ΑΤΥΧΙΑ? ΔΕΝ ΞΕΡΩ

  • Δημιουργός θέματος KathistoXlwmoNaytaki
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
σε εργασια ευαγγελισμος

http://img9.imageshack.us/img9/6074/eleos.png

μολις ειχα τελειώσει τα μαυρα βουνα και τον muldrige και ειχα 9500$ πανω μου

τα λεγαμε

υγ. ειχα 640/640 ποντουσ υγειας:mad::mad::mad:


υγ2. εκανα λαθος κ το καταχωρησα εδω.ενω επρεπε στο σαλουν και δεν ξερω πωσ κανω μεταφορα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Πρέπει να τους τσάντισες πολύ τους ινδιάνους με αυτά που τους είπες! :p

Χωρίς να είμαι σίγουρος, υποθέτω ότι έκανες τη δουλειά με 1 πόντο εργασίας (σωστά?). Εργασίες με μεγάλο κίνδυνο μην τις κάνετε με 1 πόντο εργασίας γιατί βαράνε άσχημα! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Πρέπει να τους τσάντισες πολύ τους ινδιάνους με αυτά που τους είπες! :p

Χωρίς να είμαι σίγουρος, υποθέτω ότι έκανες τη δουλειά με 1 πόντο εργασίας (σωστά?). Εργασίες με μεγάλο κίνδυνο μην τις κάνετε με 1 πόντο εργασίας γιατί βαράνε άσχημα! :rolleyes:



λες να το ήξερα?? ξενέρωσαααααααααααααααααααα:mad:
 

DeletedUser959

Guest
τι προβλημα λες να εχει με το παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
Aν το έκανες με 2 πόντους σίγουρα δε θα ψόφαγες......θα έτρωγες κανά 500άρι. πάνε τα 9500$ αλλά εντάξει...τυχοδιιώκτης είσαι,θα τα μαζέψεις. και την επόμενη φορά......σε δουλειές με πάνω απο 40% κίνδυνο να έχεις τουλάχιστον 4 πόντους....μη σε κλαίμε πάλι :d
 

DeletedUser

Guest
aν το έκανες με 2 πόντους σίγουρα δε θα ψόφαγες......θα έτρωγες κανά 500άρι. πάνε τα 9500$ αλλά εντάξει...τυχοδιιώκτης είσαι,θα τα μαζέψεις. και την επόμενη φορά......σε δουλειές με πάνω απο 40% κίνδυνο να έχεις τουλάχιστον 4 πόντους....μη σε κλαίμε πάλι :d


ασε ειχα σταμπαρει και τισ παλιομποτες με τα 9500$ .....τι να κανουμε? ατυχοι...θα την ειχα μυριστει την δουλεια με τον 1 ποντο εργασιας αλλα ειχα κανει 4 2ωρα και δεν ειχα χασει ουτε ενα ποντο ζωης..μου τουσ φυλαγε ,φαινεται, μαζεμενους. θα λυωσω στο ασημι.... χαχαχα
 
Κορυφή