To Στέκι

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser280
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser280

Guest
ναι ολοι οι καλοι χωράνε, αλλα υποτιθεται πως θα δηλωναν το παρον και οι παλιοι, που σκατά χαθηκαν ολοι;
 

DeletedUser

Guest
σωστά.. άντε παιδιά δεν δαγκώνουμε.. (εγώ τουλάχιστον δεν δαγκώνω.. δεν ξέρω για τους υπόλοιπους τι κάνουν...)
 

DeletedUser4999

Guest
μέσα και εγώ αλλά φοβάμαι τον σφαγεα μηπως και με δαγκώσει:p αφου τον ξέρω απο αριζονα :D
 

DeletedUser5052

Guest
Spam χωρις ΕΜΕΝΑ ????????????????????????????????????????????????????????????? Θα γινει του spam εδω μεσα ελεος .Κανεις να με ενημερωσει . Τστστσττστσσσσστστστστσ
 

DeletedUser

Guest
Εβλονδιε δεχεσαι και παιχτες που εχουν μετενσαρκωθει??:dr
 

DeletedUser

Guest
Εμένα ποιος με θυμάται??? Γράφω από τις αρχές του 2009 ως πατικολ...Μετά σταμάτησα για κανά 6 μηνό και τώρα να μαι πάλι :ρ
 

DeletedUser

Guest
ΠΟΥ ΠΑΤΕ ΓΙΑ ΣΠΑΜ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΜΑΣΤΕΡ ΣΠΑΜ?(ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΧΑΖΟΜΑΡΕΣ)
 

DeletedUser482

Guest
Μην γράφετε με κεφαλαία, φαίνεται σαν να φωνάζετε...
 

DeletedUser280

Guest
κι υστερα σου λεει λευτερια στον αλεξαρας, εγω θα σου εδινα ινφ 30 μερες για να βάλεις μυαλο φιλαρακι. καποια πράγματα πρεπει να τα σεβομαστε στο φορουμ.

επιτέλους τι κανουν οι διαχειριστές;
 

DeletedUser

Guest
κι υστερα σου λεει λευτερια στον αλεξαρας, εγω θα σου εδινα ινφ 30 μερες για να βάλεις μυαλο φιλαρακι. καποια πράγματα πρεπει να τα σεβομαστε στο φορουμ.

επιτέλους τι κανουν οι διαχειριστές;


ποια λευτερια ρε?:hh
τι ασυναρτησιες λες παλι??εγω θα σου εδινα 40 μερες ινφ. διοτι βαζεις λογια τα οποια ουδεποτε ειπα.:grr

επιτέλους τι κανουν οι διαχειριστές;[/QUOTE]

την απαντηση που θελω να σου δωσω θα την ακουσεις απο κοντα....:gl
 

DeletedUser

Guest
το στεκι διαθετει ταβλακι;

ναι νομιζω τα ταβλι βρισκονται κατω απο τα βελακια,διπλα στο συρταρι με τα επιτραπεζια,πανω ακριβως απο τις μπυρες,αναμεσα στις τραπουλες και στις μαρκες του ποκερ:lf
 

DeletedUser

Guest
ναι νομιζω τα ταβλι βρισκονται κατω απο τα βελακια,διπλα στο συρταρι με τα επιτραπεζια,πανω ακριβως απο τις μπυρες,αναμεσα στις τραπουλες και στις μαρκες του ποκερ:lf

so much win in one post
 

DeletedUser280

Guest
προσεχως το κατάστημα θα διαθετει και nova.

εχει κατι καναλια με ωραιες ταινιες. ξερετε, δυνατα αισθήματα, δάκρυα, ιδρωτας. λέσβους...
λέμβους εννοουσα.

Επισης θα εξοπλιστουμε και με μια σειρά απο υπολογιστες συνδεδεμενους στο δυαδικτιο για να καιγομαστε ολημερα στο αγαπημενο μας παιχνιδι.
Το Ικariam.


xaxaxaxaxaxa
 

DeletedUser

Guest
προσεχως το κατάστημα θα διαθετει και nova.

εχει κατι καναλια με ωραιες ταινιες. ξερετε, δυνατα αισθήματα, δάκρυα, ιδρωτας. λέσβους...
λέμβους εννοουσα.

Επισης θα εξοπλιστουμε και με μια σειρά απο υπολογιστες συνδεδεμενους στο δυαδικτιο για να καιγομαστε ολημερα στο αγαπημενο μας παιχνιδι.
Το Ικariam.


xaxaxaxaxaxa


Ντροπή!!! Καλά ακόμα δεν έχετε μάθει ότι το the west είναι το αγαπημένο μας παιχνίδι???:lf:eek:m

Α και πόσες ίντσες θα είναι η τηλεόραση τελικά?
 
Κορυφή