Αλλαγες στα premium bonus - Συζητηση

cord

Ex-The West Team
Εδω, μπορειτε να πειτε τη γνωμη σας για τις αλλαγες στα premium bonus (μεσα στα ορια της ευπρεπειας παντα!).
Ολες οι ουσιαστικες και τεκμηριωμενες γνωμες και σχολια θα αξιολογηθουν και θα μεταφερθουν στην εταιρεια.
Η συμβολη των παιχτων σε τετοιες αλλαγες παιζει ιδιαιτερο ρολο, και οσο και αν δεν φαινεται, ειναι δυνατο να επηρεασει εως ενα βαθμο τις μελλοντικες κινησεις αλλα και να τροποποιησει πραγματα, για την ομαλοτερη εκβαση του παιχνιδιου.
 
Τελευταία επεξεργασία:

dimitrisCh

Μέλος
Σκηνή: Μπορείτε να κοιμηθείτε οπουδήποτε στο χάρτη. Ισοδυναμεί με ολοκληρωμενους στρατώνες μεγαλου οχυρου.

Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό. Στους ολοκληρωμένους στρατώνες μεγάλου οχυρού ο ύπνος διαρκεί 6 ώρες και αναπληρώνει 100% ενέργεια.
Στο κατάστημα αναφέρει 8 ώρες ύπνου
2jcvrjm.png
 

DeletedUser5084

Guest
Prem πρωτάρη

s33seg.png


Εν τελει ποιο απο τα δυο ισχύει...?

Διπλασιασμος ταχυτητας ή 2300% ταχυτητα?
 

dimitrisCh

Μέλος
Και αυτό με την ταχύτητα του πρωτάρη πως ακριβώς το εννοεί; Μέχρι το επίπεδο 15 ή και μετά από το επίπεδο 15-150; Γιατί ως πρωτάρης μετά το επίπεδο 15 μειώνεται κανονικά η ταχύτητα του πρωτάρη.
 

DeletedUser6210

Guest
Kατά την γνώμη μου τα 7ήμερα premium είναι ιδιαίτερα πρακτικά και πρέπει να ξαναπροστεθούν...
 

cord

Ex-The West Team
Δεν νομίζω ότι ισχύει αυτό. Στους ολοκληρωμένους στρατώνες μεγάλου οχυρού ο ύπνος διαρκεί 6 ώρες και αναπληρώνει 100% ενέργεια.
Στο κατάστημα αναφέρει 8 ώρες ύπνου
2jcvrjm.png

Αυτο εχει αλλαξει. Η τελευταια ενημερωση ειναι αυτη που εχουμε αναφερει εδω (ολοκληρωμενους στρατώνες μεγαλου οχυρου). Θα αλλαξει και στον beta αυτο καποια στιγμη.
 

cord

Ex-The West Team
s33seg.png

Εν τελει ποιο απο τα δυο ισχύει...?
Διπλασιασμος ταχυτητας ή 2300% ταχυτητα?

Η τελευταια ενημερωση ειναι αυτη που εχουμε δωσει στην ανακοινωση.
Πιθανον να μην εχει αλλαξει η περιγραφη ακομη, οποτε θα το ερευνησουμε και θα ενημερωσουμε το συντομοτερο.
 

cord

Ex-The West Team
Και αυτό με την ταχύτητα του πρωτάρη πως ακριβώς το εννοεί; Μέχρι το επίπεδο 15 ή και μετά από το επίπεδο 15-150; Γιατί ως πρωτάρης μετά το επίπεδο 15 μειώνεται κανονικά η ταχύτητα του πρωτάρη.

Δεν θα παιζει ρολο το επιπεδο του παιχτη.
Η χρησιμοποιηση του μπορει να γινει απο οποιοδηποτε επιπεδο.
 

DeletedUser4785

Guest
Δοκίμασα ενα πριμ ταχυτητας και μου τη διπλασίασε. Άρα το 2300 δεν παιζει.
 

DeletedUser

Guest
Δοκίμασα ενα πριμ ταχυτητας και μου τη διπλασίασε. Άρα το 2300 δεν παιζει.

Κανονικά, απο την στιγμή που λέγεται Πρωτάρης το αντικείμενο, θα πρέπει να έχει το μπόνους των πρωτάρηδων. Άρα σίγουρα υπάρχει λάθος είτε στην περιγραφή είτε στην λειτουργεία του.

Απο την άλλη μεριά, εννοείτε πως κάτι τέτοιο είναι τελείως overpower για όσους μπορούν να το χρησιμοποιήσουν, αλλα και καταστρέφει αυτομάτως τις αποστάσεις μέσα στο παιχνίδι.
 

dimitrisCh

Μέλος
Για μας τους πρωτάρηδες (Κ9, επίπεδο 108) δεν το εμφανίζει στο κατάστημα, αν και ονομάζεται μπόνους Πρωτάρη. :sad
2vkhrsz.png
 
Κορυφή