1,27

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser184
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
Αληθια τωρα. στο γερμανικο west ειναι;:confused:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1797

Guest
beta ειναι ενας server με περιορισμενο αριθμο παικτων στον οποιο δοκιμαζονται διαφορα πραγματα στο παιχνιδι.. οπως για παραδειγμα η νεα εκδοση του παιχνιδιου.. σωστα τα λεω??? :confused:
 

DeletedUser

Guest
Όχι φίλε είναι ένα west στα αγγλικά που εκεί πειραματίζονται τις μελλοντικές αλλαγες του παιχνιδιου. π.χ. νέες εκδόσεις.
 

DeletedUser

Guest
http://forum.westbeta.innogames.de/showthread.php?p=9331#post9331

δεν πολύ-παρακολουθώ αυτό το θέμα οπότε sorry αν έχει ξαναποσταριστεί. λέει για όσους δεν ξέρουν αγγλικά ένας ότι "θα έπρεπε να έχουμε διπλή ενέργεια" και του απαντάει ο άλλος ότι "είναι μπαγκ και θα φτιαχτεί"

επίσης οι μονομαχίες με npc τα σπάνε :rolleyes:, λιποθυμάς, παίρνεις $, παίρνεις εμπειρία, έχεις το ίδιο επίπεδο μονομαχίας με τον εχθρό σου, όμως δεν μετριούνται σαν κανονικές μονομαχίες και ούτε ανεβαίνεις στην κατάταξη.
 

DeletedUser

Guest
Ειναι και ενα σακι στην ληστεια τρενων...(το ειπε ο anodinos αυτο με την μασκα)
 

DeletedUser

Guest
το έχουμε δει το σακί? πφφ τώρα διάβασα το θέμα... χάλια
 

DeletedUser

Guest
Τελικά που έχουμε καταλήξει; Ότι οι νέες αλλαγές δεν είναι καλές, ότι θα καταστρέψουν το παιχνίδι, το παιχνίδι θα χάσει την ομορφιά του, πολλοί θα το εγκαταλείψουν κτλ. Πολλοί λένε ότι δε θα βάλουν ποτέ τέτοιο πρέμιουμ, ότι είναι μ******ς, ότι εγώ ποτέ δε θα πλήρωνα για ένα παιχνίδι... Όμως σίγουρα όλοι κάποτε θα το κάνουμε. Δεν υπάρχει περίπτωση. Είμαι σίγουρος ότι οι περισσότεροι κάποτε θα πούμε:ε, μια παραπάνω ικανότητα δεν παιράζει, μια ακόμα, άλλη μία... είναι όπως λέμε ακόμα ένα ποτηράκι δε βλάπτει, έλα άλλο ένα, άντε κι ένα ακόμα. Στο τέλος το παιχνίδι θα καταλήξει να έχει μια χούφτα αρχικαμένους λεφτάδες, που θα παίρνουν συνέχεια και θα είναι ουσιαστικά πλανητάρχες(σερβεράρχες ας το πούμε). Θα μπορούν να τρομοκρατούν τους πάντες. Θα έρχονται και θα λιποθυμάνε έναν 99άρη, με δικό τους λέβελ 50 για πλάκα. Θα πηγαίνουν σε μάχες και θα λιποθυμάνε 10-15 άλλους και εκείνοι δε θα έχουν ούτε γρατζουνιά. Θα μπορούν να παίρνουν 1.000 $ το μονόωρο σε μισθοφορική δουλειά π.χ., 500 xp σε φαιά αρκούδα, κανείς δε θα μπορεί να τους ανταγωνιστεί. Έτσι θα έχουμε μια ριζική αλλαγή στην νοοτροπία του παιχνιδιού. Το west που ξέραμε δε θα είναι πια το ίδιο...:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser3473

Guest
βασικα....καποιες αλλαγες θα βελτιωσουν σιγουρα το παιχνιδι!
τωρα σχετικα με τα premium... ειναι υποκειμενικα ολα αυτα που λεμε
και τωρα υπαρχει premium...και τωρα καποιοι "ευνοουνται" σε σχεση με αλλους
που δεν βαζουν, ειτε επειδη δεν θελουν...ειτε επειδη δεν εχουν...
και στο φιναλε, αν δεν βαλεις premium απλα δεν θα κανεις "πρωταθλητισμο"
αν καποιος ειναι τοσο "άπλας" η τοσο καμενος να τα "χωνει" στο premium....
χαλαλι του και οι πρωτιες και τα extra skills,
αν παιζεις για τον χαβαλέ και την διασκεδαση σου δεν σε νοιαζουν αυτα... :cool:
 

DeletedUser

Guest
ελπιζω να μην μπουν αυτα στον ελληνικο server.αλλα με την ελπιδα θα μεινω δυστηχως.
 

DeletedUser315

Guest
μακάρι να μπουν τα νεα πριμιουμ
κανω προσευχές πρωι βράδυ γι αυτο
εχω 4000 ευρο για πέταμα οπότε δεν θα με χάλαγε να παρω 4000 ικανότητες επιπλέον
σταματήστε επιτελούς ολοι να τα κατακρίνετε
άντε πια
δώστε στο λαό πριμιουμ
τα λεφτά μας σας περιμένουν
 

DeletedUser

Guest
και εγω εχω γιρο στα 7 χιλιαρικα. Ελεγα να παρω καμια μηχανη αλα θα τα επενδισω σε κατι πιο σιγουρο στο west :p
 

DeletedUser1797

Guest
μηχανη?? τι να κανεις την μηχανη οταν εχεις 7000 να δωσεις στο the west.. σα δεν ντρεπεσε λεω εγω.. :eek: :eek: :eek:
 
Κορυφή