Άνοιξαν οι αποστολές

DeletedUser

Guest
Για όσους δεν το ξέρουν από σήμερα ανοίγει η αποστολή Μικροπράγματα(Καυσόξυλα). Ασήμαντη αποστολή,αλλά το γράφω αν θέλει κάποιος να την κάνει και δεν ανοιγει καθόλου τα q. Επίσης μην ξεχάσετε ότι στις 24-25 πέρνετε σκούφο Αι-Βασίλη.

Ζητάει 4 ξύλα + 3 ωρες κόψιμο δέντρων με ανταμοιβή 1 πόντο στο σθένος
 

DeletedUser

Guest
δεν την βγάζει σε όλους
μόνο σε αυτούς που δεν την έχουν κάνει
σε μένα για παράδειγμα δεν την έβγαλε
 

DeletedUser

Guest
Σε εμένα την έβγαλε και τον 1 πόντο προς σθένος θα τον χρησιμοποιήσω στον Ινδιάνο για ηγεσία :cool:
 

DeletedUser

Guest
και σε μενα την κανω τωρα.το χριστουγενιατικο καπελο θελω εγω αλλα νομιζω δεν επεζαι ουεστ τα προηγουμενα χριστουγεννα η ελιπα διακοπες και δεν την εκανα.
 

DeletedUser

Guest
επειδη δεν ειμαι παλιος σαν καποιους μου εξηγειτε τι γινεται με αυτη την αποστολη?
 

DeletedUser

Guest
αναζητηση..............www.weststats.com


εχει φαει κολλημα η σελιδα με τις αποστολες δεν μπορω τωρα να σου πω ολες τις αποστολες για τα μικροπραγματα δεν τα θιμαμε απ εξω
 

DeletedUser

Guest
ααααααααααααα τα ηξερα τα weststats, απλως δεν το ειχα δει........
 

DeletedUser315

Guest
δεν εχει λβλ
ειναι 6 για αρχη
2 στη μαγια 2 στο χενρι
1 και 1 στους αλλους 2

ζηταν καποια προιοντα και ωρες εργασιας και δινουν ξπ και λευτα
μετά δεν ξερω συνέχεια
 

DeletedUser

Guest
Για όσους δεν το ξέρουν από σήμερα ανοίγει η αποστολή Μικροπράγματα(Καυσόξυλα). Ασήμαντη αποστολή,αλλά το γράφω αν θέλει κάποιος να την κάνει και δεν ανοιγει καθόλου τα q. Επίσης μην ξεχάσετε ότι στις 24-25 πέρνετε σκούφο Αι-Βασίλη.

Ζητάει 4 ξύλα + 3 ωρες κόψιμο δέντρων με ανταμοιβή 1 πόντο στο σθένος

δεν ειναι αυμαντη.οι ικανοτιτες εχουν οριο και δεν μπορεις να εχεις πανω απο ενα αριθμο οτι και να κανεις.οποτε εστω και μια extra ικανοτιτα ειναι πολυ σημανιτκη.
 
Κορυφή