ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟΣ

  • Δημιουργός θέματος KATAKTHTHC
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
θετω αυτο το topic για να προστατεψω τουσ παικτεσ του κοσμου 1 απο καποιον παικτη "γερασιμος"

το παληκαρι ξεκιναει με υβριστικα μηνυματα και σας προκαλει συνεχεια αποκαλωντας σας με απρεπεις εκφρασεις.

εαν του απαντησετε αντιστοιχα σας αναφερει και αποκλειεστε. απο οτι φαινεται δεν ενδιαφερει τουσ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ο λογος για τον οποιο ΦΤΆΣΑΤΕ ΝΑ μιλησατε ασχημα (οτι προκληθηκατε και υβριστηκατε) αλλα το γεγονος οτι μιλησατε, οποτε προσεχετε ιδιαιτερα τον συγκεκριμενο παικτη.

ακομα και να σας βριζει, να σασ αποκαλει με χυδαιες εκφρασεις μην του απαντησετε γιατι θα αποκλειστειτε εσεις ....

αυτα ειχα να πω για να προστατεψω αλλους που τυχον εχουν επικοινωνια μαζι του.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser959

Guest
να σε ρωτησω κατι?Αμα του απαντησω χωρις να τν βρισω θα με bannaroun?
 

DeletedUser

Guest
να σε ρωτησω κατι?αμα του απαντησω χωρις να τν βρισω θα με bannaroun?

τι να σου πω, δεν ξέρω,
εμενα με αποκαλεσε "μα....", "που...", "μπαστ....", "κ...τρυ...."
και στις απαντησεις μου δεν υπήρχε ουτε μια βρισια αλλά μόνο προσβολές, και όμως με αποκλεισανε...

ενδεχομένως να γνωρίζει κάποιον διαχειριστή και να του έκανε χάρη....
 

DeletedUser

Guest
τι να σου πω, δεν ξέρω,
εμενα με αποκαλεσε "μα....", "που...", "μπαστ....", "κ...τρυ...."
και στις απαντησεις μου δεν υπήρχε ουτε μια βρισια αλλά μόνο προσβολές, και όμως με αποκλεισανε...

ενδεχομένως να γνωρίζει κάποιον διαχειριστή και να του έκανε χάρη....


αυτό που λες δεν μπορεί να συμβαίνει και καλά θα κάνεις πριν συκοφαντείς τους διαχειριστές να έχεις και αποδείξεις.

δεν μπορώ να γνωρίζω τι έχει συμβεί και δεν με απασχολεί...

δεν ξέρω αν σε προκάλεσε χωρις να σε βρίσει...δεν ξέρω αν σε έβρισε και εσύ δεν έκανες αναφορά απλά απάντησες αναλόγως και έκανε εκείνος.

δεν ξέρω καν αν αυτό που αναφέρεις ειναι αληθινό

αν σε ενοχλουσε αυτός ο παίχτης θα μπορούσες απλά να τον αποκλεισεις απο το τηλεγραφείο και αν σε εβριζε να τον κανεις αναφορα εσύ στο κέντρο υποστήριξης...

πάντως να κάθεσαι να κατηγορείς κάποιον ο οποιός δεν μπορεί να απαντήσει σε αυτά δεν είναι σωστό

το θέμα κλειδώνει και αν θες να παραπονεθείς να κάνεις αίτηση στην υποστήριξη
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή