ΑΠΟΣΤΟΛΗ ''Ο ΦΟΝΟΣ''

  • Δημιουργός θέματος nikosf7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
αφου μαζευτουν τα 6 αντικειμενα σου δινει ο σεριφης 500 εμπειρια.
μετα εχει συνεχεια η αποστολη παιδια ή τελειωνει εκει που παιρνεις 500 εμπειρια?

εμενα δεν μου ανοιγε καποια αποστολη ο σεριφης κ εκανα τις αποστολες" μονος μου" χωρις να μου πει ο σεριφης, αφου περιμενα σαραντα δωδεκα ωρες!
Τι παιζει σε αυτο το σημειο ρε μαγκες; τωρα εχω ολα τα αντικειμενα σε 4 κοσμους, αλλα απο εχθες το μεσημερι, ουτε φωνη ουτε ακροαση! περιμενω....
οπωςπεριμενα κ πριν μερες να ανοιξει η απσοτοληαπο τον σεριφη...............................:grr:grr:grr:grr:grr


Ελεος πια με αυτες τις αποστολες!!!!!!!!!!!!!! ασχολουμαι σαραντα δωδεκα ωρες στο παιχνιδι για να προχωρησω μισο βημα!
Τι να κανω ; θα μου ανοιξει η αποστολη απο τον σεριφη να παρω την εμπειρια;η αλλη μια αποστολη να την αφησω στην μεση;;;;;;;;
παρακαλω τα φωτα σας!!!!!!!!!!!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγαπητοι φιλοι ευχαριστω για τον κοπο που κανατε να απαντησετε!
αλλα τις εχω κανει τις αποστολες κ εχω βρει τα στοιχεια, τα ειδικα κ σπεσιαλ αντικειμενα εδω κ2 μερες!!!!!!!!!!!!!!!:w
Απλα αφου περιμενα παρ απολες ωρες δεν ανοιγε τις αποστολες να παω στους 5, δνε πηρα το ΟΚ δηλαδη κ τις εκανα μονος μου,επειδη το ειχα διαβασει....

ΑΠΛα τωρα παλι περιμενω να δωσει την αποστολη Ο σεριφης να παω στο επανω τετραγωνο να μονομαχησω.

Θα την δωσει την αποστολη ο σεριφης;;;; μας εχει δυσκολεψει την ζωη ο σεριφης! κ το παιχνιδι! Εχω φαει 4 μερες με δεκαωρα ολοκληρα πανω στο πισι να περιμενω τον σεριφη να ανοιξει η αποστολη!:eek:m
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3409

Guest
:fs έχεις την φώτο του θύματος στην θέση του προϊόντος ή την έβγαλες?
 

DeletedUser

Guest
:fs έχεις την φώτο του θύματος στην θέση του προϊόντος ή την έβγαλες?

Ολα τα εχω κανει κανονικα βρε παιδια, κ την φωτο την αλλη του ματωμενου ειχα κ την φωτο του "θυματος" ειχα!
Παρακολουθω το φορουμ , πολυ πριν εσεις ισως το εχετε ανακαλυψει!
Απλα , δεν ειχα παρα πολυ χρονο να ασχολουμαι ολον αυτον τον καιρο στο the west!
Eαν θελει τοπαιχνιδι να γινει τοσο δυσκολο, ωστε να χρειαζεται να ανοιγεις wikipedia , να ψαχνεις να βρεις στρατηγους του πολεμου των βορειων νοτιων, πριν απο αιωνες, κ να βρισκεις ιστορικα γεγονοτα που ουτε ιστορικοι αμερινακοι δεν γνωριζουν.....:grr
Τοτε τι να πω;;;;;;;;
μαλλον εχει ξεφυγει το παιχνιδι!
Δεν υπρχει μονο αυτο παιχνιδι στην ζωη μας! δεν λεω καλα τα ιστορικα στοιχεια, αλλα ελεος πια με το γκεημ, εχει παραγινει το κακο!, κ σκεφτομαι να το παρατησω, εαν συνεχισει ετσι!:hh
Εχω αφησει παρα πολλες αποστολες ετσι στην μεση, κ δεν εχω παρει τα αντικειμενα, επειδη δεν ειμαι 40δωδεκα ωρες στο φορουμ κ στο γκεημ κ στο πισι μου ....
με συγχωρειτε , αλλα δεν μπορειτε να κανετε το γκεημ για 10, 20, αντε 50 ατομα...
παιζουν χιλιαδες εδω μεσα..:w
Δεν ειμαι ανθρωπος με ατελειωτερς καθημερινα ελευθερες ωρες , κ να πρεπει να βρισκομαι εδω μεσα! στο φιναλε κανω κ αλλα πραγματα στο πισι κ παιζω κ 1,2 αλλα παιχνιδια!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
αφου βρεις τον ενοχο και σου δοσει 1000 ξπ μετα τι κανεις.που βρισκεις τον ενοχο για να τον μονομαχισεις?
 

DeletedUser315

Guest
τον εχει λιποθυμήσει κανεις τον φονιά
γιατι καπου ακουσα οτι σου δίνει κατι καλο αν τον σκοτώσεις
ισχύει η μπαρούφες?
 

cord

Ex-The West Team
Δεν γνωριζω γιατι ολοι λετε οτι ο ενοχος ειναι ενας συγκεκριμενος.
Δοκιμασε κανεις τους υπολοιπους?
Μηπως η "ραδιο αρβυλα" που εχει κυκλοφορησει δεν ειναι σωστη και η επιλογη καποιου αλλου οδηγησει καπου αλλου τελικα?
Δεν ξερω, λεω μηπως...
Εγω δεν εχω επιλεξει ακομη τον ενοχο, το σκεφτομαι.
Το δασος του Dixon δεν υπηρχε εκει για οσους ειχαν τελειωσει την αποστολη που ειχε σχεση με αυτο νωριτερα, εμφανιστηκε μαζι με την αποστολη αυτη αν το λεω σωστα.
Και απο οτι βλεπω οσοι επελεξαν τον συγκεκριμενο ενοχο μετα ρωτανε για το δασος...
Να υπενθυμησω οτι και στην αποστολη για το σπαθι του Hernando η επιλογη της χορευτριας με τις σημαιες αντι αυτης του Ινδιανου με τα υφασματα φαινοταν αρχικα πιο αποδοτικη αφου εδινε περισσοτερα χρηματα. Ομως η αλλη επιλογη (του Ινδιανου) ηταν αυτη που οδηγουσε στο σπαθι. Αν εμπαινε τωρα αυτη η αποστολη, χωρις να την εχει κανει κανεις ακομη, οι περισσοτεροι θα επελεγαν τις σημαιες της χορευτριας αφου δινει περισσοτερα χρηματα...
Μπορει να ειναι και ετσι οπως τα λετε αλλα καλο ειναι να μην βιαζεται κανεις...
Τα "γνωστα" σπανια οπλα ειναι ολα μεσα στο παιχνιδι ηδη και δεν βρισκονται μονο με μαχες οχυρων... :tmbl
 
Τελευταία επεξεργασία:

melenmaria

Μέλος
και η ερωτηση ειναι τι θα μας οδηγει στο να τα βρισκουμε? θα αρζισουμε να κανουμε διαφορες δουλειες, κρατωντας διαφορα πραγματα, σε διαφορες ωρες της ημερας? οκ ειναι σπανια οπλα και ετσι θα πρεπει να παραμεινουν αλλα δε θα επρεπε να υπαρχουν καποια στοιχεια για την αποκτιση τους? :w
 

DeletedUser3409

Guest
Και δεν είναι αυτό... μόνο... είναι ότι πόσοι από εσάς δεν δουλεύουν συγκεκριμένες ώρες της μέρας... που μπορεί να βγαίνουν οι αποστολές... τι γίνεται δηλαδή τα μυθικά όπλα και οι κρυφές αποστολές είναι μόνο για όσους μόνο μπορούν να διαθέσουν όλη την μέρα και όλες τις ώρες στο να ψάχνουν:cns... (ή πρέπει όλες τις ώρες που μπορούμε ... να είμαστε πάνω από το west... λες και δεν έχουμε προσωπική ζωή... και έτσι απαγορεύτηκε να δίνουν στοιχεία... οι άλλοι παίκτες...που το βρίσκουν.... ) Στην τελική... ας γίνονται θέματα με την επισήμανση όποιος θέλει το διαβάζει... (όπως είχε πει σε άλλο ποστ κάποιος συμπαίκτης μας)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3093

Guest
τον εχει λιποθυμήσει κανεις τον φονιά
γιατι καπου ακουσα οτι σου δίνει κατι καλο αν τον σκοτώσεις
ισχύει η μπαρούφες?

μπαρούφες είναι..
Πάντως εγώ τον ένοχο δεν τον επέλεξα γιατί το είπαν όλοι, έτσι μου φαινόταν απο τα στοιχεία.
Και στο κάτω κάτω όποιος πραγματικά πιστεύει οτι απο το west μπορεί να γίνει κάποιος έξυπνος κλπ κλπ, ας αλλάξει άποψη και ας κάτσει να κάνει τίποτα σημαντικότερο στη ζωή του..Το λέω αυτό επειδή λέτε συνεχώς σκεφτείτε σκεφτείτε κλπ και δεν μας αφήνετε να λέμε λύσεις κλπ. Δόξα το Θεό στο πανεπιστήμιο, στις εξεταστικές, στην καθημερινότητα κλπ σκέφτομαι αρκετά, νομίζω ότι το west πρέπει να είναι εδώ για να με χαλαρώσει και όχι να στίβω και άλλο το μυαλό μου.

ΝΑΙ στα θέματα με επισημάνσεις, και όποιος δεν θέλει να βλέπει λύσεις να μην τα ανοίγει καν...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Και δεν είναι αυτό... μόνο... είναι ότι πόσοι από εσάς δεν δουλεύουν συγκεκριμένες ώρες της μέρας... που μπορεί να βγαίνουν οι αποστολές... τι γίνεται δηλαδή τα μυθικά όπλα και οι κρυφές αποστολές είναι μόνο για όσους μόνο μπορούν να διαθέσουν όλη την μέρα και όλες τις ώρες στο να ψάχνουν:cns... (ή πρέπει όλες τις ώρες που μπορούμε ... να είμαστε πάνω από το west... λες και δεν έχουμε προσωπική ζωή... και έτσι απαγορεύτηκε να δίνουν στοιχεία... οι άλλοι παίκτες...που το βρίσκουν.... ) Στην τελική... ας γίνονται θέματα με την επισήμανση όποιος θέλει το διαβάζει... (όπως είχε πει σε άλλο ποστ κάποιος συμπαίκτης μας)


:w:w


Αφήστε που κάτι που γράφετε σε twitter και τέτοια είναι τελείως ΑΘΛΙΑ

Δεν καταλαβαίνεις τίποτα,δεν παίρνεις ούτε μια ιδέα του τι μπορεί να εννοούν :dr
 

DeletedUser

Guest
οσοι επελεξαν αλλον πηραν το :cns...ασχετο..

ναι ο γογουλινος τον λυποθυμισε...και κατι αλλοι πιο νωρις..και αυτο το ιδιο πηραν
 

DeletedUser

Guest
οσοι τον λιποθυμησαν πηραν το ακριβες colt buntline?
 

DeletedUser

Guest
Δεν γνωριζω γιατι ολοι λετε οτι ο ενοχος ειναι ενας συγκεκριμενος.
Δοκιμασε κανεις τους υπολοιπους?
Μηπως η "ραδιο αρβυλα" που εχει κυκλοφορησει δεν ειναι σωστη και η επιλογη καποιου αλλου οδηγησει καπου αλλου τελικα?
Δεν ξερω, λεω μηπως...
Εγω δεν εχω επιλεξει ακομη τον ενοχο, το σκεφτομαι.
Το δασος του Dixon δεν υπηρχε εκει για οσους ειχαν τελειωσει την αποστολη που ειχε σχεση με αυτο νωριτερα, εμφανιστηκε μαζι με την αποστολη αυτη αν το λεω σωστα.
Και απο οτι βλεπω οσοι επελεξαν τον συγκεκριμενο ενοχο μετα ρωτανε για το δασος...
Να υπενθυμησω οτι και στην αποστολη για το σπαθι του Hernando η επιλογη της χορευτριας με τις σημαιες αντι αυτης του Ινδιανου με τα υφασματα φαινοταν αρχικα πιο αποδοτικη αφου εδινε περισσοτερα χρηματα. Ομως η αλλη επιλογη (του Ινδιανου) ηταν αυτη που οδηγουσε στο σπαθι. Αν εμπαινε τωρα αυτη η αποστολη, χωρις να την εχει κανει κανεις ακομη, οι περισσοτεροι θα επελεγαν τις σημαιες της χορευτριας αφου δινει περισσοτερα χρηματα...
Μπορει να ειναι και ετσι οπως τα λετε αλλα καλο ειναι να μην βιαζεται κανεις...
Τα "γνωστα" σπανια οπλα ειναι ολα μεσα στο παιχνιδι ηδη και δεν βρισκονται μονο με μαχες οχυρων... :tmbl

Είχε γραφτεί στο φόρουμ του beta πριν απο καιρό απο έναν developer του παιχνιδιού ότι δεν θα μπουν ξανά αποστολές τύπου Hernando. Που σημαίνει ότι αν κάνεις μια επιλογή σε μια νέα αποστολή δεν θα σου στερεί το δικαίωμα να αποκτήσεις κάποιο όπλο ή κάτι άλλο αργότερα.
 

DeletedUser

Guest
δότης αποστολής ο δολοφόνος?

5 κλικ δεξια από πόλη φάντασμα υπάρχει
"Ο δολοφόνος"
Αυτό είναι το ράντσο του εκτροφέα αλόγων, κυρίου Cartwright, ο οποίος έχει δολοφονήσει δύο άτομα."
Ξέρει κανείς τίποτα??
 

DeletedUser2953

Guest
Αυτό νομιζω στο φέρνει όταν έχεις επιλέξει το σωστό δολοφόνο κ πρέπει να πας εκεί για να τον μονομαχήσεις:sh:ph
 

DeletedUser4186

Guest
re paidia sorry 3ana loipon exokani ola ta asprakia kai den 3era pso na proxoriso ti kano oso afora panta thn apostoli fonos
 

DeletedUser4186

Guest
συγνωμη παιδια δεν ηξερα για τα greeklish. ε απλος θελω να πο οτι εκανα ολα τα ασπρακια ο σεριφης μου ειπε να κανω κατι γυρο απο την ιδιοκτισια τι δηλαδη?
 

DeletedUser482

Guest
πρέπει να κάνεις τις έξι εργασίες που βρίσκονται γύρω από το σπίτι του φόνου.
οι δουλειές είναι:
τσαρλατάνος,
συλλογή καπνού,
πριόνισμα ξύλου,
μάζεμα αγκαθιών,
εξημέρωση άγριων αλόγων,
μεταφορά πυρομαχικών.
 
Κορυφή