Ώρα μονομαχίας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3157
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3157

Guest
Όταν ειμαστε λιπόθυμοι, να υπάρχει ένα ρολόι που να μετράει αντίστροφα τις 48 ωρές, για να ξέρουμε σε πόσες ώρες θα είμαστε ευάλωτοι σε μονομαχίες.
 

DeletedUser2677

Guest
μπορεις πολυ απλα να κοιταξεις την ωρα της τελευταιας μονομαχιας..
λεω εγω τωρα..
 

DeletedUser

Guest
Και για εσενα να υπαρχει ρολοι, αλλα και για καθε λιποθυμο παιχτη...για να ξερεις πως θα κινηθεις ως μονομαχος.
 

DeletedUser5631

Guest
Και άμα έχεις σβήσει την αναφορά από την μονομαχία πως θα δεις τι ώρα??
 

DeletedUser5612

Guest
Ας μην την ειχες σβησει! Αυτα τα προσεχουμε!
 

DeletedUser4509

Guest
:cnsΛογοκριμενο:cns

edit by joahna
εγινε επεξεργασία
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser5631

Guest
Πες κάτι γίνετε και χωρίς να το θέλω το διαγραφώ.Να μην εχω το ρόλοι να βλέπω!Δεν πιστεύω να βαρύνει τον σέρβερ τόσο πολύ ένα ρολογακι!
 

DeletedUser5259

Guest
εγω παντος κοιταω την τελευτεα μονομαχια αλλα πρεπει να προσεχουμε να μην διαγραφουμε τις αναφορες μας!
 

DeletedUser3093

Guest
+1 Στην ιδέα.
Κοιτάς την ώρα της μονομαχίας, απλά τα χαρακτηριστικά υπάρχουν για να διευκολύνουν το παιχνίδι και αυτό θα ήταν ένα από αυτά. Δεν είναι τίποτα τρελό να βγαίνει ένα ρολογάκι πάνω δεξιά π.χ και να μετράει αντίστροφα.
 

DeletedUser

Guest
Τώρα ξέρει μόνο ο παίκτης που έχει κάνει την μονομαχία άντε το πολύ κ μερικοι φίλοι του που τους το έδιξε. Αμα μπει αυτο το ρολοϊ τότε θα ξέρουν όλοι οι παίκτες πότε τελειώνει το 48ωρό κ θα τον κάνουν ομαδικες επιθέσεις, για τους μονομάχους δεν υπάρχει πρόβλημα αλλά οι καημένοι τυχάδες θα την πληρώσουν πολύ άσχημα...:sad
 

lena78

Νέο Μέλος
Δεν λέμε να το βλέπουν όλοι το ρολόι. Μόνο ο κάθε χαρακτήρας για τον εαυτό του. Όπως βλέπουμε πόση ώρα σου μένει για να τελειώσεις μια δουλειά ή πόση ώρα ακόμη έχεις για να κλείσεις το 8ωρο ύπνου...
 

DeletedUser

Guest
Θα μπορουσε αυτο το "ρολογακι" να φαινεται αναλογα με την κατασταση των αναφορων (μια του επιτηθεμενου και μια του αμυνομενου) της μονομαχιας-λιποθυμιας.
Με αλλα λογια:
-Αν και οι δυο αντιπαλοι εχουν την αναφορα ιδιωτικη τοτε θα φαινεται μονο σε αυτους.
-Αν η αναφορα ειναι μονο για την συμμαχια θα φαινεται στην αναλογη συμμαχια.
-Αν καποια απο τις δυο αναφορες ειναι δημοσια τοτε να το βλεπουν ολοι.

Ετσι αν ο μονομαχος θελει να δημιουργησει προβλημα στον αμυνομενο κανει την αναφορα δημοσια και κατα καποιον τροπο ανακοινωνει σε ολους τι ωρα λιποθυμησε το θυμ...ο αντιπαλος τους και δρουν αναλογα.

Βεβαια τωρα αυτη ειναι μια αρκετα διαφορετικη ιδεα απο την αρχικη, αλλα δεν βαριεσαι...
 
Κορυφή