ΑΙΜΑ

  • Δημιουργός θέματος HLIAS747
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
καλημέρα

επειγον

χρειάζομαι αίμα για μια σοβαρή εγχείριση που πρέπει να κάνει η μητέρα μου στο χειρουργικό τμήμα τέταρτος όροφος στο τζάνειο νοσοκομείο του πειραιά!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

μας λείπουν ακόμα 5 φιάλες αίμα......

όποιος όποια θέλει να βοηθήσει ή έχει κάποιον γνωστό που μπορεί να δώσει αίμα για να σώσουμε την ζωή της μητέρας μου
μπορεί να δώσει οπουδήποτε αίμα αρκεί να δηλώσει ότι είναι για την ειρήνη σμαραγδίδη που νοσηλεύετε στον τέταρτο όροφο στο χειρουργικό τμήμα στο τζάνειο νοσοκομείο του πειραιά.
δίνω και το τηλεφωνώ μου για όποια επιβεβαίωση ηλίας σμαραγδίδης 6974394319.

ακόμη και η προώθηση του μηνύματος είναι βοήθεια στο να βρεθούν κάποιοι που μπορούν!!!!!!!!


δεν ειναι φαρσα
 

DeletedUser293

Guest
από όσο έχω ακούσει από παρόμοια περιστατικά όλες οι ομάδες αίματος γίνονται δεκτές... απλά η διαδικασία είναι ενδονοσοκομειακή, δίνεις αίμα κάπου για κάποιον συγκεκριμένα και το νοσοκομείο που βρίσκεται το άτομο που το χρειάζεται δεσμεύει εκ μέρους του το αίμα που έδωσες άλλου.
 

DeletedUser

Guest
καλημέρα



συγνώμη που άργησα να απαντήσω αλλά είμαι συνέχεια δίπλα στην
μητέρα μου, και μετά από τόσες ημέρες σήμερα βρέθηκα στο σπίτι για
μπάνιο και να πάρω κάποια πράγματα για την μητέρα μου.



το αίμα που ρώτησες είναι μηδέν ρέζους αρνητικό (το ποιο σπάνιο που
υπάρχει), αλλά δεν χρειάζεται να βρούμε το ίδιο! οποιοδήποτε αίμα
(ομάδα) μπορούμε να δώσουμε και το αντικαθιστούν από την τράπεζα
αίματος με αυτό της μητέρας μου.

επίσης δεν χρειάζεται να πάει να το δώσει στο νοσοκομείο που
νοσηλεύεται η μητέρα μου, μπορεί να το δώσει οπουδήποτε στην ελλάδα
αρκεί να ενημερώσει ότι το αίμα που έδωσε προορίζεται για την ασθενή
ειρήνη σμαραγδίδη που νοσηλεύεται στην α χειρουργική στο τζάνειο
νοσοκομείο πειραιά.
 

DeletedUser

Guest
δυστυχως μενω κυπρο, αλλα ευχομε να βρεθει η σωστη ποσοτητα αιματος,και καλη ανναρωση στη μητερα σου!!!:)
 

DeletedUser

Guest
επισης φιλε μου να ειναι καλα η μητερα σου.και να βρειτε το αιμα που χρειαζεστε:):):)
 

DeletedUser

Guest
παιδιά είμαι κάτω από 18 ετών θα μπορούσα να κάνω κάτι για την μητέρα του φίλου μας???
(δλδ.να δόσω αίμα...είμαι από θεσσαλονίκη)????
 

DeletedUser

Guest
panagitsa m !!!! :eek: :eek::s eyxomai na pane ola kala me tin mhtera s palikare!!! 8elw na eimai panta aisiodo3os :) . Kalh s mera kai kalo kouragio..ypomonh kai pisth . :)
 

DeletedUser

Guest
Οχι greeklish μην το ξεχνας.Και μην σπαμαρετε αλλο να βλεπουν τα παιδια να μην χρειαζετε να διαβασουν πολλες σελιδες.
 
Κορυφή