ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ

  • Δημιουργός θέματος KATAKTHTHC
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ανοιξα ενα νεο θεμα οπου ανεφερα οτι αποκλειστηκα (και τουσ λογουσ που εγινε αυτο) -κατα τη γνωμη μου αδικωσ- και οι διαχειριστεσ του φορουμ με επεπληξαν, και το κλειδωσαν.

να χαιρεστε το φορουμ σασ και την ελευθερια του λογου την οποια αφηνετε στουσ χρηστεσ.

χαιρομαι που διακατεχεστε απο τοσο δημοκρατικεσ αρχεσ!! οτι δεν χαιδευει τα αυτια σασ το κλειδωνετε η το διαγραφετε, μπραβο!! ευγε....

ειναι το τελευταιο θεμα που κανω εδω, δεν προκειται να επισκεφθω ξανα ενα τετοιο φορουμ γιατι οι αρχεσ του δεν συμβαδιζουν με τισ δικεσ μου.

περιμενα παντωσ οι διαχειριστεσ ενοσ χωρου να τηρουν τουλαχιστον τα προσχηματα....

μπορειτε αν θελετε εκτοσ απο το να κλειδωσετε και αυτο το θεμα να διαγραψετε και το λογαριασμο μου, ελαχιστα πλεον με ενδιαφερει η παραμονη μου εδω
και για να σασ διευκολυνω να μπορειτε να ισχυριστειτε και καποιο λογο σασ αποκαλω

κ α ρ α γ κ ι ο ζ α κ ι α
 

DeletedUser3436

Guest
φιλε προλαβαινεις να κανεις edit ειναι οφ οπως με προλαβε ο n00b wonna be spammer απο πανω.Δεν αξιζει να σου ρηξουν μονιμο απλα κανε μια αιτηση υποστιριξης
 

DeletedUser

Guest
ας με αποβάλλουν μόνιμα δεν με νοιάζει, έτσι κι' αλλιώς έχω σχεδόν σχηματίσει γνώμη γι' αυτούς.
υγ έχω ήδη κάνει αίτηση υποστήριξης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
αν δεν σου απαντησουν σε 7 μερες κανε και αλλη.....πρεπει να ειναι συνεπεις.επεισης στο παιχνιδι εστειλε και σε αλλους τετοια μηνυματα?αν ναι πες σε αλλους παιχτες να τουν κανουν αναφορα
 

DeletedUser959

Guest
παντως οταν ειχα φαει ban ηταν μονο για 1 μηνα και το ειχα φαει επειδη ειχα βαλει στο προφιλ μ αυτο με το mybrute
 

DeletedUser

Guest
οι κανόνες κύριε μου είναι το ίδιοι για όλους.

παράπονα
για την αναφορά μία παραβίασης ή παραπόνων χρησιμοποίησε το κέντρο υποστήριξης, όχι το φόρουμ και τα προσωπικά μηνύματα.

δεν έχετε κανένα δικαίωμα να μιλάτε έτσι και για αυτο αποκλείεστε και απο το φόρουμ για έναν μήνα

η προσωπική σας άποψη για εμάς (εμένα προσωπικα)με αφήνει παγερά αδιάφορη

πάντως μια συμβουλή. αν μιλήσατε έτσι και στο παιχνίδι τότε καλώς έκαναν οι διαχειριστές και σας απέκλεισαν απο εκεί.

το θέμα κλειδώνει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή