναει στα 11 δευτερα περιπου!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Πλάκα σου κάνουν, ακόμα δεν κατάλαβαις?
εσύ νόμιζες πως δεν το έχουν δει? :D:D:D
 

DeletedUser1777

Guest
Εμενα τον bruce dickinson να τραγουδαει I am the man who walks alone,and when i'm walking a dark road!!!!! :p Εμενα μου σπαει τα νευρα το παιχνιδι...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή